Kako povezati Nokiu N70 na Linux?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Kako povezati Nokiu N70 na Linux?

Post od Vincent »

Naime, treba da dobijem od druga CD sa Dreamlinuxom, čisto da se malo upoznam sa Linux okruženjem. Pošto sam novajlija i laik u svemu tome, zanima me da li ću i kako moći da povežem moju N70 na Linux OS. Ako neko zna - neka pomogne, ako nema pomoći - javite mi gdje može da se nađe Apple iPhone :roll:

Pozdrav! ;)

P.S. BIlo bi super ako može kablom, ako ne onda bar Bluetoothom!
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@Vicent: kablom malo teze posto ti trebaju driveri, preko bluetooth-a moze naravno, imas na google-u koliko hocesh o tome. Al' pazi, ne mogu svi bluetooth stapici da se kace na linux, samo one firme koje prave drivere za linux. Eto npr. Msi bluetooth koliko ja znam nema support za linux.

Usput koristi ovo: http://www.google.com/linux

Pozz :)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

sborovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2007. 08:28

Post od sborovic »

Koju distribuciju imas? Na kde-apps potrazi KMobile(BLUETOOTH). Na gentoo-u (koji ja koristim) samo uradi: emerge -s mobile >>rez && aix nokia >>rez; less rez; (enter) Srecno.

Odgovori