LG Incite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

LG Incite

Post od dimi89 »

http://www.gsmarena.com/lg_incite-2611.php evo linka do ovog telefona po meni je super telefon sa super funkcijama ali je naravno pitanje kad ce da dodje kod nas(da li ce uopste) i pitanje cene......Inace posto vec moram da cekam barem jos 1 mesec da bi kupio novi telefon uzeo sam i ovaj telefon u obzir pored KS20(imaju iste opcije osim GPS-a i Win OS-a koji je kod inicita 6.1)

P.S. Postovao sam ovo cisto da vidim razlicita misljenja i da osvezimo malo LG temu zato se bacite diskusiju o ovom tel. ;)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Ne verujem da ce doci do nas, posto je pravljen za At&t , a i citao sam testove ovoh fona, kazu da je dosta spor ... ima boljih :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ne verujem da je bas pravljen za at&t oni su samo jedan mreza kod koje moze da s ekupi pitanje je samo kad ce da dodje u evropu........ sto se tice rzine telefona svi lg telefoni nisu nesto brzi mada dk se ne uzme u rke ne moze da s zna koliko je zaista spor telefon da li je to u granicu tolerancije ili ne. Mada ,mozda je ovo za at&t tacno jer naprimer lg ks20 nije izaso americi. :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

Brate do nas sve dodje, svi imamo tetke, strine, babe il koga vec ne u americi i sirom svjeta :D :wink:
HTC Touch Diamond, Vertu Ascent Ferrari 1947, LG KC910 Renoir, Nokia e90, SE P990i.

Odgovori