LG U8290

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Jure
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2005. 20:27

Post od Jure »

moguce je, tako sto kada prebacujes fajlove preko file manager-a prebacujes ih direktno na memorijsku karticu a ne na memoriju telefona.

Husker_Du
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 18:52

problem "sa baterijom" za LG U8290

Post od Husker_Du »

telefon je star par godina. promenio sam staru bateriju jer je trajala 1 dan.. i dobio sam novu VIP-ovu li-polymer koja je trajala dan i po. vratio sam je i dobio sam drugu CUWAN. baterija je isto 1200mAh, li-ion i zasad ni ona ne obecava jer je jedna crta otisla vec za dan a iz iskustva sa proslom baterijom ocekujem da ce ostale crte da iscure znatno brze..

telefon koristim minimalno.

da li je moguce da je problem mozhda u punjachu ili su ove baterije stvarno toliko lose, posto stvarno vise ne znam sta da radim.. problem je sto i ne znam nikoga od koga bi mogao posuditi punjach za ovaj telefon a novi bash i ne bih da kupujem samo zbog provere..

djole016
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 27. Apr 2009. 00:08

Post od djole016 »

Mislim da imas problem sa sofverom! Probaj da flesujes telefon! Mislim da ti je to resenje! Ja sam imao taj telefon i mogu samo da ga pohvalim i da kazem da sam morao da ga se odreknem kada mu se maska rapala ! NAJBOLJI TELEFON KOJI SAM KORISTIO!!!
Ne shvatajte me ozbiljno!

Odgovori