Koliko je sigurna Nokia 3250!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Koliko je sigurna Nokia 3250!

Post od by_the_way_by_comy »

Nervira me sto svi pricaju o ovom telefonu da mu se donji brzo kvari,da mu je los symbian 9.1,da se baguje,spor,.....itd :x :x :x ,to me uzasno nervira :x :x :x ,i ono sto je najgore,to pricaju ono koji ga nikad nisu imali,niti videli,a kamoli i kupili.........nego to sve pricaju iz ljubomore........ :x :x :x ,ja sam ga imao i okretao sam donji deo po sto puta,i radio je perfektno,najbolji symbian koji sam imao do sad..........fon je extra,i za muziku,i za poslove i za zabavu............pozz :P :P :P :P
PoZz 8)

renegade_of_funk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 15:35
Lokacija: Beograd

Post od renegade_of_funk »

ja imam 5500 on isto ima symbian 9.1 i mnogo je brzi od starije verzije symbiana 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

by_the_way_by_comy, hej, pa imao si N3250 i OS 9.1... :blinky: ...a kako to da sad razmisljas da uzmes N70??? :unsure: ...Mada ja moj N70 ne bih zamenila sa N3250... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Post od by_the_way_by_comy »

NINOLINA,ne znam ni sam zasto sam menjao 3250........ :unsure: :unsure: :unsure: ,mozda zato sto mi je izgledao kao mala cigla, :D :D :D ........pozz
PoZz 8)

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Re: KOLIKO JE SIGURNO KUPITI NOKIU 3250!!!!!!!

Post od Sn1p3r »

by_the_way_by_comy napisao:Nervira me sto svi pricaju o ovom telefonu da mu se donji brzo kvari,da mu je los symbian 9.1,da se baguje,spor,.....itd :x :x :x ,to me uzasno nervira :x :x :x ,i ono sto je najgore,to pricaju ono koji ga nikad nisu imali,niti videli,a kamoli i kupili.........nego to sve pricaju iz ljubomore........ :x :x :x ,ja sam ga imao i okretao sam donji deo po sto puta,i radio je perfektno,najbolji symbian koji sam imao do sad..........fon je extra,i za muziku,i za poslove i za zabavu............pozz :P :P :P :P
PoZz 8)
Slazem se u potpunosti... Uglavnom ljudi koji se nikada nisu ni susreli sa odredjenim telefonom kazu da je krsh, sporm brzo se kvari, bla, bla...
Imam nokiu N90 i ljudi koji se nikada nisu susreli sa njom kazu velika, brzo se kvari, skupa ali cim je prime u ruke - druga prica... :shock:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

by_the_way_by_comy, e to ti verujem da ti je bio ruzan... :D ...Ali stvarno je nejasno zasto si postavio ovu temu, a i jos neke...Prvo otvoris temu i napises naziv, a onda kazes da nisi na to mislio... :blinky: :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori