MMC za 6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
vikont
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 01:29

MMC za 6600

Post od vikont »

hocu da kupim mmc od 1gb , kingston.....

interesuje me da li je dovoljno samo da ubacim karticu u tel i da to radi ili treba formatirati ili nesto trece i pominju se neki punjaci i tuning6600

ne razumem se mnogo molila bih za pomoc :unsure:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nikako 1 gb na 6600! Fon ce gadno da ti uspori i sa 512, a kamoli 1 gb... Sem ako ne budes ubacala tek 2-3 veca fajla... Od dosta manjih ce da bude :wacko: ...

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Ako je prepozna kada je stavis-radice.Kako ce raditi to je vec pitanje :).Odnosno,mislim da nece biti vecih problema kada je prazna ali ako je napunis sitnicama reda par desetina ili stotina kb-pa recimo da ces brzo pozeleti da je menjas za manju.E ako ti treba za nesto specijalno-npr. ides na put i zelis da stavis recimo 5 filmova-to ce mozda i progutati.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Nikako preko 512 mb,nije preporucljivo za telefon a nije ni potrebno.Posto 6600 nema stereo zvuk melodije ne zauzimaju mnogo prostora kao ni fotografije(0,3mp),prenatrpan telefon usporava(spor je i bez kartice).

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

To jeste, ako se stavi kartica prevelikog kapaciteta u telefon, može gadno da uspori, a takođe i ako se memorija, bilo kartica, bilo ona u telefonu, napuni do kraja. To važi i za običen telefone, ja sam imao problema kada sam prepunio svoj SE T630 (ostalo je slobodno samo 40 kB) sitnim fajlovima, radio je toliko sporo da je to bilo strašno sve dok nisam neke stavri prebacio u komp i tako mu oslobodio memoriju, slično se desilo koleginici oja ima Simens C65-njoj se čak ugasio sam od sebe. Normalna je stvar da se više sitnih fajlova sporije čita nego manje krupnijih, znate da isto važi i za PC. Po meni, ako korisnik nema prevelike zahteve, 256 MB je sasvim dovoljno /tu je u pitanju i razlika u ceni), pozdrav.
Ghost

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

stvarno nema razloga vise od 256 MB. Telefon ima totalno slab mp3 tako da je kupovanje kartice zbog slusanja muzike na 6600 velika greska :uhuh: :uhuh: :uhuh:

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Kupi 6630,6680,N70 ili sl. pa ubaci vecu karticu!
512MB ili vise u telefonu poput 6600 je bacanje para. Nema taj fon potencijala da iskoristi toliki prostor!!!!
...shit happens... keep d smile!

_King_Illidian_
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 22:14
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Post od _King_Illidian_ »

Meni je mob sa 512 rikavo, a sa 1 GB ga ne mogu ni zamislit. Najbolje ti je uzet 512 DV RS MMC kao što sam ja. Mob je sporiji nego sa 256, ali se ni ne primjeti. :D :D :D
There's no SAVE GAME in real life!!!!

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

Kao sto svi kazu nikako 6600 i kartica preko 256mb. Meni je na njemu bilo dovoljno i 128, ali opet to zavisi od coveka do coveka.

pozdrav :) 8) :)
HTC Desire S

Odgovori