kako se igrice u jar formatu prebacuju na n70?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

kako se igrice u jar formatu prebacuju na n70?

Post od kroki23 »

ne mogu to nikako da izvedem a 90% igara mi je u tom formatu. sa ostalim u sis-u nemam problem. a bas mi se igra ona kick a ball....

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23, ako imaš Bluetooth onda ne znam u čemu je problem...ideš samo na opciju send to...i izabereš svoj fon...ti verovatno koristiš PC Suite za transfer fajlova pa zato neće .jar da se prebaci na fon...zaobiđi PC Suite kad je u pitanju .jar... :roll: :wink: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

nemam Bluetooth, sve radim preko USB+PC Suite. Dakle ne mogu preko suit-a? pa kako drugacije da je prebacim ako nemam bluetooth?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa uzmes fajl ides copy,otvoris my computer,ides na ikonicu nokia phone browser udjes tu ides na mem.karticu i kopiras fajl u folder other.Onda preko telefona odes u folder other nadjes .jar i instaliras,a mnogo lakse instaliranje ide ovako.Prikacis telefon i kliknes 2 puta na taj .jar i pojavljuje se da prihvatis instaliranje i onda krece instalacija na telefonu,ovo isto vazi i za .sis fajlove :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

ova druga varijanta kod mene ne pali, ali zato prva da, kad instaliram igru fon mi kaze da je untrusted, da li da je instaliram bez obzira na to?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23, slobodno je instaliraj, posebno ako si je prethodno skenirao antivirusom na kompu...mada čak i ako nisi verovatno je s njom sve ok... :roll: :wink: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

Hvala Ninolina. imam jos jedan problem pa ako znas...smart movie konverter nece da mi konvertuje nove filmove, imam sve najnovije kodeke i u tome nije problem. verzija je 3.25. samo mi izbaci nesto tipa program crashed i zatvori se. kada sam drzao neke druge kodeke na kompu on te filmove kao konvertuje ali ih sabije na 30mb i to odradi za svega 23-30min. i naravno film se ne moze pustiti na fonu.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23, i ja koristim 3.25 i meni radi bez problema...a ako ti je radio sa starim kodcima a ti ih vrati...a to što ti je tako brzo konvertovao i nije posle mob hteo da pusti te fajlove mozda ti nešto u samim podešavanjima nije bilo u redu...kako si podesio SM konverter? :?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

ma neke filmove mi lepo konvertuje a neke nece. one koje odradi ok, dok ih konvertuje smenjuju se scene koje je odradio....tako treba jel da? ali one filmove koje zabrlja, te scene se ne vide vec samo ide crno i tako...ma nije mi odradjivao ni sa starim kodecima zato sam ih i menjao, ali nece ni sa ovima.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23, treba da se smenjuju scene filma koji konvertuješ...pa bar sad odmah možeš da prepoznaš kad brlja sa konvertovanjem...pa pokušaj više puta, ne znam u čemu bi bio problem... :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori