LG KU990

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
mladennnn
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 20:23
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od mladennnn »

Ovo je najbolji telefon koji sam imao! Imam ga vec oko pola godine i jos mi nije dosadio ( svaki telefon koji sam imao mi je dosadio posle 1 ili 2 meseca).
Ima najbolji video ubedljivo! Jedino sto mi se ne svidja je blic... Slike su malo losije u mraku.. Ostalo je vrh.
Neka napise neko ako zna kako se ubacuju nove teme. Smorile su me ove sto su u telefonu.. 8) Pozdrav :)
LG KU990 Viewty + SE VIVAZ

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

mladennnn, a to što se galerija sa slikama, klipovima i muzikom učitava po 2 minuta?! :disgust:
Nokia C6

carlito
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 27. Nov 2008. 01:43

Post od carlito »

carlito, dali neko ima uputstvo za upotrebu na srpskom za LG KE-990 ILI KU-990 mislim da nema bitne razlike i da li moze da se na KE-990 instalira softver od KU-990 hvala

mladennnn
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 20:23
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od mladennnn »

tehno maniac, kod mene se ulazi u slike, klipove i u muziku za 2 sekunde.. :wink:
Nego.... Nesto mi se sj***la memorijska.. Ubacivao sam neke slike i programe, i sada kada odem u slike, video ili muziku restartuje mi se mob, i nemogu nista da vidim preko moba sa memorijske, a kada prikljucim usb za komp, mogu da vidim sve... I kada izvadim memorijsku, mogu da udjem normalno u slike i da gledam sve sa memorije fona... Jel znate mozda kako da resim ovo ili da kupim novu memorijsku ?
LG KU990 Viewty + SE VIVAZ

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

mladennnn, koliko ti je zauzeto memorije na kartici odprilike? A ne znam dal da kupim ovaj fon, dilema velika
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

mladennnn
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 20:23
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od mladennnn »

Stelle, ne znam sad tacno, kad odem da vidim restartuje mi se..
Kupi ovaj telefon vrh je! I podesio sam da zvuk bude jaci ( to je napisao na prethodnoj strani Miki-LG )..
LG KU990 Viewty + SE VIVAZ

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

e ljudi sad je raspust ocekujte danas il sutra tutorial kako da instalirate teme na Viewty-u i kako da ga Backupujete!!!!!

Srecan bozic

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Miki-LG, e jel tebi sporo ulazi u my stuff ? i koliko ti je napunjena kartica? Mozda u januaru se ponovim.. :)
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

meni ultra brzo ulazi u my stuff jel ima open platformu!!!! i ja sam hackovao mislim editovao posto znam u fleshu da radim i da programiram :P

jmihajlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 18. Nov 2008. 16:23
Lokacija: bgd

Post od jmihajlo »

Da vas pitam...koji program koristite da konvertujete filmove za gledanje na ku990? Osim onog programa koji dolazi na cd-u uz telefon i nikako mi se ne svidja.

matrix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 31. Jul 2008. 15:17
Lokacija: Tuzla, BOSNA

Post od matrix »

Stefan_93 napisao: A snimak od 120 fps kad snimis mozes kasnije pomocu Video Editora da vratis u normalno...
...
koji videoeditor, na miobilnom ili PC
da li možeš taj snimak na 120fps gledat na mobilnom kao "normalan" a ne usporen
također na PC, uostalom kako je OVO IZVEDENO
real life snimak - 120 frejmova:
http://img.gsmarena.com/vv/reviewsimg/l ... 120fps.avi

usporen 2 puta - 60 frejmova:
http://img.gsmarena.com/vv/reviewsimg/l ... _60fps.avi

usporen 4 puta - 30 frejmova:
http://img.gsmarena.com/vv/reviewsimg/l ... _30fps.avi

usporen 8 puta - 15 frejmova:
http://img.gsmarena.com/vv/reviewsimg/l ... na_001.avi

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Miki-LG posto znas da prograiras zakaci program koji si ishackovao/prepravio da ostali korisnici mogu da ga skinu i poboljsalju svoj telefon........ipak je svrha foruma da ljudi pomazu ljudima. pozz :wink:

P.S. ipak tebe to nista ne znaci a drugim ljudima bi mnogo pomoglo. :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bc84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 22:07

Post od bc84 »

Planiram da kupim ovaj tel. a ranije sam koristio LG P7200 i iskreno nisam bio zadovoljan pojedinim stvarima ( brzinom kucanja poruka, sporo je otvarao slike, bluetooth je bio ocajan, lak na prednjem displeju se oljustio...), pa me prvenstveno interesuje brzina kucanja poruka i bluetooth kod ovog tel. Verujem da je to sve reseno ali bih voleo da mi neko to i potrvdi! Inace koliko sam mogao da vidim na slikama tel. super izgleda! Unadred zahvalan!!! :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

bc moj drug(sa kojim sam inace poceo dan na faksu) ima ku990 i stvarno je zadovoljan njime....bices razocaran njime jedino zbog toga sto nije smart telefon inace sve ostalo je stvarno super....sto se poruka tice imas monoblok i qwerty testaturu(qwerty moze i u andscape modu za monoblok nisam siguran)...bluetooth mu rdu normalno i nisam primetio da koci ili bilo sta drugo.....Drug je hacovao telefon i ubacio razlicite teme i skinove pa ako ne zaboravim uhvaticu neki screenshot cisto da vidis kako izgleda windows vista skin na ovom LG-u........

P.S. posebno sam odusevljen kamericom kod ovog modela 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bc84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 22:07

Post od bc84 »

Dimi hvala puno! Morao sam sve to da pitam jer sam bio jako razocaran P7200, osim sto je izgledao super sve ostalo je bilo nula!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

bc LG je definitivno poboljsao OS svojih telefona tako da sad ne bi trebalo da ti prave bilo kakve probleme.... 8)

P.S. pogledaj forum u toku danasnjeg li sutrasnjeg dana zakacicu screenshotove sa drugovog LG-a i pitacu ga da li nejmu pravi neke probleme....mada za sad mi se nije zalio samo ga je hvalio 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bc84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 22:07

Post od bc84 »

Dimi mozes li da pitas druga da li moze da gleda divx filmove na tel.? Znam da snima u avi. formatu ali me bas zanima ima li divx player!? Poz.

nenadmilenkov
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 02. Apr 2009. 23:59

Post od nenadmilenkov »

moze da se gledaju divx filmovi samo ti je bitna rezolucija koju podrzava telefon. samo preko nekog programa zalepis titl i sve radi kako treba. titl se extra vidi, uopste nije sitno...pozzz

Zlaki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 06. Apr 2009. 04:00

Post od Zlaki »

Hteo bih da kupim ovaj telefon? pa šta mi možete reći o njemu!? kakav je? ?! :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

zlaki procitaj celu temu detaljno i ako te onda i dalje nesto jos interesuje o ovom telefonu pisi na forumu odgovoricemo ti. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori