U vezi 6630!!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

U vezi 6630!!

Post od nazgul23 »

E ovako prosto pitanje nesto mi nije jasno, imam ovaj tel vec godinu i kusur, i sad namestio sam mu gmail da mogu da gledam preko njega ali kad sam se konektovao na server on je download-ovao sve e-mail-ove koje sam imao u inbox-u racunajuci i procitane poruke, posle svega toga pokusao sam da izbrisem sve poruke ali jesnostavno nece! Znaci idem na options select all i potom C ili delete i nista samo se promeni ikonica ispred poruka sto stoji i izgleda kao precrtani @. E sad ja mislio da je on sad to kao izbrisao i kad izadjem i udjem da ih nece biti ali nije tako tu su idalje, a cak i mogu da ih vratim kad god tj undelete neka opcija i vrate se ko da nista nije bilo!!! Pomoc kako da obrisem e-mail-ove ima li neko ideju ili slicno iskustvo????

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

nazgul23, i ja sam imao to iskustvo i poludeo sam kad mi se to prvi put desilo nisam znao kako da ih izbrisem :x i uvek mi prijavljuje da su nove email poruke,e sad treba da se konektujes na net i onda da selektujes i da izbrises sve,znaci moras da bude konektovan i da onda izbrises.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

Aha vis palo mi to nesto napamet ali kad sam to radio skinuo mi je ok0 100din pa mi se nesto nije opet islo probacu to!!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa tako je i meni skidao ko lud,posto sam u sanducetu imao oko 200 i vise poruka i kad je krenulo da skida :uhuh: ja prekinuo,ali posle jedva izbrisao
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Mogli ste i u "Pitanja 6630" ali ajde. Kad već pominjete ovo ako nećete da vam skida toliku lovu za gluposti, postavite na Gmail acccountu u settings, filter tako da kad se pristupa sa POP3-a ne skida poruke starije od npr. današnjeg datuma (iako skida samo zaglavlja, ume da smara i košta), ili određene veličine.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori