LG KC910

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

LG KC910

Post od Njami »

Vidim da nije bila tema o ovom telefonu, a mislim da je zasluzuje...
Po meni najjjbolji dumb phone...
Gsmarena:http://www.gsmarena.com/lg_kc910-2495.php
Sta mislite?

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

vrhunski aparat ko voli touch screen, vrhunsku multimediju,
8Mpx,120 frejmova qvga video,3 inca displej,wi-fi,gps resiver.....
a dumb telefon verovatno najbolji izbor!
A N D R O I D

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Jeste vrh aparat,ali pogledajte one widgete po ekranu.Poznati?Takve iste imaju samsung f480 i i900.Moje mišljenje je da je svaki LG kopija nekog samsunga,ali stvari se polako menjaju...
Nokia C6

Stefan_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 08. Feb 2008. 06:36

Post od Stefan_93 »

Ne nego je svaki Samsung kopija LG-ja...tako da...tehno maniac ne loopaj..
Pogledaj Viewty,Samsung odmah skoro izbacio F490,F480 po izgledu isti kao KS20 a sa obzirom KS20 je izasao pre,E900 je kopija od KG800,Samsung U600/700 je kopija od KE970/KU970...a svi ovi lg telefoni su pre izasli od Samsungovih
LG KU990 Viewty

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Vidim ti u potpisu LG ku990 što objašnjava mnoge stvari
Ubij me ako je u700 izasao nakon ke970/ku970
A ja drugi red u tom postu ne razumem
Da je tako kao što ti pričaš,LG bi bio daleko popularniji od Sljamsunga
A nisu u pitanju samo telefoni nego i ostala (bela)tehnika
Nokia C6

Stefan_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 08. Feb 2008. 06:36

Post od Stefan_93 »

Tehno maniac de molim te ne pravi se pametan..prvo proveri kad je koji izasao pa onda reci nesto...
F490 - Status Available. Released 2008, March KU990 - Status Available. Released 2007, October
U600 Announced 2007, February a KE970 je mesec dana pre njega najavljen Announced 2007, January....
Samsung Armani Available. Released 2007, December a Prada March 22nd 2007.
F480 Available. Released 2008, May a KS20 Available. Released 2008, January
Sve preuzeto sa GSMARENA.com idi pa proveri ako ne verujes
A sad od tome da vidimo koliko je kopirano...
Hmm....ovo je jadan pokusaj bio...Pogledaj samo karakteristike oba telefona..cista kopija!!!!
http://i.gsmarena.com/vv/reviewsimg/sam ... na_034.jpg
Zatim uporedi ekrane kod U600 i KE970....otkud ista ideja za to ogledalo?!
http://www.pocketpccanada.com/uploaded_ ... 709187.png
I http://www.phonesreview.co.uk/wp-conten ... 80-001.jpg
A da o Pradi i Armaniju necemo da pricamo...vidjeli uspeh Prade pa oni Armani...
A Samusng je jednostavno prodavaniji jer duze prozivodi nego LG..i ne kopira samo LG vec i bedni pokusaj od N95 i njihov G810...zatim 120 FPS od LG-ja kopiraju....jadno...
LG KU990 Viewty

lonelyeagle2005
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 23. Avg 2005. 12:07
Lokacija: Toplicki okrug

Post od lonelyeagle2005 »

Haha,to care,sahranio si ga.Realno sad je LG trece mesto u svetu sto se tice telefona,cak jaci od motorole i sony ericssona i rade extra posao.Ja imam Lg Viewty vec par meseci i odusevljen sam telefonom.Mnogo se razlikuje od obicnih telefona zbog ovog touch screena i lake upotrebe.Pre njega sam imao N73Music Edition ali od kad sam uzeo ovaj svako ko ga pogleda balavi.

