Navi taster na N70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Orwikcons
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 26. Jun 2006. 00:00
Lokacija: Nis

Navi taster na N70

Post od Orwikcons »

U "Kompletnom testu" pise da navi taster nije bas najfunkcionalniji, tj. telefon cesto pritisak na taster protumaci kao pritisak u neku stranu. Interesuje me da li se to desava i vama, koji posedujete taj telefon.

Razmisljam se izmedju njega i 6630. Naravno, N70 je mnogo lepsi. 6630 imabolje performanse, i zgodniju tastaturu, posto je kod N70 mnogo skucena. FM i prednja kamera (s obzirom da kod nas 3G ne radi) i nisu razlog da bude skuplji 110 evra.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Onda pogledaj 6680,izgleda vise kao N70,skuplja je od 6630 za 50-ak eura,ali mislim da to vec nije velika razlika za ono sto je odvaja od 6630!A to za brzi telefon... to je sve relativno,nije ona ni jedna brza od druge,sve tri imaju isti procesor,plocu... samo sto 6630 ima najlosiji ekran od njih tri koji brze ispisuje podatke pa deluje delic sekunde brza,sto realno ipak nije tacno sto se tice hardvera koji je u njima!
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Orwikcons, dovoljno razlicitih telefona sam imala...a sad imam N70 da mogu da ti kazem da je sve stvar navike...kako za navigacioni taster, gde ces steci vec osecaj...tako i sa tastaturom...pa imala sam pre ovog telefona 6680 i na njemu je, navodno, komfornija tastatura, ali veruj da je na ovako manjoj, ali prakticnijoj tastaturi jos brze kucanje... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Za devojku sa malim plsticima! :D :wink:
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

tj. sa noktima... :)

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Ja sam naviko sa solidno velikim palcem da kucam samo delom jagodice palca (gornji desni) i uopste mi nije problem na N70 koji preporucujem najbolji je od ponudjenih u izboru :roll: Mislim da Ninolina ne kuca noktima jer bi jako brzo izgrebla tastere :lol: :D Pozdrav 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ninolina ne kuca noktima...a tastatura na N70 je i za neke muskarce koje znam vrlo prakticna i udobna...tako da to nije samo moje subjektivno misljenje... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Orwikcons, jedini razlog za sto bi mjenjao 6630 za n70 je fm radio kamera koa sto vidim a mozete me vi demantovati i nije nista posebno tj nema neke razlike od 6630 u kvalitetu slike sem sto je rezolucija veca....IZanima me i ovo kakav je zvuk mp3 na slusalicama kod n70 jel bolji jaci od 6630? izgled N70 je super ali i 6630 je simpatican

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Odlicni su tasteri na n70
Mozda bi trebali biti za nijansu krupniji, ali su i ovako super
Navi taster je odlican i uopste nema te bagove gore navedene

Odgovori