LG GT540 Optimus

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
xtail
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 13. Mar 2011. 18:58

Post od xtail »

pa ja odem sa kompa na android market ,odaberem aplikaciju,i kliknem instal,i pise da je completed,ali na telefonu se nista ne desava...
telefon mi je povezan preko usba sa kompom

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

xtail, :D Sada samo još na telefonu startuj Android Market aplikaciju, i će imaš sve što si instalirao preko PC-ja :wink: (Podrazumeva se da ti je telefon konektovan na net).

xtail
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 13. Mar 2011. 18:58

Post od xtail »

da da,to sto se podrazumeva kod mene nije slucaj jbg :) zato sam se i mucio ,na netu sam uradio sve bez problema...

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

bio sam danas u mts-u i cackao lg jer bi ga uzeo zeni. sve u svemo telefon je dobar za te pare. ima dobru podrsku za kuvane rom-ove. jedino me interesuje, ato me je najvise razocaralo, kako vi spustate notification bar?. ja za pola sata nisam uspeo ni jednom da ga spustim prstom, samo sa home tasterom pa notification. da li je neko stavio froyo ili gingerbread i da li je na tim romovima notification bar radi redovno? hvala :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Ajzeaa*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 30. Dec 2010. 20:02
Lokacija: Beograd

Post od Ajzeaa* »

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=31&t=215198 evo vam ovde kako se rutuje , instalira navigacija i instaliraju aplikacije na memorijsku (apps2sd) na srpskom ! :DD 8)

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

wucinac napisao:bio sam danas u mts-u i cackao lg jer bi ga uzeo zeni. sve u svemo telefon je dobar za te pare. ima dobru podrsku za kuvane rom-ove. jedino me interesuje, ato me je najvise razocaralo, kako vi spustate notification bar?. ja za pola sata nisam uspeo ni jednom da ga spustim prstom, samo sa home tasterom pa notification. da li je neko stavio froyo ili gingerbread i da li je na tim romovima notification bar radi redovno? hvala :)
Nije izvršeno kalibrisanje ekrana. Zato tako reaguje!!!

xtail
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 13. Mar 2011. 18:58

Post od xtail »

ovaj zvucnik je toliko slab da pocinjem da sumnjam da sam kupio neispravan telefon :|

inace je tako slab ili ovaj telefon stvarno nije u redu?

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

kupio sam lg zeni i mogu reci da sam zadovoljan potrosenim parama, a i ona je odusevljena. uz moje male korekcije i root, ovai telefoncic polako postaje sve bolji. probacu za koji dan da ubacim 2.2 pa javljam utiske
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

zile
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 21:55

Post od zile »

ljudi pomagajte,imam ovaj tel. nekoliko dana i to mi je prvi android, moj najveci problem je baterija,ne moze izvuci duze od 1 dan.u potrosnji mi pise da je trosi 5% android i 95% java.otvorim aplikacije koje trose bat. pise da je povezano s zvukom, ZAUSTAVIM ih, i cim obavim razgovor same su ponovo popaljene,,,smanjio sam osvetlkjenje,prebacio na 2g mrezu, ali nista,uopste ne slusam muziku, ne igram igrice, ne surfam po netu,nis,, Kako da produzim vek trajanja bat. ako je to uopste moguce... :cry:

xtail
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 13. Mar 2011. 18:58

Post od xtail »

https://market.android.com/details?id=n ... rch_result

@zile probaj ovo...

kakav ti je zvucnik na telefonu?kako se cuje?da li ste ja tripujem ili ovaj telefon ima stvarno slab zvucnik?

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Post od cvoruga »

Pozdrav
posedujem GT540 već 2 dana i imam par pitanja u vezi njega.

Mob sam dobio na poklon,inače me mobilna telefonija apsolutno ne zanima.Samo pozivi i poruke,tako da nemoj da se ljutite ako pitam nešto glupo :) .

Prvo pitanje je kako da podesim da se fon ne konektuje sam na net?

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

settings/wireles&networks/mobile networks/access point/new apn/cvoruga i njega obelezis da je aktivan. na taj nacin ti nece telefon koristiti internet. probao sam svakakve widgete i ovo je jedino sto je meni pomoglo.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Post od cvoruga »

Izgleda da je upalilo tako da hvala ti.I sad mi je nestalo neko slovo E sa strelicama koje se nalazilo pored indikatora baterije.Je l to to?

E i šta mi znači ova oznaka za 3G?

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

ako je nestalo to slovo E sa strelicama onda je to to. :)

3G znaci da koristi 3G mrezu. ona trosi vise baterije pa je bolje iskljuci: settings/wireles&networks/mobile networks/use only2G networks i stikliras.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

zile
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 21:55

Post od zile »

@Xtail, zvucnik mu i nije nesto ja sam ga kod dolaznog poziva podesio na najjace i izabrao neku melodiju iz sistema tako da nije lose, amuziku i ne slusam,,nemam vremena :D

axy13
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2007. 09:44
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od axy13 »

Ok momci, kupila fon, i extra je za par sati cackanja ali imam par pitanja za vas:
1.da li sam ok uradila da iskljucim da se ne kaci na 3g i ne pravi mi racun astronomski- settings/wifi&network/mobile networks/disable i ukljucila samo 2g....jel to to ili nije?
2. kako bre ljudi da postavim svoje zvono za poruku, niakako da nadjem, izlude me
LIFE IS WHAT YOU CHOOSE!!!

oktobar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 26. Mar 2011. 16:02

Post od oktobar »

ljudi moze pomoc molim vas

uzeo sam fon u mtsu i nikako da uspem da ga rootujem da bi koristion link2sd aplikaciju...

skinuo sam neki pgm za rootovanje universal androot i ne moze... z4root isto zabode telefon kad naredim root...
Kako da ga rootujem???
LG GT540

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

axy13
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2007. 09:44
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od axy13 »

ljudi, koliko dugo vam drzi baterija ako je non stop upaljen wifi? Meni jedan dan, da li je to normalno ili mi jos nesto jede bateriju?
LIFE IS WHAT YOU CHOOSE!!!

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

pre 5 minuta sam stavio u zenin optimus 2.3 :P 8)
prvi utisi su extra.
javljam utiske za par dana kad budem video i nedostatke :wink:
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Odgovori