propusteni pozivi

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Da se i ja nadovezem: za sta sluzi ono dugmence sa strane pored poklopca za MMC karticu na Noki N70 :oops: ? :D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa da naravno i ja pitam gluposti,da telefona je naravno kada registruje log :oops: ,ponovo cu konfigurisati sve za poruke,zato sto sam koristio o2 karticu i o2 mrezu pa se mozda nesto promenilo,hvala. :) ERTAN ono dugmence sluzi za brzo i lako fotografisanje zadnjom kamerom kada telefon drzis vodoravno.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

zeko-odlazi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 18:54

Post od zeko-odlazi »

Ovo i jeste zona sumraka,ono podesavanje mi je ipak na 30 dana ,uzas. Znaci da koljem ja nema druge.A odakle se vracana fabricka podesavanja.Umorih i sam sebe ,znam kako vam je ,ali vam hvala svima !!!!!!!!!!!!! :(

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

loeates, pokusaj da ponovo konfigurises pod Messages>Options>Settings>Text Messages>Message center>Message center in use...pa vidi sta ti stoji ...Treba da bude onaj ciju karticu sad koristis..npr. ako imas 063 karticu treba da ti stoji +38163100100... :roll: 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

zeko_odlazi, fabricka podesavanja vrcacas na: Alati - Podesavanja - Telefon, pa tu nadji opciju za vracanje fabrickog podesavanja, neznam tacko kako su to preveli. Probaj jos ovo.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Uradio sam upravo to,sve je bilo izmesano,nije mi jasno kako je uopste radilo,a mislim da se to izmenilo zato kada sam u romingu,a koristim 063 mrezu stavim u network settings , operator selection -manual, pa izaberem vodafon mrezu zato sto 063 mreza najbolje radi na vodafon mrezi i sigurno se nesto imenilo samo.Hvala ninolina :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

zeko-odlazi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 18:54

Post od zeko-odlazi »

USPEO SAM !!!
Evo sta je bio problem.Preusmerenja sam u jednom trenutko ponistio na opciji -ponistiti sva preusmerenja-.Ipak kada sam ulazio u jedno po jedno preusmerenje,i pveravao njihov status,desilo se da ipak postoje dva aktivna preusmerenja.Kada sam ih ponistio moj telefon ponovo sljaka.
HVALA Vam puno svima,i nadam se nekom novom problemu,javljam odmah :D :oops:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

zeko, ne verujem da je to bio uzrok, bojim se da će ti se ponovo dešavati isto, jer si napisao da ti se dešava i ovo:
zeko-odlazi napisao:Cesto mi izbacuje obavestenje Ap.zatvorena mce ili Ap zatvorena LogServ !!!!!
Ovaj LogServ je upravo zadužen za evidenciju kompletne komunikacije na mobu, kad on pukne - nema ni evidencije. Treba videti zašto prijavljuje grešku, ali po svemu sudeći - format ti ne gine...

zeko-odlazi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 18:54

Post od zeko-odlazi »

Znaci agonija se moze nastaviti ? auuu,tesko bi mi to palo !!! Danas sam provalio da je jedan ludak preusmerio pozive na moj broj,moze li imati to veze ?
Sifra-PARANOJA.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ma ok, ako te sada ne zeza - ne diraj ništa! Verovatno je nešto od programa koje si izbrisao sa moba pravilo džumbus. Mogao bi eventualno da smanjiš dužinu Log-a sa 30 na 10 dana, taman će se malo rasteretiti mob jer tako mora manje podataka da obrađuje. A to preusmeravanje svakako nema veze sa prvobitnim problemom, jedino što moraš da se petljaš sa budalama... :wink:

Odgovori