KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » LG Strana «  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autoru Poruka
 Batak OffLine Mobil fan - Ned, 16. Jul 2017. 13:48
Odgovorio sam ti na PM, da ne spamujemo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
390 poruka od Pon, 01. Maj 2017. 11:31
: • Samsung S8 plus
 Ivan Cirkovic OffLine Mobil poznavalac - Čet, 20. Jul 2017. 11:07
Korisnikov avatar
U pitanju je LG G5 ali mislim da nema veze sam telefon, vec gmail aplikacija koja dolazi uz svaki telefon... Poblem je sledeci.

Pre ovoga telefona sam imao Sony M4 Aqua. Na njemu sam podesio 6 mail adresa i to u gmail nalogu, posto ima opcija da se dodaju drugi nalozi. Sve je lepo radilo i bez problema. Ono sto me sada buni, a to je da kada hocu da dodam drugu mail adresu, ne nudi mi opciju za stelovanje portova i sertifikata. Ima opcija rucno podesavanje ali i tu nema tih opcija, vec samo da li brisem mejlove sa servera, korisnicko ime i lozinka... Da li neko zna kako mogu da pristupim podesavanju portova ili je to google ukinuo u njihovom mejlu? Kada sam kupio telefon nisam radio update ni jedne aplikacije, ali i to mislim da nema veze, jer gmail na prethodnom androidu je to ima, to jest M4 Aqua telefonu. yahoo, gmail dodam bez problema, jer mi za njih ne trebaju portovi i security zastite posto su imap i gmail ih sam konfigurise. Hvala.
656 poruka od Sre, 19. Jul 2006. 08:49
• Cacak : • LG G5 SE
And l saw the dead, the great and the small...and they were judged according to their deeds...
 Ivan Cirkovic OffLine Mobil poznavalac - Pon, 28. Avg 2017. 11:55
Korisnikov avatar
Ljudi, da li mi neko moze preporuciti neku dobru zastitnu maskicu za ovaj telefon? Koju vi koristite, a da se pokazala na duze staze izdrzljivo. Posto ovu flip varijantu koju sada imam pocela je da se raspada polako od koriscenja. Hvala.
And l saw the dead, the great and the small...and they were judged according to their deeds...
 zolaman032 OffLine Novajlija - Pon, 28. Avg 2017. 22:05
Korisnikov avatar
Moja devojka.ima.obixnu silikonsku vec 10 meseci, tel je i dalje kao nov, a ne primecuje se da je ima... jedino sto vremenom pozuti ali za 300din koga briga[emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
16 poruka od Sre, 15. Apr 2015. 14:28
 Ivan Cirkovic OffLine Mobil poznavalac - Sub, 02. Sep 2017. 12:23
Korisnikov avatar
Imam i ja obicnu, ali gledam da nadjem neku bas dobru i deblju kako bih ga zastitio od pada... :)
 Batak OffLine Mobil fan - Sub, 02. Sep 2017. 12:43
Spigen Tough Armor.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 Ivan Cirkovic OffLine Mobil poznavalac - Sub, 02. Sep 2017. 13:18
Korisnikov avatar
Ima li gde u Beogradu da se uzme ovo ili cu morati preko neta? Imas li ti ovu maskicu i kako se ponasa pri padu? Hvala.
 Batak OffLine Mobil fan - Sub, 02. Sep 2017. 16:01
Imam je na Nexus 5 i odlicno deluje. Nije padao telefon, ali deluje da ne bi bilo problema.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 268 Posta ]  Strana «  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Index boarda » Mobilni telefoni » LG