koji je najbezbedniji nacin za deinstalaciju programa?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

koji je najbezbedniji nacin za deinstalaciju programa?

Post od kroki23 »

Uninstall na symbian telefonima? Na koji nacin se radi, pretpostavljam da se ne radi sam opcijom delete kao za multimedijalne fajlove.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

meni - tools - manager - i tu nadjesh program i kliknesh remove... :wink:

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

a one aplikacije koje su vec bile u fonu pri kupovini tipa igrica snake i card deck....njih nema u opciji za remove u mangeru

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

kroki23, pa onda možda ne mogu da se aninstaliraju? .... a i šta ti smetaju?

pozdrav...

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

Pa nije da mi smetaju, ali zasto da ih ne smaknem, ako ih vec ne koristim. b-udder ajde kazi mi molim te gde se menja skrin sejver, stoji mi onaj timov i uzasno me iritira.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23, ne možeš da smakneš programe koji su u fabričkom firmware-u ...skloni ih u neki Trash folder da ih ne gledaš...A za screensaver...instaliraj neki screensaver i idi u Menu/Tools/Themes...klikni na temu koju trenutno koristiš i pojaviće ti se opcije među kojima i screensaver...i tu izaberi ili taj koji si instalirao ili neki drugi defaultni kao što je Time and date ili Text... :roll: :wink:

I da znaš...za svaku novu temu koju promeniš iznova moraš da podesiš screensaver... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori