Nokia 6680/6681 slike i clipovi nestali iz galerije

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
urosk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 12:26

Nokia 6680/6681 slike i clipovi nestali iz galerije

Post od urosk »

Juce kada sam pokusao da pristupim galeriji primetio sam da nema ni jedne slike ili video clipa. Po defaultu video i slike se snimaju na kartici u Images folder u root-u.
Kada pokusam da pristupim Images folderu iz iz Fexplorera, Fexplorer se ugasi. Kada pokusam backup preko backup managera posle par sekundi se prekine konekcija, takodje ista stvar se desi ako pokusam da pristupim Images folderu preko Nokia phone browsera iz windowsa. Svi ostali diretokrijumi na kartici su validni, tj. mogu da ih browsujem.
Ono sto je cudno, kada odem u smartmovie player i iz historija izaberem video, pusta ga, sto znaci da je materijal jos uvek tamo ali samom folderu ne mogu da pristupim.
Takodje kamera ne moze da snima u njega vec javi system error kada otvorim kameru. Napominjem da sve ostale opcije telefona rade besprekorno.
Da li je moguce srediti ovaj problem i kako, pre nego sto obrisem Images folder, ako uopste pomogne.
Hvala !!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ne bi bilo loshe da uradis backup kartice ali preko card readera, a onda da uradis format iste. Pa onda iz backupa sve vratis. Takodje dobro bi bilo da preko card readera proveris da li imas pristup svemu na kartici. I jos jedna stvar koja mi je upravo pala na pamet. Probaj da ugasis telefon, skini bateriju, i nakon 10 minuta je vrati u fon. Zvuchi glupo ali ima kada pomaze.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

urosk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 12:26

Post od urosk »

Probacu ovo sa baterijom, nemam card reader ali videcu da ga nabavim.



Izmenila Ninolina:: ne citiraj post iznad, pretpostavlja se da na njega odgovaraš

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Batice isto to se i meni besavalo na 6630,samo bih izvadio memorisku karticu i vratio je i sve je opet sljakalo,probaj tako.

urosk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 12:26

Post od urosk »

Nece, probao sam ranije, na kraju cu da izbrisem Images folder...

Odgovori