LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

Behemoth napisao:Kako se ponasa telefon sa N androidom?
.
poprilično dobro, ja sam zadovoljan.

najbolja dva roma bazirana na nougatu su lineageos i crdroid 2.1. dalje ne traži i ne gledaj.

nedostaju jedino one lg "smart gestures".

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

koji je qrac sa ovim cloudy 3.3 romom? pocucla bateriju na hotmail accountu kao lud, već dva dana pokušavam to da rešim i nikako.

na stock 5.0.2 nikad nisam imao problema sa microsoft exchange, niti sa bilo kojim drugim romom, samo na cloudy-u zeza.

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Druze ja nikad na cloudiju nisma imao problem da mi neka plikacija pojede bateriju,probaj da flesujes dori kernel sa play storea skines dorimanX ota app odaberes verziju kernela tapnes da potvrdis flesovanje i ona sama zavrsi posao posle toga mozes da odaberes profil za stednju baterije ili bolje performanse telefona...

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

meni je ovo prvi rom uopšte s kojim imam problem. i nije to aplikacija, to je servis, zove se microsoft exchange service preko kojeg ide mail (outlook, hotmail). nenormalno cucla bateriju, tako da sam morao vratiti nougat rom.

a ne želim dorimanx kernel, uvek koristim kernele koji dođu uz rom.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G2

Post od filip11314 »

Skini Outlook aplikaciju, taj exchange nije ni za q. Aplikacija će manje da vuče bateriju.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

uvek je lako ići zaobilaznicom, ali mene više zanima zašto exchange servis u mom slučaju pravi problem samo na cloudy 3.3 romu, nego da koristim posebnu aplikaciju.

recimo, onaj google edition 1.5 rom je "derivat" cloudy-a, i nemam taj problem na njemu.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G2

Post od filip11314 »

Otkud znam, ne koristim G2 odavno. Znam samo da je meni loše radio na stock ll.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Ima li neko ima iskustva sa zamenom baterije? Koju uzmeti? Da li se ispruziti 20e za akku pollarcell(iz Njemacke) ili uzeti neku sa kp za 1000din ? Valjda je u Mobisu zamena oko 30e, sto mi je nekako previse za telefon koji jedva da za 100 mogu da prodam (ako i toliko).

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Види неку на улици да нађеш, можда је неко изгубио, па ће бити бесплатно. :P
Наравно поларсел, нећеш сваки час да је мењаш. Боље држи од фабричке.
Слобода или смрт

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Pa to bi zaista bilo sjajno, nego g2 nije toliko cest kod nas [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Pojuricu onda pollarcell po netu

losspanda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 21. Maj 2016. 21:34
:: Lg g2

Re: LG G2

Post od losspanda »

Imam problem sa kamerom, u poslednje vreme treperi mi roza slika, kamera ponekad nema cistu sliku, to mi se desava poslednjih dana, zna li neko sta je problem?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

da li moze neko da mi kaze kako a pojacam zvuk zvona da bude glasniji bogami tih je kada zvoni a pogotovo kada je u pitanju alarm

Srki039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2017. 20:24
:: Lg g2
:: Lg l9 ll

Re: LG G2

Post od Srki039 »

Juce sam, preko lg ps sajta,azurirao lg g2,sa kit-keta 44.2 na lollipop 5.02.Sve dobro radi osim paljenja ekrana duplim klikom.Naime,iskljucuje se ekran duplim klikom ali se ne ukljucuje.Sad moram da podignem telefon sa podloge i ukljucim ga pritiskom na zadnje dugme.Da li se to ikome desilo i ako jeste da li ce se to ispraviti sledecim azuriranjima.Molim pomoc.Upomoc!!!!

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

Srki039 uradi ovako

Dial 3845#*802# > setting > update touch firmware

i malo sacekas da samo odradi i to je to

Srki039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2017. 20:24
:: Lg g2
:: Lg l9 ll

Re: LG G2

Post od Srki039 »

Cenjeni rexe bas sam se ponadao da cu da resim problem kad ono nista.Mozda negde gresim ali aam vise puta ponavljao uputstvo ali nista.Kad kliknem na update touch firmwere sacekam malo ali se nista ne desava.Da li mozda gresim.Na trenutak se ekran zamrzne kao da pocne da azurira pa kada prodje 5 sekundi ponovo reaguje ekran.Nakon toga proverim da li sam resio problem ali jos uvek nemogu da ukljucim touch duplim klikom pomagaj ko boga te molim strasno me to nervira naterace me da se vrarim na KK iako je sve bolje i lepse na LP.

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

hmmm cusno trebalo bi da pomogne inace ja sam tako resio problem pokusaj opet ili probaj prvo u recovery odraditi wipe data cash pa onda to opet mora da proradi

Finally got Knock On working again.
Had to go to stock LG launcher, then toggle the setting off and on, then reboot.

The trick in getting it to work is the 1st tap has to be at least 1second before the second tap.

NO DOUBLE TAPPING QUICKLY!

Srki039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2017. 20:24
:: Lg g2
:: Lg l9 ll

Re: LG G2

Post od Srki039 »

Jos kad bih znao engleski.Je li recovery tamo gde sam usao pomocu onog broja ili je taj oporavak u samom telefonu i ako mozes molim te rexe prevedi mi jer neznam dobro engleski.Joj udavih te ali me ovo strasno nervira.Razbicu ga baciti u staro gvozdje.Nisu ovi telefoni za mene.

Srki039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2017. 20:24
:: Lg g2
:: Lg l9 ll

Re: LG G2

Post od Srki039 »

Ponovo molim nekog dobrog coveka za pomoc oko mog lg g2 koji se posle azuriranja na lp 5.02 ne ukljucuje duplim klikom na ekran,samo se iskljucuje.Rex je pokusao da mi pomogne jer se isto njemu desilo ali ja ili neznam kako se to radi ili je moj problem drugaciji.Molim nekoga za savet.Nezgodno je jer kad je telefon na stolu uvek ga moram podici i upaliti na zadnje dugme.Bas mi je to frustrirajuce.UPOMOC!!!!!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Слобода или смрт

Srki039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2017. 20:24
:: Lg g2
:: Lg l9 ll

Re: LG G2

Post od Srki039 »

Nece, sve uradio kako i pise na youtube vise puta probao i nece kazu da teeba restartovati telwfon i to sam uradio pa nista.A mozda misle na fabricko restartovanje neznam.Samo da napomenem pre nego sto sam ga azurirao na lollipop majstor je zamenio ekran koji je napukao.Nakon toga na kit ketu otlj i zaklj.ekrana je radilo besprekorno.Tek kad sam ga azurirao na lp nastali su gore opisani problemi samo sa otkljucavanjem.Neznam mozda je majstor montirao neadekvatni touch na kome prvi dabl klik radi samo na kit ketu.Mozda lupam ali eto onako zdravom logikom.Molim vase cenjeno misljenje.

Odgovori