LG Optimus 4X HD P880

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od AnGeL oF LoVe »

Izgleda da nema i nije bas popularan.Veliki udeo u tome cini cena.Skup je i jedini je spas da ga operateri ponude u paketima i time ga ucine pristupacnijim.
LG G2 Black,16GB

freak
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2012. 21:13
:: LG 4x HD
:: LG G2

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od freak »

Telefon nije skup uopste, u odnosu na ono sto nudi. :uhuh: Na crnom moze se naci i za nesto manje od 350 eura..! Popularan nije zato sto su S3 i OneX koji su izasli otprilike u slicnom periodu, imali mnogo bolju reklamu i vise su se forsirali. Imam ovaj telefon vec 3 nedelje, i imam samo reci hvale za LG. Mogao sam da biram izmedju ova tri navedena modela i izabrao sam LG, jer mi je mnogo lepsi, i mnogo je kompaktniji. 8) Brat mi je u isto vreme kupio OneX i platio je oko 100 eura vise, i skoro smo se menjali dva dana. Htc ocajna baterija, za ta dva dana ja sam morao da ga punim 3 puta, a sto se izrade tice mnogo mi je nekako plastican, iako je i 4x od plastike isto nekako mi je mnogo utegnutiji i mnogo bolje lezi u ruci :chytry: Btw, burazer me preklinje da se menjamo, jer se i njemu mnogo svideo. Ako je neko zaineresovan nesto u vezi Lg neka me slobodno pita. :P :P :P :P
Хир ај кам , xир ај гоооo

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Behemoth »

Dal' je moguce,nadjem danas u oglasima nov,koriscen 5 dana za 350e?
Nije valjda toliko los,ili mu je los marketing?Sad sam u opasnom iskusenju da ga uzmem,ali se bojim da nece ici dalje od ICS-a,barem u narednih pola godine.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Chobby88 »

Taj model deluje kao da je vec otpisan nakon izlaska optimus g,i verujem da ga ceka sudbina prethodnih optimusa,zato je i cena ta koja je.Iskreno posle optimusa 3d nikad vise lg,vidim jos cekaju ics na tom modelu,pitanje da li ce ga ikada i dobiti,nemam ja zivaca za to.

freak
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2012. 21:13
:: LG 4x HD
:: LG G2

Problem

Post od freak »

Imam LG p880 i kada sam ga kupio imao je instaliran Srpski jezik. Sinoc sam ga punio i posto ugasim telefon preko noci, upalim ga i on promeni jezik na nemacki. U podesavanjima jezika Srpskog nema. Sta moze biti?
Хир ај кам , xир ај гоооo

gordi014
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 07. Maj 2005. 15:07
:: LG Optimus 4X HD
:: Samsung SGH-U700
Kontakt:

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od gordi014 »

Imam nameru da kupim LG Optimus 4X HD, čini mi se kao "best buy" u klasi oko 40.000 dinara. Ono što me najviše zabrinjava, čitajući test, našao sam na podatak, citiram : " Jedina stvar koja iritira kod ovog uređaja je njegovo zagrevanje, naročito tokom aktivnosti (igre, video). Ali navići ćete se i na to. Zima se približava, pa će P880 makar moći da vam zagreje ruke kada ste na hladnom." Pregrevanje baterije po logici stvari znači i pregrevanje elektronike telefona (procesor itd...), što svakako nije dobro ... Pozzz

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Chobby88 »

Znam da su na one x malko sredili to sa grejanjem,mozda lg nesto resi ubuduce,mada nisu bas azurni sa update-om.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od kenzoki »

zagrevanje telefona se podrazumeva, svi se zagrevaju.

mene zanima trajanje baterije i audio kvalitet, čitam da mnogi tvrde da ima loš zvuk u slušalici i za razgovore i za muziku. ima l' istine tu?

