LG Flex 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

ehh tuga :cry: pa ne znam, po meni sve zavisi od toga da li hoces da ga zadrzis jos i koristis ili ces ga u svakom slucaju prodati kad ga popravis.. ja licno nemam nekih zamerki osim malo slabije baterije inace mi je svidja i odgovara skroz, pogotovo oblik i ne planiram da ga menjam duze vreme, pa bih ga sredio i terao dalje al naravno za tu manju cifru, 150e mi je preterano za bilo kakvu popravku. jos je bitna i stvar da li to sigurno resava problem, ako je to to i koristo bi ga jos onda ga popravis i ne razmisljas, a ako si svakako bacio oko na neki drugi tel resi ga se za najbolju ponudu koju moze da sredis i opet uzivaj :)

mihan174
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2014. 21:17
:: lg optimus hub

Re: LG Flex 2

Post od mihan174 »

I ja sam bas zadovoljan telefonom. Mene samo je*e ovo brzo punjenje. Nece i nece i to ti je. Ne znam sta li mu je. A proradi taman toliko da mi pobije sve teorije. Mislio sam prvo da je do kabla, pa onda do pregrevanja tj. da ga ne preforsiram koriscenjem pre punjenja pa da onda gasi brzo punjenje, ali izgleda nije ni do toga. Nekad ga i brzo napuni, ali to je retkost. Jedino mi preostaje da radim hr, ali to sve cekam da nam stigne MM pa ujedno da odradim hr. Inace, sem toga, sam genralno zadovoljan.
A za ovog decka sto ima problem sa telefonom...sto ti neko rece, vidi, ako si zadovoljan telefonom onda popravljaj, ako si svakako planirao da ga skoro menjas onda prodaj. Samo da prokomentarisem da ces mnogo tesko uzeti 150e od nekog. I prevodu, moras naci tesku bud*lu. Jer ako ce popravka da ga kosta 80e sa onih 150e to je 230e. Za 230e na kp nov telefon, neotpakovan. A ovako da da 230e i da se ka*a dok ga popravi i opet na kraju ima polovan telefon...nerealno je. Pre bih rekao sve sto dobijes preko 100-110e je cist bonus.

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Ne ne, računao sam ja da popravim i prodam za 150 i da je neisplativo... Stavio sam ga na oglase takvog pa ako neko oce za delove ili da popravlja...

Sent from my LT22i using Tapatalk

djoshha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 11. Maj 2016. 17:00
:: LG G Flex 2 H955

Re: LG Flex 2

Post od djoshha »

somi92, sad sam malo iscitao ovu temu, pa sam primetio da si ti napisao da si ga apdejtovao relativno skoro na V21c, a koja ti je to verzija softvera i koji je to model flexa 2(h955,h959..)? Ja imam Flex 2, h955 model, i trenutno je na poslednjoj verziji koja ima oznaku v15c, pa mi zato to cudno sto si ti napisao.... To je jako veliki problem sto te je zadesio, devojka je uzela G4 Beat pre par meseci, od tipa sa kp, telefon radio normalno 2 dana i treci poceo da se restartuje, vratila ga i sva sreca ispao korektan covek i poslao joj novi iako je imala samo usmenu garanciju... Mozda eventualno da probas da kontaktiras coveka od koga si ga kupio, ako je on korektan, mozda ti i izadje u susret pa ti posalje novi. Ti prodavci te telefone sve nabavljaju na sumnjive nacine, imaju vrlo cesto neke veze i u fabrikama direktno(Slovacka, Madjarska..), ja sam isto uzeo preko kp krajem novembra od coveka iz Su, isto mi je dao usmenu garanciju od 12 meseci na sve kvarove koji nisu nastali mojom krivicom..

Exreey
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 15. Jul 2013. 12:43
:: LG g2 vs980

Re: LG Flex 2

Post od Exreey »

pozz narode, sta mislite vi koje su sanse da odkljucaju BL posle update na mm?
E da i jel se zna tacan datum za update na mm?
hvala :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG Flex 2

Post od Green »

Da se zna tačan datum, neko bi to ovde već napisao. Vesti o nadogradnji sistema se brzo šire.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Jel vas ima trenutno koji koristite flex 2 i da ste iz BG ? Ako ima molim da mi se javite u pp.

