6630 music edition

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Udja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 19:15

6630 music edition

Post od Udja »

da li neko zna gde moze se nabavi 6630 music edition i kolko kosta ( i da li postoji 6680 music edition jos bolje )

P.S sacekajte jos malo dok neko ne odgovori ili ovde ili na pp pa brisite ako hocete :D

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Ovde, u Srbiji, jako tesko mozes naci... Postoji dodatak za slusalice za Nokia telefone (koji rade na telefonima 6630, 6680, 6681, 6230... i tako dalje) sa 3.5mm konektorom, koji se inace nalazi u standardnom pakovanju music edition-a. Taj dodatak se zove Audio AD-15 adapter, koji se inace, jako tesko nalazi... U slucaju da zelis da imas takvo izdanje Nokie 6630, moja ti je preporuka da uzmes Nokiu 6630 (koja se pokazala kao najpouzdaniji telefon, pored svega ima SYMBIAN - jako bitna stvar), i naravno dobar je odnos kvalitet cena... Znaci Nokia 6630, plus kartica od 256 MB (pozeljno i 512 MB), i audio adapter... Mnogo "laksa" solucija nego kupovati Music edition, koja se i onako tesko nabavlja (teze nego Audio konektor)!

Pozdrav! 8)

p.s. sto se slusalica tice, na tebi je da izaberes! :D

Edit:
Zaboravi da ti odgovorim da, koliko ja znam, ne postoji Nokia 6680 music edition, ali iz gore navedenog, mozes zakljuciti da ga je moguce istu napraviti (sam kupiti delove), naravno uz malo vise cimanja!

Pozdrav! 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Evo ja sam napravio 6680 Music Edition,od 6680 (sa ubacenim N series Music player,koji ima i 6630 Music edition),AD-15 audio adapter i Hama HK-216 bubice!Citac kartica imam na laptopu i imam 2.5"HD rack koji mi zamenjuju eksterni citac kartica i flesh memoriju,ali ovo je ionako bolje resenje!
Pozdrav 8)

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

ljudovi gde ima da se kupi taj adapter??? ili bar neki nalik tome...glupo mi je da sechem slushalice ida budzim onaj adapter sa pijace???

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

mixxx, pijaca, pijaca to je prava stvar! Nemas mnogo izbora prijatelju... Imas lu uputstvo za budzenje? Mrzi me da kopiram link, ako nemas onda cu se potruditi....
(ad-15 pokusaj u ComTrade-u... nesto su mi rekli kao IMA.. mada nemaju oni pojma sta pricaju uglavnom)

:P
...shit happens... keep d smile!

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

hvala ti...ne bih ja to radio imam jednog drugara koji je radio...on kaze da ne radi loshe ali je mono...jel to jedini nachin budzenja ili moze da se uradi da bude stereo?

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Ovaj, pa to je tvoj drug pravio ne telefonu koji nema stereo izlaz... Moze stereo, naravno, samo ako na telefonu to hardverski postoji! Reci koji su modeli u pitanju?
...shit happens... keep d smile!

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

Ma za 6630...i ja imam 6630! Danas otishao do ComTrade-a...prodavac me je samo zachudjeno pogledao kad sam pitao za 3.5 adapter za Nokiu! Drug kaze da jedino moze mono da ispadne jer ne moze toliko dobro da se zalemi! ko ce ga znati!

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Aha, to je problem...
Nek' ti drugar pogleda ovo:
viewtopic.php?t=5105&highlight=

To za ComTrade sam cuo u nekoj drugoj prodavnici, a i licno sam bio tamo (u CT) ali pre pre i kao da sam pitao jel prodaju vime za kravu ili sl... *(@#&$

Anw eto ti linka pa zabavi se...

poz

8)
...shit happens... keep d smile!

Odgovori