LG Optimus L5 E610

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
maremas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 19. Avg 2007. 08:43
Lokacija: Beograd

LG Optimus L5 E610

Post od maremas »

Slika

Vidim nema tema za ovaj telefon, a ima za L3 i L7.

Trenutno sam na Nokiji E52 i rešio sam da pređem na android platformu. Pre 2 godine sam imao pokušaj prelaska ali sam se opredelio za jeftini model Huawei U8110 koji je bio katastrofa i koji mi je testirao živce, pa sam nedugo zatim uzeo Nokiju i spasio se bede.

Interesuju me iskustva vezana za Optimus L5, prednosti i mane. Sad krajem meseca mi ističe ugovor sa MTS-om, pa bi prebacio broj na VIP i uzeo telefon uz neki od smart paketa. Razmišljam se još između njega i Huawei G300, ali mi je LG nekako elegantniji pa mi je zato u prednosti, a pritom sam već imao onaj loš Huawei pa tako da se uvek štrecnem kad pomislim na njega.

Ne mogu reći da sam nešto preterano zahtevan koristik, tako da bi verovatno mogao da pređem preko nekih mana koje telefon nosi. Čitao sam razne review-e i odgledao klipove na youtube ali me interesuju iskustva iz prve ruke, koliko drži baterija, odziv ekrana, da li ima kočenja i tako to, pa kakve su fotografije i ako neko ima telefon mogao bi da okači slike koje je slikao sa njim(jedine koje sam našao to su ove na portalu gde je opis telefona).

malamala
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2012. 16:57
:: xperia

Re: LG Optimus L5 E610

Post od malamala »

i ja sam razmisljala da kupim taj tel, lep je stvarno i veliki ekran...samo citam da je rezolucija od 320x480 losa za toliki ekran.... a sve ostalo mi se svidja sem toga...

Odgovori