Screen Saver...

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Screen Saver...

Post od Sasa_NS »

Da li neko ima iskustva sa aplikacijom Screen Saver 1.40F? Dopala mi se zbog opcije da za skrin sejver postavim veliki sat sa datumom koji seta po celom displeju (to je samo jedna od desetak zanimljivih opcija) i koji je mnogo uocljiviji od one tanke horizontalne linije sa satom i datumom (Nokia 3650), za koju ti trebaju naocari da bi video koliko je sati...
Problem je u sledecem: kada instaliram ovaj programcic, on radi savrseno nekoliko dana, a onda, prilikom jednog od sledecih ukljucivanja telefona (gasim telefon preko noci), odjednom otkaze poslusnost i umesto njega, kao skrin sejver ponovo iskoci ona horizontalna originalna linija... Kada ponovo pokusam pokrenuti aplikaciju, javlja neku gresku, a posle toga cak mi ne dozvoljava ni da je uklonim iz telefona (to mi uspe samo uz pomoc file managera).
Da li neko zna zasto se to desava?
Moj je utisak kao da se Screen Saver 1.40F "kolje" sa pomenutim originalnim skrin sejverom koji postoji u 3650, odnosno, cini mi se da taj uspe nekako da "iskoci" pre njega...
Da li cu poremetiti nesto u telefonu ako skinem (obrisem) taj stari skrin sejver file managerom, kako bi ovaj drugi (po meni dalekooo bolji) mogao nesmetano da radi, odnosno, kako da ga "skinem" a da kasnije mogu ponovo da ga vratim ako bude trebalo (nemam instalacionu varijantu)?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

I ja tragam za funkcionalnom verzijom saver-a, imam 1.42 verziju koja takođe radi par dana i onda počne da traži download novije verzije. Imam i 1.80, ali trial. Nemoj da se igraš sa brisanjem osnovnog ss-a, nećeš ništa postići, jednostavno, treba naći noviju verziju koja će raditi. :mrgreen:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Jao, ja sam je imao, ali davno... M;islim da se još uveko može uzeti sa serbian?nokia3650 grupe. Moram samo da napomenem da ma koliko je zabavnije, preglednije i vizuelno privlačnije, ovakvi skrin sejveri ubijaju bateriju telefona jer je ekran stalno aktivan, a još je i slika preko celog ekrana. Mada, moram priznati da me je zadivila slajd šov opcija. :D
U susret novim izazovima...

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

I ja sam se odusevio nekim opcijama, ali koristim samo veliki digitalni sat - to je jedna od najjednostavnijih opcija i meni najkorisnija. Ne verujem da trosi mnogo vise struje od one tanke horizontalne linije (originalni SS)...
Ako neko negde nadje funkcionalnu verziju, bio bih mu zahvalan na obavestenju...

Odgovori