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG Flex 2

Post od talicni »

Baš sam se zagrejao da ga kupim, ali kada sam pročitao da ima velikih problema sa pregrevanjem zbog sd810, odustao sam :(

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Pregrevanje nije strasno. U 98% slucajeva ce raditi bez pregrevanja. Ako przis neku igru sad kad su velike vrucine moze da izbaci upozorenje o pregrevanju

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG Flex 2

Post od talicni »

Ne bacam fokus na igre. Treba mi zbog mailova, gledanja filmova, muzike...Igre bi retko poterao. Brine me to što sam čitao da čak dok se prebacuju fajlovi preko kabla telefon zna da se ugreje kao da igraš igre na njemu. Doduše, to sam čitao na stranim forumima.

Stoudemire
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 17. Sep 2015. 15:02
:: nokia e6

Re: LG Flex 2

Post od Stoudemire »

Ne pregrejava se uopste, mladji brat koristi za filmove,serije,yt... Nema puno aplikacija ,mozda 15ak max a baterija bas dobro gura. Ponekad uzmem telefon da vidim i uporedim sa g3 i z3+, izgura dan i 18 h sa oko 3-3.5 sot.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: LG Flex 2

Post od cinija »

Nema pregrevanja uopste, cak se neki 801/800 mnogo vise greju nego ovaj. To da se pregrevao kada je izasao to je istina ali vec preko pola godine od tog updejta nema taj problem. Kako ljudi i dalje veruju u te stvari.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: LG Flex 2

Post od cinija »

Ja guram 2 dana sa malo preko 4h sot ali ga ne gazim sem youtube mail viber i whatsapp. I chrome naravno.

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG Flex 2

Post od talicni »

Bio sam jako zagrejan za Flex 2, i onda sam naleteo na dosta tekstova u kojima se spominje pregrevanje zbog sd810. NIko nije pisao da je to popravljeno. Koju verziju Androida treba da ima Flex 2 da bi se izbeglo pregrevanje? Našao sam na oglasima stari Flex, možda i njega uzmem :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG Flex 2

Post od Green »

Stari Flex se uopšte ne greje, preporuka ako se odlučiš da njega uzmeš. Već skoro dve godine ga koristim bez ijednog jedinog problema. To što se zamera da ima samo 720p ekran neka te ne brine puno. Razmažene dečurlije je uvek bilo i biće.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

Nema pregrevanja i laga čini mi se od LP. I to one verzije od pre skoro godinu dana, tako da bez brige po tom pitanju. Telefon radi odlično, fluidno i ne zagreva se ništa više od drugih, naprotiv. Lično sam ga koristio, sad ga drugar ima pa sam dobro upućen. A vidiš i ovde šta pišu drugi korisnici. To je davna i ružna prošlost za Flex 2.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: LG Flex 2

Post od rock9855 »

Evo da prijavim danas prvo ozbiljnije pregrevanje. Koristio sam tel za navigaciju na direktnom suncu je bio skoro sat vremena. Par putame upozoravao da je temperatura cpu-a previsoka i posle 3-eg upozorenja se ugasio. Sacekao 10 min da se ohladi. Upalio. Sve radi normalno i opet ukljucio navigaciju i posle je jos pola sata radila bez problema. Ovu su ipak extremni uslovi jer je bio direktno sprzen od sunca jos preko stakla auta. Ali eto nije nemoguce da se pregreje. Ne znam kako bi se ponasali drugi telefoni pod istim uslovima

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG Flex 2

Post od filip11314 »

Pa tako bi se bilo koji telefon pregrejao.

k a r a k t e r i
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Re: LG Flex 2

Post od talicni »

Našao sam Flex 2 za 180e, ali me i dalje uznemirava to što u sekciji za Flex 2 korisnici pričaju o pregrevanju. To su postovi koju su u skorije vreme postavljani. Hteo sam jedno vreme G3 da uzmem, ali me poznanik koji je serviser upozorio da se G3 i G2 strašno kvare. I onda je Flex2 bio drugi na izboru.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

Više mi se G3 grejao nego Flex 2.

Odgovori