LG Kp 500 cookie

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
los_trip
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 06:47
:: Lumia 920
Lokacija: Zlatna Dolina

LG Kp 500 cookie

Post od los_trip »

Imam problem oko kacenja java aplikacija na net ovako normalno pretrazivac i to radi ide al kad hocu na net preko jave npr eBuddy
nece trazi mi da sredim to sa netom oko aplikacija
pa znal neko gdje to nastimat na ovom fonu ja sam cacko al nema
za javu nidze
pozzz

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

sve radi bez problema, operu sam skinuo preko moba a neke igre skinuo na komp i prebacio preko usb. u moje stvari >> moje igre i aplikacije

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

telefon koristim vec 5 dana pa da napisem mali review. telefon je plastican ali nista ne skripi, i sto je najvaznije ne lepe se otisci osim na ekranu :D kad smo vec kod ekrana, super reaguje, brinuo sam se malo za poruke ali i to funkcionise bez problema na virtuelnoj numerickoj tastaturi, ponekad koristim i vieruelnu qwerty, cak bez olovke. sve je tako lepo radjeno i moze prstom da bar meni olovka sluzi samo za crtanje i obradu fotografija. telefon ima 2 homescreena, prvi sadrzi widgete (samo 7, ne mogu da se dodaju novi) a drugi je nesto nalik top friends, 8 kontakta za brzo biranje, samo se klikne na sliku koja se poveca i ponudi opcije pozvati ili slati sms. ima puno sitnih detalja koji olaksavaju upotrebu telefona. muzicki player je sasvim ok, pokazuje (ako postoji) album cover, slusalice su prosecnog kvaliteta i telefon nema 3.5 mm jack. baterija za sad drzi nesto vise od jednog dana ali moram da kazem da non stop telefoniram (thx telenor) :) znaci da je uz normalno koriscenje moze vise od 2 dana sto je dobro. kamera nema af niti "blic" tjs led. imam neke slike iz parka nocu koje su me iznenadile, mislio sam da nista nece da se vidi. danju kamera daje prihvatljive rezultate. pored svega telefon je lagan i nosim ga u dzepu na kosulji bez problema.
telefon nema wlan niti gps sto je danas donekle standard ali cena telefona je 140e tako da mogu da zivim bez nekih stvari. i jos nesto sam primetio, malo sporiji prenes preko usb kabla nego kod nokie.
to je to za pocetak, ako neko ima pitanja slobodno neka postavi

Slika

Slika

Slika

Slika

los_trip
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 06:47
:: Lumia 920
Lokacija: Zlatna Dolina

Post od los_trip »

Sta cemo sa mojim Problemom kako cemo to rijesiti hehehe:D
ja ga imam 3 mjeseca i slusa dobro sve sto se tice tog gore navedenog
samo me ovo zeza za javu :disgust: :x

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

los_trip, ko ti je provajder? Ako je mt:s onda moras da za java aplikacije umesto APN-a "gprswap" da koristis APN "gprsinternet".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

los_trip
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 06:47
:: Lumia 920
Lokacija: Zlatna Dolina

Post od los_trip »

Ja sam u BiH Bhtelecom je kod mene
Nosao sam i Nokia i S E i Samsing nikad nije bio problem to oko Provajdera jedino da je nesto

za LG drukcije aaaa :x :x :x

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

los_trip LG je to, eee :wink:

Salu na stranu - proveri sa provajderom. Ne verujem da bi LG napravio takav propust.

los_trip
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 06:47
:: Lumia 920
Lokacija: Zlatna Dolina

Post od los_trip »

@LezeZMN vidjecu drug da li je do njih ako nebude mi ovo moglo sa javom

ode LG :shock: sto dalje od moji ruku =)

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

ako sam te lepo razumeo mozes da ides na net sa LGevim browserom ali ne rade opera i ebuddy???? pokusaj ovako, idi na operamini.com i site ce sam prepoznati telefon, onda ostaje da snimis operu u odgovarajuci folder (moje aplikacije). ne znam kako si do sada ubacivao operu, skidao telefonom sa neta ili prvo na komp pa preko usb u telefon.

e sad mogu nesto vise o bateriji da napisem, izdrzi 2 dana, oko 30 min. razgovora i 30-40 sms dnevno, 1h muzika, i malo slikanja i snimanja + koji mb.