Imam u planu da ga zamenim za taj KC910 mada nisam siguran da ima potrebe.jednostavno zadovoljava sve potrebe i ovaj,lepo izgleda a kamera od 8 mpx i ne treba za svakodnevno slikanje.Cak i 3mpx obavlja posao odlicno.
Solo Driver

nenadmilenkov
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 02. Apr 2009. 23:59

Post od nenadmilenkov »

da li neko prodaje bateriju za ovaj fon ili zna nekog ko prodaje, hitno mi treba?????? svuda sam trazio i nigde ne mogu da nadjem :cry:

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

hi svima !!!
Evo i ja sam postala ponosni vlasnik jednog Renoara i zaista sam zadovoljna ! :roll:
Medjutim ! Imam problem da nadjem USB driver za njega ? :( Znachi nece da mi se poveze sa rachunaraom ... :cry:
Plizzz , ako neko zna ili uspe da pronadje driver nek postavi link :wink:

I josh jedno pitanje - da li mogu da mu se ubacuju nove teme ? Ni njih nema .. :?

Hvala puno ! :wink:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sve sto ti treba za telefon : http://www.lge.com/rs/support/product/s ... ab=drivers

Sto se tice tema to zahteva "malo vise" googlanja. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

hvala puno :oops:

Mogu josh neshto da pitam , ako nije problem ..
Tek sad sam videla da nece ni preko blutooth-a da mi prebacuje slike i muziku ?!!!! :o
Znachi ne mogu da verujem !!! A juche sam ga uzela ...
kao da javlja da je zakljuchan i ne mogu ni da ga iskljuchim ni nishta ! - samo da izvadim bateriju i tako da sikljuchim ... :smutny:

da li mozda znash o chemu se radi ? :unsure:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Prvo pogledaj u opcijama bluetootha kako je podesena vidljivost tvog telefona.Treba da bude Show to.Ako je tako i podeseno onda pokusaj da sa nekog drugog telefona prebacis na tvoj a potom sa tvog na taj isti ako nece preporucio bih ti da reklamiras telefon tamo gde si ga uzela. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

Iskreno najradije bih ga reklamirala , ali s` obzirom kakvi su ovi nashi - uzece mi telefon , pa ce da ga drze kod sebe` zakonski` 45 dana , da bi mi na kraju rekli kako je to ko zna shta i da to ne spada pod garanciju - ili bi mi jednostavno to odma rekli bez okolishanja ! :((((
nazalost , kad im se moze... :///
Sva sreca , snashla sam se za USB driver , tako da se sad normalno povezuje sa rachunarom - inache da to nisam reshila , vratila bih ga odma , a ovako Blutooth mi bash i ne treba neshto posebno... ;)))

mada sam ladno saznala da mi je telefon polovan , jer u memoriji telefona je ostao josh jedan broj sachuvan pod `Moji brojevi` !!!! :o Ali opet kazem .. shta im ja sad mogu ?!!! Da ih tuzim , ganjam ... necu .. Svidja mi se telefon , super radi .. ( sem Blua ;) ) + su mi dali godinu dana garancije .. Tako da ako mu bash neshto veliko zafali - nadrljali su u svakom sluchaju .. a do tad nishta .. :/

Probacu sutra ovo sa Bluom , jer mi se puni telefon .. :unsure: baterija mi je trajala jedan dan!!! jer to normalno ? ( ok jesam malo prebacivala slike i to , ali nisam zaista preterivala .. ) Jedan snimak i mozda 5-6 slikica i to je to..

Javljam se sutra za rezultate za Blu ! mada mislim da bi trebala da ima neka fora , s` ozbirom da se pojavi kao neki katanac sa strane i on sam zakljucha ceo telefon.. Mozda mu je to neka vrsta zashtite .. mada jesam chachkala po njemu , ali nishta nisam nashla ... :((

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Mary Ann znas kako ces od malog problema da napravis veliki? Tako sto ces da ga odlozis.Sutra odmah idi u prodavnicu gde si ga kupila i rekalmiraj sve sto ti padne na pamet.Moraces svakako da odlumis malo ludilo da bi te shvatili ozbiljno a sto se tice broja ja bih ga pozvao pred njim da vidim ko ce da se javi i sta ce da bude.Bluetooth naravno da ti treba jer kako si pocela da otpisujes stvari ako se desi da ti crkne kamera ti ces reci" Pa dobro i kamera mi ne treba"....Sto se tice baterije naravno da to nije normalno pogledaj ispod specifikacije telefna na mobilnom svetu komnentare onih sto ga koriste pa ces videti sta je normalno a sta ne. 8)

