Ngage qd i problem sa adobe pdf instalacijom.

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
panco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 20:22

Ngage qd i problem sa adobe pdf instalacijom.

Post od panco »

Pokusao sam da nadjem slican odgovor ali ne ide,znaci pokusam da instaliram adobe reader od 1,8mb i kada ga startujem fexplorerom kopira ga na c: gde ima slobodno 3724mb,ne pita da li da ga instalira na bilo koji drugi disk tj. mmc pocen i javi da nema dovoljno memorije.Resetovao sam sa *#7370# i opet nece.nadam se da nece biti smor da neko pripomogne.Tnx

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Cek, kako to mislis da ga startujes FExplorerom?! :blinky: Kad ga instaliras, trazice da se konektuje i proveri certifikat i ti ga pustis da to odradi pa te onda pita da li zelis da ga instaliras na internoj ili externoj memoriji i kad cekiras gde oces onda ga instalira i posle toga kao i sve ostale aplikacije, igrice ili sta vec samo klikom na ikonicu i to je to.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovako
predji na repligo manje zauzima
greška kod qd je sledeća
on kada instalira file prvo ga baca na svoju memoriju pa logično ide dalje da će da ga instalira na svoju...tako da ne gleda da li ti imaš mem karticu već on sam računa ako bi moglo na mem tela da se instalira..dakle u koliko ti i imaš mmc od 1gb a program zauzima 1.7mb ništa ti neće pomoći osim da otpakuješ sis i da ga direktno ubaciš u mmc...
bla bla bla
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa ako je problem u primanju fajlova na memoriju kartice, to se rešava instaliranjem programa MsvDriveE.sis... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

rešava taj problem bez problema/čitaj rečenicu/ dati program ali šta da se radi kada probgram ide prvo install na mem tela pa onda se izračunava koliko ima slobodno na mem tela...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

panco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 20:22

Post od panco »

Zaboravih da kazem da ima msvdrve instaliran i radi ok za sms na mmc,ali ne videh posebno podesavanje za usmeravanje instalacija na karticu.Ocigledno da instalira na mem telefona ali kada pocne instalaciju i rapakuje instalcioni fajl nema memorije.Kako da otpakujem tj. cime *.sis fajl pa da instaliram direktno na mmc sa kompom?Skiniuh repligo ali izgleda da moram svaki pdf posebno da prebacim u njegov tipa fajla,mada ako budem morao tako...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

VeNoM, ne samo da QD ima taj bag nego i obican n-gage, 3650, 3660...
Nego panco, trebao bi da uzmes program UNSIS, s njim na kompu raspakujes sis fajl onako kao da si ga instalirao....znaci dobijes jedan folder koji kasnije s citacem kartica mozes da iskopiras direkt na mmc. Ako koristis bluetooth za prebacivanje fajlova pod hitno ga zameni za neki citac mmc kartica.
5130+Koss the plug....

panco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 17. Mar 2007. 20:22

Post od panco »

Masterokrata,nasao sam unsis sto si rekao i imam reader i pokusao sam da uradim ali mi unsis javlja gresku u adobe fajlu koji sam skinuo sa njihovog sajta,tako da zavrzlama :lol: a taj isiti adobe ne javlja nikakvu gresku na gage samo to za low memory :blinky:

Odgovori