Koliko vam traje baterija?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od dimi89 »

Јел има неко овде ХТЦ У Ултра ? Интересује ме батерија како се показала. Ако има неко нека окачи.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od dimi89 »

Ovo je najvise sto sam izvuko sa 100%. Obicno je to nekih 30tak minuta pre nego sto padne na 99%.[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201802 ... bf6a05.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201802 ... fc22ef.jpg[/img]

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

Martin Mystere napisao: ?

Čekaj, kako je onda ovo postignuto? Misliš da je fake rezultat/SS? I ko još koristi sve popaljeno na telefonu, tj. zbog čega bi imao sve popaljeno ? Naravno da nije sve vreme bio upaljen mobilni net, a i zašto bi bio kada sam umesto njega koristio WiFi kada sam bio u mogućnosti. Igre ne igram nikad pa nisam ni sada etc.

Na kraju krajeva, apsolutno nebitno, poenta je da meni takva "prosečna" baterija i više nego zadovoljava potrebe uz dnevno korišćenje onoga što mi je potrebno i onoliko koliko mi je potrebno. A rezultat mi je u svakom slučaju uvek tu negde...
Ne znam zasto se trzas na svaku pomenu da je baterija na N8 prosecna, sto realno i jeste. Ti mozes da izvlacis i 10h, to ne menja cinjenicu da je baterija realno SLABIJA od S8+ sto je porazavajuce. Sta reci onda u odnosu na Mi Max npr? I dalje ti baterija nije prosek?
A ovo "sve popaljeno" se odnosi na to da necu da pravim 3310 od telefona vec da koristim mogucnosti koje pruza.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Martin Mystere »

Ja telefon koristim kako želim i kako mi treba i meni apsolutno zadovoljava potrebe i ne vidim što to tebe toliko pogađa što ja kažem da je MENI baterija sasvim dobra.

To što pojedinci ne znaju da koriste telefon pa hoće da im iz ko zna kog razloga stalno sve bude uključeno i da istovremeno baterija bude super, već nije moj problem.

Btw ni ja od telefona ne pravim 3310 i koristim ono što pruža, ali jednostavno ne vidim potrebu da mi 4G bude uključen kada sam kući i konektovan na WiFi ili da mi BT bude non-stop uključen ako već nemam nameru da ga koristim. Ako neko vidi - super, meni ni iz džepa ni u džep.
Poslednja izmena od Martin Mystere u Pet, 16. Feb 2018. 23:37, izmenjeno 1 put ukupno.

gruja1595
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2016. 06:45

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od gruja1595 »

S8, bzvz prvi put ovoliko pala baterija pa rekoh da udarim screen :) [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201802 ... 861436.jpg[/img]

Sent from my eposteljina.rs using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

Martin Mystere napisao:Ja telefon koristim kako želim i kako mi treba i meni apsolutno zadovoljava potrebe i ne vidim što to tebe toliko pogađa što ja kažem da je MENI baterija sasvim dobra.

To što pojedinci ne znaju da koriste telefon pa hoće da im iz ko zna kog razloga stalno sve bude uključeno i da istovremeno baterija bude super, već nije moj problem.

Btw ni ja od telefona ne pravim 3310 i koristim ono što pruža, ali jednostavno ne vidim potrebu da mi 4G bude uključen kada sam kući i konektovan na WiFi ili da mi BT bude non-stop uključen ako već nemam nameru da ga koristim. Ako neko vidi - super, meni ni iz džepa ni u džep.
Pa jedno je da je baterija TEBI vrhunska a drugo je kako ona stoji REALNO u odnosu na druge uredjaje.
Koristi ti kako zelis ali nemoj da predstavljas kao da je 8h SOT normalna stvar jer 90% korisnika to nece videti nikad na njemu.
4g se automatski gasi kad se konektuje na wifi pa ne znam zasto bih se smarao da ga gasim dodatno, logike bez.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od mare-ss »

П10 лајт. Углавном позиви, вибер и по нека фотографија

Slika

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Martin Mystere »