P.S. Sto se tice zakonskog roka od 45 dana odes lepo u servis i kazes im na ljubazan nacin da si kupila telefon da ga koristis a ne da stoji u servisu.Pokusaj pred njim da uparis tvoj telfon sa njegovim ili nekim koji ima u radnji i ako ne moze lepo mu kazi da ti bluetooth ne radi od 1 dana i da zelis da ti zamene telefon. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

Najveci je problem shto sam telefon uzela u Beogradu ,a ja nisam iz Bg-a ! Ok. nisam ni daleko , ali me mrzi da idem ako nemam neki konkretan razlog - OK. dovoljno je to shto mi je polovan telefon prodao kao nov ! Ali zaista mu sve ostalo radi .. I blutoot mu radi , ali samo da ja shaljem drugima - a on ne prima , jer se zakljuchi - dakle to je opet do softvera telefona , a ne da je pokvaren - ma vec znam u napred shtabi mi rekli .. :((( Najveci problem je shto Renoira vishe nema ! Dakle NEMAJU DRUGI !!!! :((( A dal bi mi dozvolili da ga menjam smo zbog mog `tvrdjenja ` da je polovan ... Ne verujem ! Ali ako mu samo josh neshto zafali naravno da cu otici bez razmishljanja .. i to sve sa bratom - koji je inache policajac , pa da vidimo koliko ce da se uprpe , jer su mi na prvom mestu prodali telefon bez fiskalnog rachuna !!!
A bateriju cu da uzmem novu .. Ali kad su vec prodavali polovan telefon kao nov mogli su bar novu bateriju da stave ! :dry:

Hvala ti puno na savetima i znam trebala bih to odma da uradim .. ali mi je i troshak da idem bez chvrstih argumenata ..
Jer telefon mi se zaista jaaaaako svidja , a drugi nemaju ! Zanchi opet bi se vratila na pochetak - da im dodam 8000 i uzmem kristal , pa da se josh vishe nerviram .. ili da ostavim sve ovako .. Jer pare mi vratiti nece sigurno ! ://

Nash sistem je zaista za posmatranje ... :blinky:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Vec sam te pitao kako ti je podesena vidljivost tvog bluetooth uredjaja.To moze biti jedini problem zasto ne mozes da primas fajlove na tvoj telefon. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

Podeshen je na VIDLJIVO ( zaboravih da napishem ) :wink:
Ko ce da ga zna shta je tu u pitanju .. :unsure:

Ali kazem , zaista mi nije frka shto se toga tiche , jer je meni najbitnija veza sa rachunarom !
Da i to nije htelo da radi - ma odletela bih tog trenutka u Beograd.. :chytry:

Nadam se da ce sve biti ok i mozda usput i saznam neshto oko tok zakljuchavanja , pa i to reshim ...
:roll:

Mary Ann
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 31. Jan 2010. 19:19

Post od Mary Ann »

Eeee.. ne bi poverovao koji je `problem` bio u pitanju !!! :blinky:
Ladno kad se telefon automatski zakljucha - naravno ne moze da prima fajlove i zablokira se !!!! hahahahahah...
Dakle , samo sam iskljuchila zakljuchavanje i evo sve radi ko sat !!!!
Samo da mu ishakujem neku lepu temu i savrsheno ! :D

Telefon je zaista Vrh !

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

malo cudno sto se zablokira ali bitno da radi. ako mozes postavi neku sliku u ovoj temi: viewtopic.php?t=6267 bas me zanima kakve slike pravi.

zangali
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Mar 2010. 21:08

Post od zangali »

Zdravo svima.. imam renoir nekoliko meseci i kad ubacim bilo koju post paid telenor karticu na 2 dana ulazim po tacno 15 dinara u zaduzenje... operator mi kaze da saljem poruke ka inostranstvu, sto ja ne radim... Da li je moguce da telefon ima virus, pa sam salje poruke i da li neko zna kako da resim problem?! Flesovao sam ga vec dva puta i nije pomoglo... pomagajte...

Odgovori