LG Optimus 3D

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

LG Optimus 3D

Post od Bodibiber »

Posto vidim da niko nije napravio temu o ovom telefonu pa reko ajde ja da to uradim u nekom obliku.
Pored njegovih poprilicno dobrih karakteristika posebno me je privuklo to sto ce biti da se kupi u vipu za 30000 dinara uz paket postpaid 325(ili ti 1168 dinara) sto je poprilicno dobra cena.

evo i preview od phonearene: http://www.youtube.com/watch?v=xwB-qucNvZY
i review od phonedoga: http://www.youtube.com/watch?v=AdLxYq_dDlA ; http://www.youtube.com/watch?v=f6-uryxg ... ure=relmfu

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

nije se baš proslavio na prvim testovima. glomazan, težak, slaba baterija, jedino ako neko baš pati da ima 3d. kažu da potroši 25% baterije za 20 minuta malo jače upotrebe :o

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ја колико сам видео прилично лепо то изгледа, можда није корисно али 3D ефекти су баш занимљиви. Колико сам укапирао он као да има два екрана, сходно томе и троши много :)

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Nema dva ekrana nego nesto sto se zove parallax barrier. Jedan je ekran, ali kad koristis 3D rezolucija ti je duplo manja.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Juce videh "dummy" ovog fona u jednoj radnji, i ako je i u stvarnosti toliki, trebalo bi izvaditi oruzni list za njega, ako neko namerava kupovinu... 8)

Oooogromna telefoncina u pm...

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

Grandpa, E a sta znaci tacno to parallax barrier.? Kakav je to ekran? mislim koja je razlika izmedju tog i obicnog??? :)

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Imas detaljno objasnjeno ako kliknes na link koji sam ostavio i u gornjem postu. Nekim piezoelektricnim ili elektromehanickim efektom se postize da se naprave "zavesice" koje podele sliku na dva dela, tako da svako oko gleda drugu sliku. Odatle prepolovljenje rezolucije i potreba da pomeras glavu da bi nasao mesto gde se najbolje vidi efekat.
Ekran je u nekoj od postojecih tehnologija, a fora je u tom sloju koji se stavi preko.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Kako sam ja skontao, fora je upravo u tom sloju koji ide preko, jer se njime postize gledanje u ekran bez nosenja naocara. Mislim da je isti princip primenjen i kod 3D televizora. Kako god, smatram da to ipak nije bas dobro za oci...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

je l ima vlasnika ovog cuda da kazu nesto o njemu? 8)
nekom je ta baterija ok nekom traje samo 6 sati... da li je moguce da baterija traje 6 sati? :blinky:

levca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2006. 00:23
Lokacija: Vranje

Post od levca »

Ja ga posedujem vec dva meseca i mogu reci da je telefon sam vrh vrhova, i bogami jedno dve svetlosne godine ispred svih ostalih, jer 3D efekti vam prosto nedaju mira, non stop vas tera da ga cackate, imate milion 3D trejlera, animacija, priloga, pa plus 3D You tube i ostalo. Tacno da je malo tezi, ali verovatno je moralo tako,a baterija izdrzi jedan dan uz ucestalo cackanje. Kazem da je ispred svih ostalih modela, jer posedujem i Samsung galaksi2 i Sony ericsson xperiu Arc, koji su lepsi od njega sto se tice dizajna, ali vam dosade posle nedelju dana,a ovo je stvarno telefon koji necete ispustati iz ruke, naravno preporuka za one koji to vole da rade i cackaju, - onima koji samo telefon koriste za pisanje poruka i pozive, nije bas za preporuku. Nazovi "strucnjake" koji kao znaju sta su 3D efekti i koji pljuju po telefonu, a nisu ga ni uzeli u ruku,- o njima stvarno neznam sta da kazem.Pozz
Zanimaju me kod pojedinih telefona novine i njihove stvarne mogucnosti koje ovde mogu saznati

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

kakav je odziv ekrana na dodir? ako si imao neki htc bilo bi lepo da uporedis... kakav je zvuk preko spikerfona, jacina melodija, kvalitet melodija...? da li je funkcionalan taj LG 3D UI...? :wink:

levca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2006. 00:23
Lokacija: Vranje

Post od levca »

Pa od Htc-a sam imao jedno 10-ak vrsti, a zadnji koji sam imao je HTC Desire HD, ali ovo je neuporedivo bolji telefon, fantasticno reaguje na svaku komandu, ali posrban uzitak i dozivljaj je gledanje 3D segmenata, jer na kraju krajeva, to mu je i glavna stavka po cemu se izdvaja od drugih, a normalno baterija mu zato i malo manje traje. Na Xperiji Arc-u mi baterija dogura dva dana, na Sgs-u dan ipo, na njemu jedan dan jedva, ali ga ne ispustam iz ruke jer ti ovi brzo dosade (zato mi ga je i sin uzeo posle nedelju dana koriscenja SGS2)
Zanimaju me kod pojedinih telefona novine i njihove stvarne mogucnosti koje ovde mogu saznati

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: LG Optimus 3D

Post od toda81 »

Vredi li kupiti ovaj telefon? Moj drug zeli da ga kupi
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Optimus 3D

Post od bestboy »

toda81
За колико новца га купује? ЗД на телефону ми је :shock: :|
Слобода или смрт

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: LG Optimus 3D

Post od toda81 »

Ni meni se ne svidja ta 3d oocija jer mislim da to otkida bateriju. Nasao je jedan tel star 4meseca i mogao bi da ga uzme za oko 170e. Mozda je najbolje da postavim posebnu temu za polovan android tel sa dual core procesorom do 200e. Obavezno sam mu rekao da tel ima neku varanciju za svaki slucaj
Note IV N9100 dual

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus 3D

Post od sugarcoated_ass »

Ako ga uzima samo zbog 3D opcije da moze da se duva u drustvu onda vredi posto mu je 3D bolji od onog na Evo3D, ali ako mu to nije bitno onda NE! Bolje za taj kes da uzme nov 997/997D.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG Optimus 3D

Post od bestboy »

toda81
Није лоша идеја, можеш да ставиш и до 100е. Додаш гласање, да се спречи милион истих тема...
Слобода или смрт

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: LG Optimus 3D

Post od toda81 »

Nisma imao vremena da postavim novu temui, ali cu posle to da odradim pa cu da cujem jos predloga, a vama kolege hvala puno :wink:
Note IV N9100 dual

Odgovori