Darko.b
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2013. 02:35
:: S2
:: LG P880 4x HD

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Darko.b »

Zvuk u slusalici je toliko jak da ces morati da smanjis isti!Tj preglasno je kada pricas sa nekim, a zvuk je na maximumu!Istina telefon se zagreva vise od ostalih!Neopisivo je brz, nemam reci!Baterija traje u zavisnosti od koriscenja!Zvuk za muziku nije uopste los, izuzetnoje ostar i jasan!Malo je monotono sto je npr u "podesavanje" pozadina bela, a ne crna kao kod skoro svih telefona!Mislim da ne moze da se promeni, ako moze nek mi neko napise kako!U prevodu telefon je BRUKA DOBAR!Ja sam odusevljen!

Darko.b
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2013. 02:35
:: S2
:: LG P880 4x HD

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Darko.b »

Ako je neko raspolozen neka mi posalje link za navigaciju, za ovaj fon!Probao sam 2-3 vec i nece da rade!Traze mi fajl global_cfg Citao sam o tom fajlu, medjutim nisam uspeo nista da namestim!Ako neko ima provereno da radi neka mi posalje PM ili evo mail, pa moze i na njega! mailto:darkobalicindjija@gmail.com Hvala unapred!

Bandicoot
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 12:21
:: S6 edge plus
:: S9 plus
Lokacija: Topola

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Bandicoot »

Darko.b, Vidim da imas ovaj fon, i ja trebam da ga kupim pa hocu da te pitam, kako rade igrice na ovom telefonu? kakav mu je displej? Da li moze lepo da stane u dzep od farmerki i da li smeta pri sedenju i pri hodanju? Kakva mu je baterija?

Darko.b
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2013. 02:35
:: S2
:: LG P880 4x HD

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Darko.b »

Igrice rade extra, nema seckanja i ostalih gluposti!Displej je odlica, veoma jake boje, i izuzetno jako osvetljenje. Ja ga nosim u torbici, tako da ti ne mogu dati odgovor. Baterija traje u zavisnosti koliko koristis telefon!Ako po ceo dan igras igrice i ides na youtube i sl. nece ti dugo trajati!U principu nocu ga punis i to je to...Zar je moguce da niko nema neki ispravan link za navigaciju??? :?

gordi014
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 07. Maj 2005. 15:07
:: LG Optimus 4X HD
:: Samsung SGH-U700
Kontakt:

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od gordi014 »

iGO PRIMO 2.0.1 ANDROID NavGear v9.6.7.235654 Final

Darko.b imaš na netu dosta linkova. Googlaj malo... pozzz
Poslednja izmena od gordi014 u Pet, 18. Jan 2013. 12:41, izmenjeno 1 put ukupno.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Chobby88 »

^^ Uf druze,jel citas ti pravila foruma?

Darko.b
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2013. 02:35
:: S2
:: LG P880 4x HD

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Darko.b »

Hvala druze. Zato sam i ostavio mail da ne reklamiras druge sajteve i pirate...Probacu ovo pa vam javljam sta sam uradio.

Darko.b
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2013. 02:35
:: S2
:: LG P880 4x HD

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od Darko.b »

Uspeo sam da instaliran navigaciju!Super radi, ne gubi satelit, veoma je precizna!Samo u dosta slucajeva te vodi malo daljim putem, iako je podesena da vodi najkracom rutom.PS jos samo da ubacim mape evrope i gotovo. :wink:

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od zoreli »

Ne mogu da verujem da se i u prodavnicama nalazi po 300 evra (fiskalni + 24 m. garancija) :? znači najmanje 120 evra je jeftiniji od Galaxy S3 ... jbt za tu razliku mogu uzeti dobar foto aparat ili tablet :wacko:
16 godina na forumu MOBILNISVET

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od iLuka »

Ovaj model je dobio zvanicni update na jelly bean, ako nekog zanima :)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od kvaka33 »

luca, dobio ili je potvrdjeno da ce dobiti (sto je vec bajata vest)

inace pre par sati sam postao vlasnik ovoga telefona,batalio S2 i kupio ovu zver ,za sada uzivam u njemu :)
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: LG Optimus 4X HD P880

Post od iLuka »

ja sam cuo da je dobio ne da je vest da ce dobiti :wink:
kako ti se cini izrada, brzina...? :wink:

Odgovori