Batak napisao: Pa jedno je da je baterija TEBI vrhunska a drugo je kako ona stoji REALNO u odnosu na druge uredjaje.
Koristi ti kako zelis ali nemoj da predstavljas kao da je 8h SOT normalna stvar jer 90% korisnika to nece videti nikad na njemu.
4g se automatski gasi kad se konektuje na wifi pa ne znam zasto bih se smarao da ga gasim dodatno, logike bez.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Znaš li koliko mene briga kako je na drugim uređajima koje nemam, pa čak i na onim koje imam a više ne koristim - ja sam za one koji su propustili prvi put sve vreme govorio o sebi i tome da je za moje potrebe odlična.
Super što je po tebi prosečna, dobro je što tvoje mišljenje niti produžava niti skraćuje vek iste i ja ću i dalje da budem zadovoljan koliko meni traje a ti uživaj sa svim tim uređajima kojima duže traje, kao što rekoh meni ni iz džepa, ni u džep.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

E pa onda nemoj da skaces i potenciras neke bezvezne price o tome sta ko treba da drzi iskljuceno da bi baterija bolje drzala. Nisu ga svi kupili da zasednu u zamracenu sobu na wifi mrezi i da guraju 8h sot. Neki koristimo telefone na vecem osvetljenju, 4g mrezi, imamo dosta razgovora.
A ti uzivaj u uredjaju i bateriji.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Martin Mystere »

Slažem se sa zadnjom rečenicom, jer neki ga za razliku od tebe i poseduju i mogu i da uživaju u njemu, pa makar i u zamračenoj sobi, koliko god im baterija izdrži umesto da poput drugih samo tupe i pokušavaju da sole pamet na prazno...

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Drakenzen »

Ja sam prezadovoljan baterijom
Ne moram da mislim vise dal cu imati baterije ili ne.
I iskreno me je huawei prijatno iznenadio sa ovim rezultatima.
Brzo punjenje je najefikasnije kad se puni od 20% do nekih 70-80% napunjenosti..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

Martin Mystere napisao:Slažem se sa zadnjom rečenicom, jer neki ga za razliku od tebe i poseduju i mogu i da uživaju u njemu, pa makar i u zamračenoj sobi, koliko god im baterija izdrži umesto da poput drugih samo tupe i pokušavaju da sole pamet na prazno...
Ovim si samo pokazao svoj primitivizam i klasican pokusaj opravdavanja ulozenog novca.
Ne bih dalje nastavljao, uzivaj u svom skupo placenom uredjaju. ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Martin Mystere »

LoL, kad ti pričaš nekom o primitivizmu...

Btw sva sreća pa si ti jeftino platio svoj uređaj pa možeš da šalješ takve poruke ... Ili je grožđe baš kiselo pa više voliš da se baviš tuđim...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Azimuth »

Mislim da je krajnje vreme da se vratite na naslov teme koji je prilično jasan.
Dakle, koliko vam traje baterija? Opišite način korišćenja uz par sličica i to je to.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

Evo malo danasnjeg lakseg koriscenja. Sve wifi uz jedno 3h ekrana na nekih 20-ak % osvetljenja. Dosta manje poziva nego obicno.
Slika

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Sale_M »

Uf, pa dal je moguce ovo na Qhd+ 5,8 ekranu sa 3500 baterijom? :)

Batace sta si koristio od aplikacija? :D

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Drafer »

Evo sa novim telefonom kakvi su rezultati. Nisam mogao više slika da napravim jer sam imao samo 30 sekundi do gašenja telefona.
Imam 17 minuta razgovora, oko 30 slika sam napravio, viber, facebook, email i ostalo slanje poruka konstantno
ostatak je čitanje vesti i Tapatalk jer sam bolestan pa u krevetu prekraćujem vreme.
Ovo je odličan rezultat, 3 dana je držala baterija i 16 sati SoT-a.
Savršena optimizacija.


Slika


Slika
Android 12

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Batak »

Sale_M napisao:Uf, pa dal je moguce ovo na Qhd+ 5,8 ekranu sa 3500 baterijom? :)

Batace sta si koristio od aplikacija? :D

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
Moguce, moguce. :)
Najvise fb, insta, browser, tapa, telegram, viber. Ovakvo je stanje jer je bilo malo osvetljenje i odlican wifi signal. Kad ga koristim normalnije (osvetljenje oko pola) i kad nisam odmah uz ruter onda je nekih 4:30 - 5h SOT na 25-30% uvece.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Sale_M »

Evo ja sad na 8 Pro na 66 % imam 3h 25 min sot,a oko 17h uptime.Ko nekad na Z2 :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Koliko vam traje baterija?

Post od Drakenzen »

I sto je z2/z3 imao bateriju......

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Odgovori