Genije
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 09. Sep 2009. 09:56

Post od Genije »

Jel' može neko da mi da adresu i naziv prodavnice u kojoj stvarno mogu da kupim LG kp500 Cookie? Juče sam ceo dan obilazio prodavnice sa spiska na ovom sajtu (bar polovinu sam obišao) i u ni jednoj nisu imali "kolačić".. Hvala!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Zasto predhodno ne pozoves radnje i raspitas se gde imaju cookija i kolika je cena pa tako vise neces lutatu... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

Genije, dodji u Nis, ovde ga ima u svakoj radnji u svim mogucim bojama, skoro sam video i beli :)

Genije
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 09. Sep 2009. 09:56

Post od Genije »

Kupio sam ga.. Super je.. ;) Nego, u paketu nisam dobio zastitnu foliju za ekran, i kad sam trazio pri kupovini, prodavac ili je glupav ili stvarno nije znao sta je to i cemu to sluzi.. :chytry: Gde mogu da je nabavim sad ovako..posebno?

beby
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 03. Nov 2009. 15:18

Post od beby »

Imam cookie i ne mogu da postavim svoju neku sliku kao pozadinu,konstantno mi pise "nedovoljno memorije za cuvanje,a imam karticu 2GB,fabricke teme sve mogu.Zna li neko sta da radim?? :smutny:

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

mozda je puna interna memorija, prebaci slike i ostale stvari na memorijsku karticu i ne bi trebalo da imas problema, a kad ti se pojavi nekad dostignut broj mogucih aplikacija samo ugasi i ponovo upali telefon. pozdrav

novičlan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 18:46

Post od novičlan »

Ja nisam neki stručnjak ni za komp. ni za mobilne telefone pa mi treba detaljno pojašnjenje, ako neko zna! Kupila sam LG Cookie i instalirala PC suite na računar, međutim kad hocu da povezem telefon javi mi da je neuspjelo povezivanje!!!

Darko cookie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 22. Mar 2010. 12:11

Post od Darko cookie »

Da li neko moze da mi pomogne? Skoro sam uzeo ovaj tel. i kupio memo karticu ali ne znam zasto slike koje imam sacuvane na memorijskoj u folderu mi se ne prikazuju u tom folderu nego stoje van kao pojedinacne slike.Jedino kad prebacim te slike na memo telefona i kreiram folder onda stoje u folderu ali ja tako zelim i za slike koje su na kartici....ili kada udjem u onaj deo spoljna memorija onda mi se pojavljuje taj folder ali ja tako zelim i u onom delu "moje stvari" pa "moje slike"

tamara86
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 12:48

Post od tamara86 »

Dali moze meni ko da pomogne?Kad hocu da skinem igru ili aplikaciju pise mi da nemam mem. Iako imam mem.od 2gb? Nije valjda da ima neko ogranicenje za igre i aplikacije?

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

imam dosta igrica i aplikacija i nema porblema, prebaci sve sa interne momorije na karticu pa probaj. ponekad izadje obavestenje da nema dovoljno memorije ali ne pri instalaciji nego kad hocu da pokrenem igru. u tom slucaju telefon treba da se ugasi i upali

tamara86
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 12:48

Post od tamara86 »

Meni pokazuje ovako. Skinem igru, instaliram i kad treba da je smestim u folder kaze da sam presla maksimum i da nemam mem. I cim obrisem jednu igru ta mi staje sto sam je skinula. Znam da nije do memorije, nego ko zna zbog cega je. Ja cu da probam sa gasenjem moba.

Odgovori