Radio(fm)-6630?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Lomnica_city, ne slazem se sa tobom, imao sam AD-15 i funkcionisao mi je citavih petnaest dana... Kvalitetno resenje nije, a i nije nesto lepo uradjen (da ne polemisemo o izgledu), a i pravo da ti kazem mnogo mi se vise dopada ovaj napravljeni (kupis najobicnije sluske i odes do radnje koja se bavi slicnim stvarcicama i kazes im kakav ulaz, pozlacen-ne pozlacen, sa ovakvim i onakvim zastitama itd...) i sve to ne moze da ispadne vise od 10e.

Znaci prakticnije, automatski kvalitetnije, ekonomicnije...

Pozdrav! 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne moze prakticnije biti automatski kvalitetnije,ionako sve sklapas od kineskih jeftinih komponenti a ruznije izgleda,a iskustva sa AD-15 su nam ocigledno razlicita jer,da ga ne ureknem,meni traje vec mesecima,lagan je,kvalitetan i lep (mada,kao sto rece,o izgledu necemo)!
Pozdrav 8)

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Lomnica_city, prvo, kvalitetnije u ovom slucaju zato sto: koristis 3.5mm konektor koji ti zelis (u mom slucaju jedan od kvalitetnijih), koristis zastite koje sprecavaju 'lomnjenje' kabla (gumene obloge i sl.), nisu to nikakve kineske komponente (osim sluski koje u najtezem slucaju ne moraju biti kineske)!
Drugo, zeleo bih da ti AD-15 traje sto duze, ali predpostavljam da ga pazis samo tako, npr. kad stavljas fon u dzep i slicno... To ume da bude poprilicno zamorno, a i samo krivljenje kabla kvari isti, tako da u tvom slucaju (a pogotovo ako cesto slusas muziku) moze doci do kvara i sl.

Pozdrav! 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne bas,jer kad slusam muziku on mi visi na uzici oko vrata zajedno sa slusalicama (koje imaju uzicu pa ga zato i nosim na uzici) i sasvim je dovoljno kvalitetan da imam poverenja u njega a kabal je ionako prekratak tako da ne vidim potrebu za posebnim zastitama od lomljenja istog,a i nije od stakla!
Pozdrav 8)

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Stoji da nije od stakla :shock: , ali ocigledno da niti imamo ista iskustva sa istim, i da ga ne nosimo na isti nacin (ne koristim uzicu, vec drzim telefon u dzepu)!

Pozdrav! 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Pa sad... moze i to imati nekog uticaja,a moze biti i ono"kako kome zapadne"i da nije ujednacen kvalitet proizvoda!?
Pozdrav 8)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

U kafiću u temi budženje sluški imate par varijanti kako da uštedite tih 20-30 evra na adapteru i sačuvate ih za dobre sluške kao ja. Jedino što ne izgleda fensi. Ja sam uzeo home made adapter, i Sennheiser sluške bubuce koje sam koštaju oko 30 evra, ali vrede. Ko hoće jeftinije da prođe može da potraži HS-23 slušalice koje inače idu uz N80 i 6230 (ako se ne varam), a razlog što po negde ima da se nađu je taj što ih je retko ko dobio uz telefon. Koštaju 10 evra, i dosta su dobre za te pare. I jedna i druga varijanta imaju mikrofon koji će u zimskim mesecima itekako služiti da ne morate da vadite telefon dok slušate muziku.

A jedini odgovor na temu je dao milan91.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Istina, milan91 je u pravu, taj model je jos pre dao blade_bre u "konacno dobre..." ali se zaboravilo.

Doolentije, jel si ti to pravio i gde (ko to pravi, koje radnje)?
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vlada Zem, ja stvarno nisam video da je neko postavio mozda i jeste :unsure: ja sam to nasao na nokia sajtu,a za cenu je saznao clan foruma nikoola,zvao je mobis u beograd,rekli su da trenutno nemaju ali moze da se naruci,cena oko 30e.To jeste malo puno,mozda je u inostranstvu jeftinije,ne znam neka proveri neko.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ta radnja mi je u blizini, bio sam tamo 5 puta i stvarno je ekstra (ali cene su >>).
Ako nekom treba neki info a ne moze telefonom, tu sam.
pozdrav
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vlada Zem, ok vlado.Jeste da su cene velike ali su barem ti delovi original,a i to je ovlasceni distributer nokije.Pa kad te ne mrzi idi se malo prosetaj vidi da li imaju ad-15 ili ad-46.I pogledaj jos sta imaju zanimljivo.Pozzz 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Vlada Zem, e, stvarno ako te ne bude mrzelo, a usput ti je, i mene zanimaju ad-15 ili ad-46. Mozda cak pre ad-46 ... Hvala ti u napred!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Evo,
katalog za dodat.oremu nemaju, sajt (srpski) je u izradi i tamo ce to biti.
Narudzbine za sve primaju i rok je 2-3 nedelje.
A za par dana im garantovano stize
AD15 (oko) 15e
AD46 (oko) 22e.
HS23 - nemaju (ni cenu).
Meni su po otvaranju radnje pokazali stvarno ogroman katalog pa ce to verovatno biti na sajtu.
Poz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Hmmm,nazovite me slobodno sumnjicavcem ali NIKAD do sad nisam video da je nesto kod nas jeftinije nego u inostranstvu OSIM ako nije kradena ili fals tj losa kopija robe,a ove njihove cene su stvarno najnize u Evropi,sto sigurno ne ide u korak sa veoma malim kolicinama robe koju narucuju!?Zasto bi na primer AD-46 u inostranstvu bio 8 eura skuplji kad ih te prodavnice narucuju po pun kombi i dobijaju najbolje cene,zar je moguce da samo na te sitne stvari uzimaju 200-300% profita ali mozete lako uzeti odlican laptop preko grane za 1000 eura o kome kod nas ne bi ni sanjali da mozete da kupite ispod 1200-300 eura pa mi tako i ovo deluje sumnjivo!?Svaka im cast ako gresim!
Pozdrav 8)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Lomnica_city ni ja ne verujem dok ne vidim.
Mozda se ne secas, ali meni je lik krajem maja nasao na zalihama u Budimpesti (posle dosta gusenja) ad15 po 8e ali nisu prebacivali zbog "malog interesovanja".
Cene padaju a i bitno je koja je "ruka".
Poz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

ne znam stvarno shto se toliko glozite jedan na drugog ako je milan91 dao link http://www.nokia.com.hr/id43289.html gde pishe da je radio sa slushkama model HS-2R...verovatno da nije isplativo uzeti radio koji koshta cca. 30 E ali ko zna...mozda chovek bash hotje da baci pare na neshto


Veseli p0z
@pu
veseli p0z
@pu

Odgovori