LG u880

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
trunta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 04. Jun 2006. 18:16

Post od trunta »

Dajte ljudi,molim vas odgovorite mi(i to sto hitnije),moze li ovaj telefon da radi kod nas ili ne.Imam jos tri dana fore da ga narucim iz Italije....Da li je neko uspeo da ga dekodira,i ako jeste,gde?

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

trunta, za sad ne postoji solucija dekodiranja,znaci ne radi jos uvek kod nas.
Bice solucija a kad i koliko ce kostati dekodiranje to ... :roll:

Mister_Milan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 17:40

Post od Mister_Milan »

Solucija je izasla moze da se dekodira, ako neko zeli da ga dekodira neka mi se obrati preko PM, cena je veoma povoljna, ali za vise informacija kontaktirajte me!

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Post od miljann »

E super!Nego..kakva je solucija?Gde?Koliko para je otkljucavanje? 8) Moze u NSu neko da ga dekodira??? :?

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Da ali OBAVEZNO se raspitajte kako vam telefon radi,mislim da li kucate kodove svaki put kada palite telefon,da li radi samo na jednoj mrezi a kad ubacite drugu karticu druge mreze da se ne zakljuca?
Inace za ovaj telefon morate da secete vasu SIM karticu,sta posle kad promenite telefon a ostane vam isecena kartica ako nemate adapter za SIM karticu.

Mister_Milan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 17:40

Post od Mister_Milan »

Telefon kada se dekodira, normalno radi, jedino kada se iskljuci i ponovo ukljuci ukuca se 6 brojeva(isto kao i kada bi imali da ukucamo PIN sifru pri paljenju telefona), dakle pri paljenju ukucamo tih 6 brojeva i telefon normalno radi, a sto se tice adaptera oni se dobijaju uz skoro svaki telefon(99%slucajeva),a ako se slucajno ne dobiju moze se ona plastika posle secenja sim kartice da se sacuva i da to sluzi kao adapter :roll:

Mister_Milan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 17:40

Post od Mister_Milan »

miljann napisao:E super!Nego..kakva je solucija?Gde?Koliko para je otkljucavanje? 8) Moze u NSu neko da ga dekodira??? :?
Za NS ne znam, ja sam iz Beograda i kod mene je 20eur

D.D
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 17:06

Post od D.D »

Gde mogu da nadjem theme i software za ovaj fon(LG u880)?
Mislim nesto kao player za ziku i sl. Na kojem sajtu, da li neko zna ???????

macakns
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Sep 2006. 13:43

Post od macakns »

Ako nekom treba otkljucavanje u Novom Sada neka mi se javi 15eur. Drugo telefon lg u880 idu normalne sim kartice ako je sa Engleske mreze . Ako je sa Italijanske mreze onda mora da se seku kartice. Kad se ovaj telefon otkljucu nakon paljenja unesete kod : 142358#*# i radi na nasoj mrezi. Kad hocete 3G mrezu ako ste u inostranstvu onda nemora da se kuca kod. Pozdrav.

miljann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 16:52

Post od miljann »

Da li neko zna podesavanje parametara za mms??Podesio sam gprs i sve ok radi,ali mms nikako ne mogu...pomoc. :wacko:

Odgovori