Maska - Nokia N80

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
faster929
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 10. Sep 2006. 22:45

Maska - Nokia N80

Post od faster929 »

Prednja maska na modelu N80 je pocela da mi se ljusti... Da li i vi imate slicnih iskustava i da li mozda neko zna da li je maska zamenjljiva???

gargamel
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 09:36

Post od gargamel »

Pa koliko ga dugo imas :? Nemoguce da se originalna maska (ako jeste) na takvom modelu ljusti. Ipak je to visoka biznis klasa

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Daj kako se ljusti,kako je moguce,gde se pokazuje oljustena farba...?
Pozdrav 8)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

:ohmy: :ohmy: :blinky: ne moguce, imam ga vec 4 meseca i nista ali nista mu se ne ljusti. jos uvek izgleda kao da sam ga upravo izneo iz radnje....

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Izgled telefona zavisi i od toga koliko ga neko cuva. Skoro sam video K700i kod druga koji ga je kupio pre 3 meseca (nov) i izgledao je kao da je star 3 godine. Ja nisam mogao da verujem. Bio je u losijem stanju nego moja Nokia 6600 koja je imala 2 godine.

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Da, to mnogo zavisi od toga koliko ga cuva. Moja tetka unisti telefon za bukvalno 3 meseca, ne mozes da verujes na sta taj telefon posle lici! Ali bas da se N80 ljusti!! :o Ne mogu da verujem! Meni su se ljustile samo neke kineske maske ali originali nikad. Jel prednja maska na N80 uopste izmenljiva? :?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

vlajche napisao:Jel prednja maska na N80 uopste izmenljiva? :?
Jeste - u servisu :lol: :lol: :lol:

btw, čuo sam za likove kojima uopšte ne smeta da nose ključeve i novi telefon od 200 evra u istom džepu.


faster929, razleti se po servisima i prodavnicama i vidi šta se nudi. Ninolina je kupovala masku za N70 u delovima za ok pare (ni previše, ni premalo), i izgleda da je original, ali sam zaboravio gde. Pitaj je.

:)
Poslednja izmena od gargamel4 u Pon, 11. Sep 2006. 13:30, izmenjeno 1 put ukupno.

faster929
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 10. Sep 2006. 22:45

Post od faster929 »

Nosim ga 3 meseca i nikada ne bih stavio tel sa kljucevima u isti dzep, koliki sam fanatik za mob. govori i cinjenica da odmah hocu da zamenim masku, a da ga stavljam u isti dzep sa kljucevima i da ne vodim racuna o njemu bolelo bi me uvo da menjam masku. Sto se tice fona veliki sam perfekcionista i zaludjenik sa telefonima, toliki da ne palim nikada vibraciju da se ne rastrese tel :) i uvek ga drzim na novcaniku ili na nekoj mekoj podlozi da se mozda ne bi izgrebao... stvarno vodim racuna o tel. Nasao sam u gradu Raiceva 12, generalni uvoznik Nokije, firma Alpha copy, maske ce dobiti za 7 dana, cena prednje je 1240 din a poklopaca 240 din. Poceo je da se ljusti na prednjem delu sa desne strane, ne na ekranu vec sa strane... Ide ekran, metal, pa farbani deo (plastika) - e tu je poceka ta siva farba da se ljusti... Ali menjam ga danas, stize N93 :-) Fanatik :-)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

faster929, tu sam i ja kupila masku za N70...i jesu kvalitetne...ja bih cak rekla da su original...meni taj novi poklopac na N70 i bolje lezi nego onaj koji je dosao sa fonom... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa ta firma je generalni distributer za nokiu za Srbiju.Ja sam pitao i u mobisu,ali ti tamo naplacuju i zamenu maske :dry:,a prodaje se iz delova posebno prednji,posebno zadnji deo i rekao bih da je tamo malo skuplje.Nego,da li ima da se kupi negde crna maska za n70,posto se i meni malo izguljila maska(ispod brojeva ima kao jedan metalni deo,pa onda ide malo sive plastike,e ona mi se ogrebala,pa bih hteo da kupim,drugu masku original,ali da bude crna. :wink:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

loeates, crnu original masku...gotovo je nemoguce naci...ima je samo za azijsko trziste, pa ako mozes da kupujes na netu...to je jedini nacin...U alpha Copy-ju ne donose crne...nema ih... :uhuh: :wink: 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Crna maska NE postoji original,znaci mozes da naletis na neku kopiju ali ne i na original!Mobis je stvarno bezobrazna firma,serviraju ti pricu da im stizu te maske kao servisne (a kupuju od AlphaCopy) pa moraju da ih ugrade a ne prodaju a ugradnja (koja traje minut) kosta za N70"samo"950 dinara!!!!!!
Pozdrav 8)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ma da,kao oni su servis pa ti oni moraju i ugraditi masku :o ,kao da svako ne zna da zameni jednu masku :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije to bas lako na pojedinim telefonima,ali na telefonima na kojima to zna i malo dete da odradi kao sto su 6630,N70,i sl... to je stvarno preterano,mrzim kad su ljudi tako nezasiti!!
Pozdrav 8)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

A bas je steta sto nema ovde da se kupi,mislim da bi bas bila 8) .Pa videcu nesto,ako ne sredim nesto preko neta,onda nije losa ni ona bela,cisto za promenu :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

NEMA ni bela,jedine boje koje se mogu naci u originalu su krem i srebrna,nema ni roze ni bela ni crna ni... original,samo kopije a POGOTOVO preko neta,ljudi koji kupuju preko eBay-a za po 5-6 eura se zale da su nikakve a takve mozes i kod nas da uzmes za 2-3 eura!
Pozdrav 8)

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Koje se kod nas u gradu prodaju (N70), sa krem ili srebrnom bojom??? Koja je lepsa! Ninolina koju ti imas???? I ostali... :D :D :D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa po meni najvise se prodaju srebrne i to ubedljivo,bar sam ih ja najvise vidjao.Ona mi je malo lepsa zbog zadnje maske :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dusanN70, ja imam srebrnu...i najlepsa je... :D ... ona krem mi je nakako bezvezna... :wacko: ... da je bar bela pa i da razmislim o njoj...Znam jos nekoliko ljudi koji imaju N70 i svi imaju srebrne...ali ja tu boju i volim najvise... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

ok hvala vam!! :D :D :D
Pa predpostavio sam da je srebrna lepsa, ali eto pitam bzv!!! :D
poz

Odgovori