Poruka "Phone will restart" - 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Poruka "Phone will restart" - 6630

Post od mkvb »

Drugari pomagajte, pre neki dan mi je telefon bio u torbici koja je pala sa stola na tepih, male su verovatnoce da mu je nesto zbog toga falilo (pre toga je padao na beton, udaren jednom o zid... i nista mu nije falilo). E od tada mi se javljaju problemi, kad sam ga posle par minuta izvadio iz torbice docekala me je poruka "Cannot register sim card", posle 10 min ubedjivanja je pronasao karticu i mrezu, a posle toga me je docekala poruka "Phone will restart" i sada mi se javlja sve cesce, 2-3 puta dnevno, vec me poprilicno nervira :shock: Hoce li pomoci reset telefona, ne bih da instaliram sve ponovo pa ako neko zna u cemu je problem i kako da to resim bio bih veoma zahvalan
HOX Titanium gray

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mkvb, glupo pitanje, ali jesi li pokusao da namestis SIM karticu malo bolje? .... mozda se pomerila ona ili leziste ..... u principu moguce je da to jeste posledica pada, ali da se samo nesto pomerilo, tj. da nije nista strasno ..... cak mi se cini da je vec bilo slicnih problema na forumu, ali nisam siguran...

pozdrav...

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

Meni je moja bivsa 7610 jednom iz cista mira napisao Phone will restart...i ja pritisnem OK , misleci da ce samo da se vrati na fabricka podesavanja. Kad ono...medjutim ! OBRISAO mi je kompletan imenik od 300 brojeva koji je na zalost ( i na moju glupost) bio na telefonskoj memoriji , a nisam pravio nikakav back up :disgust:
Ne mora da znaci da ce i tebi , ali eto ti moje iskustvo , pa bude oprezan sa tim :wink:

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

b_udder, nije glupo pitanje, kartica je vrlo dobro postavljena u leziste, za toliko znam, tada sam milion puta izvadio i vratio karticu i nije mogao da je registruje, tek kada sam stavio tu istu karticu u sestrin 7250i (koji je najnormalnije pronasao mrezu), i vratio u 6630 pronasao mi je mrezu, nemam pojma zbog cega je to bilo bitno. Taj isti dan mi se pojavila ova poruka za restart, posle toga nije neko vreme ali u zadnja 2 dana mi se tri puta pojavila. Malo me nervira a neznam jel je softverski ili hardverski problem
HOX Titanium gray

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

mkvb, nisam mislio da je tvoje pitanje glupo, vec da je moje pitanje malo glupo ali sam pitao za svaki slucaj...... najbolje pitas phone market-a...
viewtopic.php?t=7101

pozdrav...

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

A, ok, :wink: ovde kod mene rade nesto sa predajnicima vec dva dana, cas imam mrezu, cas ne, mozda je i to malo zbunilo svemocni Symbian, :roll: btw ako pocne ponovo da se desava resetovacu ga i kraj, ionako se skupilo otpadaka...
Thanx, pozdrav
HOX Titanium gray

Odgovori