LG GW620

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Dejan1792
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 06. Dec 2009. 01:18

LG GW620

Post od Dejan1792 »

Potrebna mi je pomoc oko ovog modela .hteo boh da ubacim neki "custom" ROM ali imam problem da udjem u fastboot mode, tek sam poceo da se upoznajem sa android platformom i prihvatam sve korisne savjete. Na njemu je star verzija androida i nemam mogucnost slanja fajlova preko blututa i WIFI neradi bas sjajno i Gps sumnjam da radi , zbog toga moram da ubacim neki novoji Rom pa makar i 1,6 8)

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

GPS radi. Inace, nism susreo nekoga u regionu da posjeduje ovaj telefon tako da ces za pomoc morati da guglas.

Dejan1792
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 06. Dec 2009. 01:18

Post od Dejan1792 »

Imao sam Symbian i WM uredjaje ,i sve sam lako radio . mene samo zbunjuje postupak flesovanja sta treba da radim ono cisto okvirno da znam kako da upoytrbim SDK ?

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Pa, LG (koliko mi je poznato) nij jos pustio update na nopvu verziju. Tak oda ces morati traziti neki kuhani rom od develepera. Sa kuhanim romovima se desava da neke stvari ne rade ali koliko sam skontao, na 1.6 androidu radi sve ok.

Moras malo vise guglati.

Dejan1792
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 06. Dec 2009. 01:18

Post od Dejan1792 »

Ma nasao sam neku verziju 2.1 i 1.6 "korejski" sad ide postupak tako sto treba da ubacim to na karticu koja mora biti formatirana kao fat32 i prilikom paljenja uredjaja pritisnem "power+space" i on udje u fastbot mod i ponudi mi opcije koje mi trebaju ali ovaj moj LG nece , a nigdje nisam vidjeo da se moze uci na drugi nacin u taj mod osim "power+space " tu sam sada zapeo :shock: ko zna mozda i provalim caku , nemoze sve odmah da se nauci

Dejan1792
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 06. Dec 2009. 01:18

Post od Dejan1792 »

uspesno sam rutovao uredjaj , ali i dalje nemogu da udjem u "Fastbot" mod bez kojeg nemogu da flesujem telefon , moze li da se preko terminala preko "adb shall-a" predje u taj mod ?Ima li neko slicnih iskustava ? nebih da zeznam nesto :D

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Da malo rfefresujem ako neko zapne na fastboot opciji, odnosno, da je nema.

Neke verzije softwera jednostavno nema fastboot, odnosno, zadnja verzija 1.5 androida ne posjeduje fastboot pa se zbog toga vraca na stariju verziju koja ima kao sto sam recimo ja isao na v10g_00. Treba obratiti paznju da li je verzija 800mhz ili 900mhz.. zbog mreze.

lucija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 06. Avg 2011. 15:58

Post od lucija »

Moj problem sa ovim telefonom je taj sto je dekodiran sa orange mreze pa nema google aplikacije (GMail, GoogleTalk i YouTube). Pomagajte

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

lucija, Imaš li Market aplikaciju u telefonu? Trebalo bi da je imaš, a preko Marketa možeš naći i instalirati sve te aplikacije koje ti fale...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori