LG GD900 Crystal

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

LG GD900 Crystal

Post od cale »

LG GD900 Crystal
SlikaSlikaSlika
General:
GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 (alternative version: 850/2100) MHz, GPRS/EDGE class 12, HSDPA 7.2 Mbps
* Form factor: Touchscreen slider
* Dimensions: 105 x 52.5 x 13.5 mm, 127 g
* Display: 3-inch 16M color TFT touchscreen, 480 x 800 pixels
* Memory: 1.5GB integrated memory, hot-swappable microSD card slot (up to 16GB)
* UI: LG S-Class Touch UI
* Camera: 8 megapixel autofocus camera with LED flash and D1 video recording at 30 fps, QVGA time-lapse and slow-mo video recording
* Connectivity: Wi-Fi, Bluetooth 2.1 with A2DP, standard microUSB port
* Misc: Accelerometer for screen auto rotate, proximity sensor for screen auto turn-off, FM radio with RDS, DivX/XviD video support, TV-out, touch-sensitive keypad, gesture shortcuts, multi-touch input, office document viewer
* Battery: 1000 mAh battery
LG GD900 Crystal specs
Slika

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

koji carevi, ali stvarno. mislim da sad vise price da lg kopira samsung ne prolaze, takodje i da nema vise sta da se izmisli. ova tehnologija otvara sasvim nove mogucnosti. telefon izgleda kao iz nekog star track filma.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Telefon izgleda :o i ova fora sa providnom tastaturom je :wacko: . Šta sve neće da izmisle, to je strašno. Jedino se pitam kakav je odziv tastature pošto je senzorska i da li makar ima virtuelnu zato što ova staklena je više kao modni detalj ili nešto za lakše biranje brojeva
Nokia Lumia 630

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Znaci ne verujem kako dobro izgleda telefon mozda je malo zenski ali brate kako izgleda mocno! Pogotovo ovo sa staklenom tastaturom . . .. uvek hladana i izgleda cool 8) 8)

Bogme LG pocinje da bije po usima sve je super ali jbg zao mi je sto je dump phone . . . . . al boze moj nikad nece postojati perfektni mobitel :P
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Super jer si video kako izgleda novi fabricki OS LG-a ? Samo mogu da dodam da su pokusavaju da naprave nesto slicno SE fabriskom softweru koji ne mozes da kazes da su dumb...A kad pogledam specifikaciju jeza me uhvati definitivno.Pogledaj na GSM areni(ili ovde na forumu) LG GC 900...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

Telefon je stvarno bruka odziv tastature je super barem gledajuci na youtube-u ekran i sve ostalo je kao i na areni s tim sto mi meni izgleda mnogo lepse nego kod arene.

ilidza2009
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 10. Maj 2009. 01:01

Post od ilidza2009 »

zna li neko ima li ga u prodavnicama i kolika mu je cena? cuo sam da ima u mts ponudi ali bih ga ipak za kes......

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

DA MTS daje ponudu za ovaj telefon...Sto se tice slobodne prodaje 99% sam siguran da se kod as jos nije pojavio,mada mozemo da ga ocekujemo uskoro 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Znam da je malo offtopic ali da li neko ima informaciju ko je ovlasceni serviser za LG brand telefone u Srbiji??

Proverio sam i u pitanju je ComTrade Srbija..ali su jezivi sa cenama ;)

ivanmihic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 17. Okt 2009. 22:34

Post od ivanmihic »

Imam problem sa ovim tel. kupio sam ga i poceo je da mi se gasi,znaci odjednom,otvorim ga on ugasen i nece da se upali dok ne izvadim baterju i vratim je nazad,i ja ga lepo vratim,ali...uvek postoji ali,posto mi se mnogo svideo ja uzmem isti i opet ista prica,i ovaj se gasi,zna li neko u cemu je problem?

random_life
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 26. Okt 2009. 12:58

Post od random_life »

To se i meni desavalo vise puta! Ne reaguje ni na sta... Na dugme za otkljucavanje, na otvaranje... Imam ga neke tri nedelje i strasno me nervira ovaj problem...
A u uputstvu pise da se onaj senzor za dodir LCD-a (pored zvucnika) ne sme dirati i pokrivati jer moze da utice na rad senzora... Ili tako nesto... Mozda je to razlog. Dodirivala sam ga jedino kad ga vadim iz futrolice.
A zaista me izludjuje a ne bih volela da ga vratim. :?

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiraš poruku koja se nalazi odmah iznad tvoje, podrazumeva se da na nju odgovaraš. Pročitaj pravila foruma.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Zanimljiv telefon, pogotovu teastatura. Providna i onda se upale svetla i prikazu brojevi, simpatichno...A ni funkcije mu nisu za bacanje...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Koristim GD900 Crystal oko 30tak dana, za sad imam samo pohvalne reci za telefon. Pomenuti problem sa gasenjem do sad se nije desio ni jednom. MP3 sa fabrickim slusalicama jede N95 8GB (N95 8GB koristi Logitech sluske, bar 5x bolje od fabrickih) a ako Logitech prikljucim na 3.5mm adapter koji dolazi uz LG sa slusalicama to je već 8)
Malo o GD900
http://www.youtube.com/watch?v=xznLme_MIRY
http://www.youtube.com/watch?v=fISSQOC7mCA&NR=1

Konsiliere
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 10. Mar 2010. 14:08

Post od Konsiliere »

Ma super je fon, prava elegancija. Ali ne mogu nesto da posaljem mms, podesen mi je automatski preko poruke mts-a, ali nece da posalje. Aj nek mi neko da kako ima sve podeseno, mozda sam nesto propustio. PLIZ.

cule86
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 30. Mar 2010. 22:35

Post od cule86 »

Ljudi...kako funkcionise WIFI na ovom telefonu...cujem da jako sporo otvara internet stranice...a gledanje viodeo clip-ova na youtube-u gotovo nemoguce! Jako mi je bitno, ako nesto znate o tome...jer planiram da kupim telefon, a vazno mi je da mi dobro funkcionise internet.

DuskoD
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2010. 12:39

Post od DuskoD »

Imam problem sa ovim tel. kupio sam ga i poceo je da mi se gasi,znaci odjednom,otvorim ga on ugasen i nece da se upali dok ne izvadim baterju i vratim je nazad. Da li je neko riješio ovaj problem! :smutny:

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Definitivno jedan od najkomfornijih telefona koje sam koristio u skorasnje vreme,capcative displey,dobra kamera,brzo kucanje sms kada se naviknes,i ok meni,uz malo podesavanja ima sve sto je potrebno za danasnje standarde :) wifi radi fantasticno

Odgovori