LG KS20

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

LG KS20

Post od dyca »

Da li neko zna gde i po kojoj ceni moze da se kupi ovaj telefon sada?? NIgde ne mogu da ga nadjem, a izgleda odlicno?? Hvala unapred.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dyca, evo gde ga ima... http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1527/LG/KS20

Ne znam gde si tražio ako ovo nisi video... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

posto vec u neku ruku postoji tema za ovaj telefon a ninolina je nije zakljucala ja bi da iskoristim priliku da pitam nesto zaovaj tlefon...........hteo bih da ga uzmem pa me interesuje kakvi su mu zvucnici i da li se cuju jako i cuo sam da je telefon spor pa me interesuje da li je bas spor ili moze normalno da se koristi....... 8) Unapred hvala
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Djoole_kg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 19. Jul 2008. 04:22

WM update?

Post od Djoole_kg »

Da li neko zna da li mogu da uradim update sa Windows Mobile 6.0 na verziju 6.1 na LG KS20? Ako zna, moze li krace uputstvo kako i gde da skinem sve potrebne fajlove?

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

Djoole_kg, kako te koristi ks20?? Da li je spor u radu, da li imas ikakvih problema sa njim?

Djoole_kg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 19. Jul 2008. 04:22

Post od Djoole_kg »

Mogu ti reci da se odlicno pokazao. Jos sam nasao i gomilu dodatnih programa tipa za vecu tastaturu u porukama radi lakseg kucanja, povecanje svih menija na telefonu i gomila sitnica koje mogu skroz izbaciti stylus iz upotrebe i olaksati svakodnevnu upotrebu. Ja imam original koznu futrolu iz koje se tel ne vadi uopste, imas slike na gsmarena.com, tako da je max zasticen ali je mana sto se jako brzo zaprlja, tj ostaju otisci prstiju pa ga stalno moras brisati. Meni sa karticom od 2Gb radi odlicno.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

djole koliko ti mobilni radi sporerije od kad si instalirao sve te programe? Cuo sam da je mob veoma spor.Kakvi su tvoji utisci ? Koje su dobre a koje lose osobine? :wink: A st ose tice kartice od 2GB imas a netu pech koji omoguccava da cita kartice i od 8GB.

P.S. Win mobile je i predvidjen da se instaliraju gomile dodatnih aplikacija i mozda je i to razlog zbog kog je kod windows mobila SMS meni veoma siromasa(lose odradjen) jer i oni sami racunaju da ce ljudi da skidaju dodatne aplikacije i da sami podesavaju tel kako im odgovara.Zato me interesuje koliko se mobilni uspori kad instaliras razne aplikacije........da li zaista guta rom memoriju?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Ja ga imam vec nekih 20-ak dana.. Francuski rom je na njemu.. hteo sam da ga menjam na engleski ali kad sam video koliko je komplikovana procedura, odustao sam.. ne smeta mi ni ovako..

Telefon je esktra brz.. i posle instaliranih 20-ak aplikacija i josh toliko deinstaliranih radi besprekorno.. tako da prica o sporosti ne pije vodu.. ima i brdo aplikacija kojima moze da se oslobodi ram memorija itd tako da nema zime.. kartica je od 2gb sasvim dovoljna i sa njom radi perfektno..
Samo treba voditi racuna i ne instalirati aplikacije koje provereno baguju.. baterija u proseku 2 dana puni se za sat i po.. po meni sasvim korektno.. futrolica je vrh elegancije.. ja sam prezadovoljan za sad..

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

kako t ise cini displej? cuo sam da se napolju pri suncevoj svetlosti veoma lose pokazao........i interesuje me da li se jako cuje kad zvoni? Hvala na reviewu i pozz
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Displej istina nije bas sjajan na suncu ali nikad nisam ni kucao poruke na suncu ni sa jednim telefonom jer svetlost bije u oci tako da ne razumem kome to treba.. Zvono je korektno, dobro se cuje u svim uslovima..

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

I kakvi su utisci, bash me zanima ? Koliko si ga platio uopste? Uglavno kako god bilo budi siguran da si napravio dobar izbor.. jer za te pare nema tako mocnog telefona...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

za sad je telefon super...kupio sam ga u Royal mobil-u kosta 20 000 din(kad sam zvao rekli su mi da je 19 500 mada nema veze nisam hteo da pravim problem) inace prijatno sam e iznenaddio kad sam vdeo da su sv skidani sa Vodafone mreze(na svima pise vodafone)....Iskreno hteo sam tel bez toga ali mrzelo me je da trazim po drugim radnjama pa sam kupio........ako ims neke programe posalji mi preko MSN-a(imas u mom profilu pise adresa)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

imam problem sa java aplikacijama nece da ih instalira..javlja neki invalid port ili sta vec........ako neko zna kako se ovo resava neka postuje dobro bi svima doslo.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, da bi instalirao Java na WM moraš da imaš emulator, preporučujem Esmerterc JBED :)
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Nemanja hvala puno.......Skratio si mi jedno 1-2 googlanja....do sad nisam imao WM telefone tako da nisam znao pozz :wink:


P.S. samo mi je java pravila problem a nije bilo resenje na forumu pa sam pitao inace za sve ostalo sam se snaso i skinuo sam neke dobre programe za winmobile pa cu da okacim.......pozz i havala jos jednom na pomoci ;)
Poslednja izmena od dimi89 u Sre, 11. Mar 2009. 21:42, izmenjeno 1 put ukupno.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

dimi89, nema problema ;) Ako ti treba jos nešto pitaj na forumu ili PP ;)
Nokia 5800XM

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

Planiram da kupim ovaj telefon pa me zanima par stvari. Posto nikad nisam imao LG telefon, zanima me kako se on povezuje sa racunarom, tj. da li ima neki PC Suite i gde mogu da ga skinem. A sto se tice bas ovog modela najvise me zanima kako ste zadovoljni touch screen ekranom? Da li sa malo kalibracije moze da se lepo namesti?

Hvala
LG KS20

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Nemesis87, Microsoft Active Sync za povezivanje preko XP-a a Windows Mobile Device Centar za Vistu, za Linuks i Mek ne znam!
Nokia 5800XM

Nemesis87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 15:27
Lokacija: Beograd

Post od Nemesis87 »

Hvala imenjace. Preuzeo sam program, a telefon cu kupiti ovih dana. Tada cu te verovatno opet smarati posto se nisam pre susretao sa Windows Mobile operativnim sistemom (samo sa Symbian-om).

Za sada samo par pitanja za tebe:

1. Najvise me zanima kako ste zadovoljni touch screen ekranom? Da li sa malo kalibracije moze da se lepo namesti?
2. Kako drzi baterija (uz maksimano i minimanlo koriscenje) - znaci samo opseg dana?
3. Da li se on operativni sistem moze update-ovati na noviju verziju (koliko znam to 6.1)?

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Nemesis87, slobodno smaraj :oops: prva dva pitanja kao što vidiš, ne mogu da ti odgovorim... - Nemam telefon,
3. Da, može, samo nađeš ROM ;) Imaš uglavnom uputstva...
Nokia 5800XM

Odgovori