Oxygen Phone Manager ili PC-Suite?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Tonijeto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 14:36

Oxygen Phone Manager ili PC-Suite?

Post od Tonijeto »

Koristim pc-suite 6.80.22... fino radi ali npr ne mogu da editujem inbox, kaze da ima problem sa konekcijom.. Pokushao sam da instaliram OPM i uradio sve kako treba (valjda), kad ono on ne moze ni da se konektuje na mob (N6630) , a ja ne znam shta da radim. instalirao sam 2 verzije i na radi.. Da li da nastavim a korishcjenjem pc-suitea ili da se muchim pa da predjem na OPM??? :?
Ok, let's fuck

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Kako konektujes? Bluetooth?
Ako je usb, ne bi ti ni trebao pc suite.
Nastavi sa koriscenjem pc-suite, ili sacekaj sta ostali forumasi imaju da kazu 8)
5130+Koss the plug....

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

PC Suite... samo gledaj da redovno updateujesh verzije i nebi trebalo da imash nikakvih problema.............

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Ja koristim PC Suite i sve radi, kod OPM-a imas i OPM manager koji se instalira na telefon, pa ga onda pokrenes i odaberes BT ili USB konekciju, jel si instalirao to?
HOX Titanium gray

Tonijeto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 14:36

Post od Tonijeto »

Koristim USB konekciju... Problem sa pc-suitem je taj shto ne mogu preko njega da vidim poruke u INBOX-u.... A za OPM ukljuchim usb conect.na telefonu
Ok, let's fuck

Odgovori