Nokia 3650 - mapa grada?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
6Pack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 16:15

Nokia 3650 - mapa grada?

Post od 6Pack »

postoji li opcija kod nas kao u hrvatskoj da preko nekog programa(u njihovom slucaju`mobymap`)izadje mapa recimo beograda,ili nekog drugog grada?

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Tesko... Ali nadam se da ce to doci i kod nas...

Za sada mozes samo da procitas sa telefona u kom si delu grada... :mrgreen:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Video sam tako neshto kod nas, mada mislim da josh nisu pustili u komercijalnu upotrebu. :wink:
Kad bolje razmislim, to moze da bude stvarno korisno :D
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

boki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2004. 19:20

Post od boki »

Postoji program Tom-Tom city maps za Nokiju. To je program sa mapom odrđenog grada i vrlo jer precizan. Ide u naj sitnije detalje, prikazuje čak i brojeve kuća. Izračunava razdaljinu od tačke A do tačke B. Prikazuje na kraću putanju, čak izračunava i prosečno vreme putovanja uzimajuči u obzir ograničenje brzine i vrstu prevoznog sredstva koje koristimo. Ima još dosta funkcija.
Ja sam ga probao na mapi Amsterdama.
Na žalost mape naših gradova nisu napravljene.

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Ja sam svojevremeno isprobao aplikaciju Mini GPS, nadajuci se da je to bas ono sto pise u nazivu aplikacije. Kada sam je instalirao, ispalo je da je to neka prosirena varijanta opcije "info cell" koju poseduje svaka Nokia. Pored imena mesta u kom se nalazite, ovaj Mini GPS pokazuje i broj odasiljaca na kom je trenutno telefon, njegovu snagu signala i jos neke zezancije. Sve u svemu, nista od geografskih koordinata kojima sam se nadao.
To moze da omoguci samo poseban hardverski uredjaj koji se moze dodati na neke modele telefona. Naravno, uz njega ide i odgovarajuci softver...
Kada vec pominjem pogresne aplikacije, jednom sam isto tako nasao aplikaciju Compas... Divno, digitalna varijanta kompasa za smartphone kakvu ima 5140! Ala sam se obradovao!
Na kraju se pokazalo da je to kompas namenjen Muslimanima i koji pokazuje samo smer u kome se nalazi Meka (da bi znali u kom se smeru treba klanjati prilikom molitvi)!

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja sam dao OGROMAN odgovor, ali forum je bagovao i bagovao, i tako sam došao do toga da tog odgovora više nema. Ali da skratim dugu priču: Ne postoji tako nešto. :(
U susret novim izazovima...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Forum radi fantasticno, jedino ste je bagovalo jeste to da sam ja brisao ono sto mi se ne svidja i sto ne bih hteo da vidim na forumu, zbog osnovnih principa uredjivanja. Forum do sada nije pravio vece probleme, a koji su bili su odavno reseni. Ako ima jos nekih nepoznanica, pisi na PP.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori