Windows Mobile telefoni - kog proizvodjaca koristite ?

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson

Windows Mobile telefoni - kog proizvodjaca koristite

HTC
15
36%
Samsung
6
14%
Motorola
0
Nema glasova
LG
0
Nema glasova
Eten
0
Nema glasova
Asus
0
Nema glasova
Kineski "noname" WM mobilni
0
Nema glasova
Ostali
2
5%
Nemam Windows Mobile telefon
19
45%
 
Ukupno glasova: 42

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Ala ste se isprepucavali oko gluposti bre! :lol:

Moj licni utisak WM je jako dobar, godinama sam koristio telefone sa simbijanom i skoro zam uzeo HTC. Prijatno sam se iznenadio koliko je WM dobar i narocito me je odusevilo sto se programi i igre ne moraju potpisati. U pocetku mi je bilo konfuzno da korisitm HTC-a (WM) ali kad sam se navikao shvatio sam koliko je bolji WM u odnosu na simbijan.

Naravno to je moj licni utisak :wink:

I sad sakupljam pare da kupim HTC touch pro 8) :D
and justice for all...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Mislim da nema potrebe da se vodi besmislena rasprava symb vs WM.To su dva razlicita os-a.Onaj ko nije koristio nesto ne moze olako da sudi i presudjuje.Vidim ovde neki navode kako poslovni ljudi ne iskoristavaju krajnje mogucnosti WM,sto je tacno (sa akcentom na neki (pojedinci) ali takodje vise od 50% korisnika ne iskoristavaju symb nego ga koriste kao 3310.Wm je mocan os ako se zna koristiti i ako hoce da se nauci da koristi,samo sto se nasi ljudi plase neceg novog i proces ucenja im predstavlja veeeliki problem.Ja sam uvek za to da ako imate priliku da probate nesto novo (ako vas to ne ugrozava na neki nacin) probajte jer nista ne moze da zameni iskustvo.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Ma generano 90% (ako ne i vise ) ljudi koji imaju smart telefone koriste ih za pozive i poruke i da pusti neki klip i uslika neku sliku. Ni priblizno pravim mogucnostima pametnih telefona. Tako da sumljam da vecina biznismena koristi u potpunosti mogucnosti WM telefona.

Naravno tu postoje izuzetci :D
and justice for all...

Leonel
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2008. 03:17

Post od Leonel »

IDzO napisao:Leonel, nebitan_lik61

Leonel, ti si mnogo puta lupetarao po forumu i mnogi clanovi su te isprozivali cak i moderatori upozoravali da ne pises gluposti i da ne zamajavas forum svojim glupim pricama. Ti si jos klinac i nemas pojma koliko moze WM da bude koristan, a glup ti je WM zato sto je biznismenima namenjen, a tebi treba telefon kojim mozes da se hvalisas. Tako da tvoj razlog za opravdanje "glupoce" WM je apsolutno smesan.
Alo bre, smiri se malo! Svako ima svoje misljenje, ja sam moje rekao, i naveo sta mislim, tako da je tvoje da se slozis ili ne, a ne odje da me prozivas i slicno. Mani me se, molim te!
Primarno:Nokia N97 black, full + 8GB
8910, 8850, 8210, 8310 i 7710

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Leonel, trebali bi tebi admini dati jednu BANanu, malo da se smiriš i prestaneš na pišeš gluposti tipa:WM je shit, imam 155 telefona, pretvoriću ngage u N97....
Apsolutno nikoga ovde ne zanima tvoje mišljenje o WM, iphone-u, da li ti tata ima E90 i touch pro, da li ti imaš 155 telefona....
Tvoje lupetanje na forumu je već prevazišlo sve granice normalnog ponašanja...ako si iskompleksiran to je tvoj privatni problem..Forum nije mesto za dokazivanje, nego za razmenu različitih mišljenja...

Ukratko:mani se ovog foruma jer na istom nisi nimalo poželjan :uhuh:
Nokia C6

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Leonel, imaj ti tvoje misljenje ali ga potkrepi nekim redovnim opravdanjima, a ne ko dete iz obdanista da se natezes po forumu da je nesto glupo jer tebi to nije potrebno .

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

tehno maniac, a ko si ti da mu kazes da nije pozeljan????!!!!!!!!


Moguce je da decko malo (ili malo vise) baronise ali to da li je pozeljan ili ne treba da moderatori odluce.

Live and let live :P :P
and justice for all...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Dream Weaver, ako bi bilo po tajnom agentu 007 onda bi umesto "live and let live" bilo "live and let (them) die" ;-).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Dream Weaver, prelistaj malo teme u kojima je on pisao pa ćeš videti da to nije samo moje mišljenje...
Leonel Treba da promeniš nick u Baronel :lol: :lol: :lol:
Nokia C6

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Citao sam neke njegove ranije radove :D :lol: i mislim da je nadaren za pisanje bajki i basni ali ne bih isao tako daleko da ga teram odavede (sa foruma). Svaki put kad procitam njegove postove oraspolozim se :lol: :lol: i sit se ismejem :lol:
and justice for all...

Zaključana tema