"mali" problem sa deinstalacijom programa n6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

"mali" problem sa deinstalacijom programa n6600

Post od bobpp »

U poslednje vreme mi se desava da menager neke programe ne uspeva da obrise odnosno deinstalira vec pokazuje onu "memory full" poruku.Memorija naravno nije puna a to se dogadja samo sa pojedinim aplikacijama.Prvo sam mislio da su u pitanju one stvari koje imaju autostart funkciju (pocelo je sa nekim Symbianware aplikacijama)ali dogadja se i sa drugim.Nije u pitanju ni velicina programa.Jednostavno neki hoce a neki ne.Trenutno brisanje ide ovako:rucno izbrisem folder sa programom u E/system/apps i jos ponesto,restartujem fon pa onda preko menadzera...a to postaje pomalo zamorno a i nije bas najbolje resenje.Posto ja nemam vise ideja...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nerazum kako memory full kad deinstalises program valjda app.already in use ako je i dalje koristis, pa nece da obrise, da i meni se to desavalo ali samo sa nekim programima, obicno sa psilocovim krekovanim pa sam morao rucno da ih brisem, sta da ti kazem zato sluzi fexplorer :wink:

tombraider
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 02. Dec 2004. 21:51
Lokacija: Kraljevo

Post od tombraider »

Jedini program koji ja koristim od psiloca je total ir remote, i sa njim sam imao dosta problema dok sam ga naterao da radi (vracanje datuma unazad dve godine, isprobavanje vise verzija) ... Korisnici pomenutog programa znaju o cemu govorim, svi su se oni susreli sa manje-vise istim problemima. Moja topla preporuka je da po mogucstvu izbegavas psilocov softver, jer zna da pravi probleme. Njihove programe je komplikovano krekovati, a i kad uspes nikad nisi siguran koliko i kako ce raditi. To su moja licna iskustva sa njim. Verovatno ti on i pravi probleme na mobu.


Pozdrav :!:

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Nema veze sa Psiloc-om,nemam nista od njih,poruka jednostavno glasi "memorija puna,zatvorite neke aplikacije i pokusajte ponovo"-slobodan prevod.A memorije ima oko 4mb na C,odnosno 7-8 ukupno ne racunajuci mmc.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa nista pre deinstaliranja uz pomoc olovke(duzim pritiskom proveravas koje ti aplikacije rade u pozadini) proveri da li nesto radi, ako radi pogasi to pa udji u menager i onda probaj da izvrsis pomenutu operaciju, a ako ni to ne pomogne uz pomoc fexplorera udji u aplikaciju i na proportis sve stavi na off pa onda izbrisi u menageru. :wink:

Shakal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 23:54
Kontakt:

Post od Shakal »

Pa zar ntreba da se drzi taster za ulazak u meni , kod mene je bar tako.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

da da taster za meni pogresio sam a na to sam mislio :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

Odgovori