LG KE 970 Shine

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

LG KE 970 Shine

Post od dimi89 »

ovde mozete postaviti sva pitanja vezana za ovaj mobilni telefon..pokusacu da vam pomognem najbolje sto znam...Pozz
nadam se da ce Mobilni svet imati razumevanja za ovu temu :)

da nebi punop komentar box evo napisacu ovde sta sam izgooglao na netu
The LG Shine is a nice phone x3
For people who want their Msg tone as a an mp3 song:
1. Change profile to customise
2. Go to the message tone and select ur uf older with all your mp3 tones

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nasao sam na netu gomilu aplikacija i igara za ovaj telefon http://www.getjar.com/software/LG/KE970 probao sam neke i rade....Netreba vam PC suite da bi instalirali igre i programe samo ih prekopirajte u folder Others na telefonu i pokrenite instalaciju sa telefona....... :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

rizmal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 17. Feb 2008. 23:48

Post od rizmal »

Poz interesuje me posto sam cuo da je ku970(ke970 s 3g opcijom) radjen u saradnji s vodafonom.Pa me interesuje e ima on u originalu ili su svi s vodafon mreze???

Znam da ovo nije tema za taj tel ali rec je o istom telu pa ako neko zna odgovor na ovo pitanje da ne bi otvarao novu temu

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

ku970 je samo sa Vodafone mreze (to je sto se tice software-skih razlika), a sto se tice fizickih, ima 3g kameru i nema slot za mem. kartice.... Pozz

rizmal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 17. Feb 2008. 23:48

Post od rizmal »

@Extreme-To za fizicke razlike sam znao ;)
Interesuje me ima li neki "setback" zbog toga sto je SW Vodafonov,kao npr kod SE telefona???

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

@ rizmal: tesko ces ti to naci... U vezi LG-ja, najvece dostignuce u soft. modding-u je promeniti temu :lol: :lol: :lol:

rizmal
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 17. Feb 2008. 23:48

Post od rizmal »

nisi me razumeo sto se tice sw-a :P mislio sam dal ima mana u odnosu na KE970 posto je Vodafonov sw??? :wink: Posto sam citao na nekim sajtovima da se ljudi bune na Vodafonov sw kod ku varijante i da zato preporucuju ke970...

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Aaaaa, toooo... Kapiram sad... Nisam ga mnogo nesto cackao, ali deluje mi da ima manje opcija nego na KE, malo je glupavije organizovan meni i dosta je ruzniji od onog na KE, ali najbolje da odes do neke radnje gde imaju oba fona, malo se izigras i odlucis koji ti vise odgovara. Pozz

duqey
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2007. 17:20

Post od duqey »

fon se dosta slabo chuje za moj ukus. Inache extra izgleda. Odlichan slajd. DIMI 89, kod mene ne postoji profil customize. (general,silent,vibrate only, outdor i headset)

duqey
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2007. 17:20

Post od duqey »

pre ovog fona imao sam k550i, na njemu sam kroz skriveni meni mogao da podesim da li zelim da se tel puni dok je prikljuchen na komp preko usb-a. Interesuje me da li postoji tako neshto i na ovom telefonu? P.S. Dimi reche da cesh da nadjesh shifru za pojachavanje zvuka??? :uhuh:

Hondo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 05. Mar 2008. 20:33

Post od Hondo »

nedavno sam kupio spomenuti telefon i podpada pod vodafone mrezu. pokusao sam da mu aktiviram internet i mms ali nisam uspio. da li se uopste moze to namjestiti i da li neko zna kako? unaprijed hvala

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Hondo, trebalo bi da moze bez obzira sto je softver od vodafone-a u njemu. Ako nista drugo onda jedan lep flesh o ubacis cist softvet i to je to. Evo ja sam uzeo isto ovaj telefon, doduse u paketu, ali je cist i sve lepo radi...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

od tih sifri nema nishta nazalost...telefon se puni preko USB hteo to ti ili ne :) inace telefon je neupotreljiv kada je lepo tj suncano zbog njegovog shine displeja koji prelama svetlost i nista se nevidi....tako da dobro razmislite pre kupovine mada je fon extra

IkeNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 16. Jun 2008. 20:08

Post od IkeNS »

2495#*#
2945#*#

probaj jedno od ova dva za ulazak u eng mod.

Dobices meni pa probaj po opcijom podesavanja spikera.

blajah
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 09. Nov 2007. 19:24

Post od blajah »

@ dimi 89 realno dobar potez bi bio da pokusas sa pojacavanjem kontrasta tel. Ja kada sam ga pljusnuo do daske ( 100%) i u podne se vidi kao i kada nije tako jako svetlo. Sto se tice podesavanja za MMS moze da dodje do konflikta sa konfiguracijom MT:S-a, ako su kojim slucajem internet mode -> WAP a proxy 9201. To se resava sa odabirom mode-a HTTP, a proxy 8080. Problem solved. :wink:

Stalker___898989
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 18. Jul 2008. 21:49

Re: LG KE 970 Shine

Post od Stalker___898989 »

Ljudi, imam mali problem...
Juce sam kupio ovaj tel. i mogu vam reci da je extra, za sada nema nikakvih problema.
E, sada na problem.
Na telefonu se bira kako telefon da se konektuje preko USB-a, ima Mass storage i data service.
Mass storage mogu normalno da koristim, radi kao flash.

Kada ga prebacim na data service (da mogu da koristim LG mobile sync) ali nece da prepozna telefon, pise da nije mogao da nadje drivere za uredjaj. Prosto ne prepoznaje telefon, a dobio sam CD uz telefon, instalirao LG mobile sync ali nece da telefon istalira...
Moze li mi neko pomoci oko ovoga?

Unapred hvala

nikol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 08. Dec 2005. 23:17
Lokacija: INDJIJA

Post od nikol »

moze li se menjati ton za poruku l ton pri ptvaranju i zatvaranju tel.? gde uci na te opcije? cula sam da se noze izmenuti.

brankooo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 04. Jul 2007. 17:29

Post od brankooo »

eee ljudi hitno je zasto mi izbacuje eror kad hocu da install neki softver ili igricu na telefon evo sta mi izbaci kad instaliram neku igricu:

The installer has encountered an unexpected error
(java.lang.NullPointerExceotion)

A kad sam install neku igru ili app ne znam kako kad je pokrenem pise mi ovo:

The MIDlet could not be instantiated:

java.lang.NoClassDefFoundError

Molim vas pomozite

Hvala

Dr_Devil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 22. Dec 2004. 19:41
Lokacija: Kragujevac

Re: LG KE 970 Shine

Post od Dr_Devil »

Jel moze neko da mi pomogne da nadjem instalacioni disk za shine. Pri kupovini nije bilo ni cd-a ni kabla za telefon, pa ako ima negde na netu da se skine cd? Hvala
Forza Inflessibili

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Dr_Devil, пробај Овде

И ја да питам, јел постоје теме за овај телефон и уопште за LG телефоне?

Odgovori