www.6600.users.cg.yu

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
djordje.c
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:34

www.6600.users.cg.yu

Post od djordje.c »

Zasto sa ovog sajta ne mogu da skinem ni jedan program,a ima ih puno?
Administratoru hvala,ali ovi traze pare.
Poglavica,posetio sam AIVANET,medjutim nekoliko dana je nedostupan,a i kad jeste dostupan,nema ono sto ja trazim.Toga ima na www.6600.users.cg.yu ali ne moze da se download-uje.U svakom slucaju,hvala.

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Stvarno iz nekog razloga nece da skida igrice...

Verovatno imaju neki problm na sajtu... :roll:

Nisam dobro shvatio ko trazi pare???
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

djordje.c
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:34

Boris

Post od djordje.c »

Administrator mi je dao savet da posetim groups.yahoo.com
symbian/nokia 6600,series 60-dawnload.Tu traze pare.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Nije tacno da traze pare, samo moras da se malo potrudis. Najlakse je reci ne moze i ocekivati sve na gotovo, nazalost ne moze. Probaj ponovo, ja sam skinuo 100MB aplikacija sa Yahoo groups.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

katamaran
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 21:07
Kontakt:

evo i zasto ne moze...

Post od katamaran »

crnogorci kao crnogorci (i ja sam jedan od njih) imaju jednu reko bih glupavu naviku... isto kao i na sajtu www.cafemontenegro.cg.yu u sekciji download music tako i ovde... sajtovi su podeseni da omoguce download korisnicima samo sa podrucja crne gore ili pak onih koji se u njoj nalaze tj koriste provajdere 067 ili 069 a u slucaju muzike internet crne gore... posto imam tu mogucnost skidanja obratite mi se na dragisa@cg.yu pa cu vam rado iste stvari preposlati na vase email adrese... naravno sve je ovo besplatno :D

djordje.c
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:34

Post od djordje.c »

Kalinicu,uspeo sam da skinem mnogo toga sa sajta koji si mi predlozio.Kada sam pokusao instalaciju,ispostavilo se da su sve to demo verzije koje obicno traju 15 dana.Dali ponovo negde gresim? Pozdrav.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Jeste, ima puno nekrakovanih verzija ali ima i puno krakovanih. Moras bukvalno da kopas 1-2 dana da bih izvukao sve sto ti treba. Budi malo uporan, skidaj kompletne download sekcije grupa i u tom haosu ce se naci sve registrovane verzije. :wink:
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

djordje.c
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 12:34

Za administratora

Post od djordje.c »

E pa,bas si mi pomogao.Dok ja to uradim izgubicu interesovanje za ovaj telefon.Vec mi je muka od njega.Sto vise mogucnosti to vise i problema.
U svakom slucaju ,hvala.Pozdrav... :evil:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja mislim da na ovu temu nema više šta da se kaže, trebalo bi je zaključati, jer besmisleno je sad da pišemo ovde o stvarima koje nemaju veze sa www.6600.users.cg.yu. :D
U susret novim izazovima...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

@Djordje.c

Nemoj da se ljutis bespotrebno, internet je bure bez dna, ako znas kako da trazis, naci ces i ono sto nisi sanjao da postoji. Moguce je i da negde gresis, stalno se pojavljuju nove grupe sa malim gomilicama programa, nesto radi, nesto ne, kad sve skupis na gomilu, ima dosta toga korisnog. Ovde pitaj za nesto konkretno, svakako ce ti neko pomoci. A to - gde ima sve, pa jos za dzabe, eh... :wink: :mrgreen:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Problem je sto odredjene individue hoce sve na gotovo i nece da se trude da bi dosli do odredjenih stvari, sto me izuzetno nervira. I na kraju su nezadovoljni pruzenim vremenom u objasnjavanju najbrzeg i najjednostavnijeg nacina dolaska do odredjenih informacija. Nemam sta da dodam, case closed. :evil:
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Zaključana tema