LG KG 800 Chocolate

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Stronger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 18:16

LG KG 800 Chocolate

Post od Stronger »

Moze li neko da mi kaze gde ima da se uzme ovaj telefon?I koja je cena?A ako ga neko ima ako moze da kaze dali dobro radi i tako...Jer ipak je LG-i na nasem trzistu jos uvek nepoznanica.Hvala unapred.

Ike2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 28. Jun 2006. 14:12
Kontakt:

Post od Ike2 »

ComtradeShop..Ja ga imam i savrseno me sluzi..Baterija traje 3 dana bez problema..Cena je malo manje od 500EUR u full paku..

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

da li da menjam n3250 za ovaj :|
ovaj je mnogo lepši i ima bolju kameru....
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

LG da ima bolju kameru od 3250 ? :?

Ne menjaj...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ni slucajno ! Iako se neki kao zale na taj sistem "okretanja" tastature kod 3250...
LG cokoladica je vise fensi,trendovski model...Meni i nije neki :dry:

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Dexter napisao:LG da ima bolju kameru od 3250 ? :?
Ne menjaj...
Na n3250 je totalan promašaj kamera.....
LG K800 Chocolate ima kameru 1.3 mpix, a n3250 2mpix......
Kada uporedim slike napravljene kamerom, nekako mi lepše slike pravi LG k800 :?
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,slikao sam sa 3250 i slike nisu bile loshe...Gl nisam probao al ne verujem da pravi bolje slike...

U svakom sluchaju ne bih menjao...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Iako 3250 nije bolji od Walkmana sto se muzike tice,ipak je zanimljiviji po dizajnu.Ako ti je stalo bas do kamere,zameni onda za nesto drugo.LG jos nije izbacio telefon sa odlicnom kamerom... :uhuh:

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Vredi li uopšte kupiti ovaj model :unsure: :unsure: :unsure:
Razmišljam se između njega i e900
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

imao sam priliku da ga testiram i razocarao sam se. meni je extra jadan i uradjen je na foru najnovijih samsunga npr. d900(koji sam isto koristio i nije nista posebno) i slicnih,a tek senzor kod navigacionih tastera.....nedaj boze dati se omakne da predjes prstom preko njega ode ti on u 3 lepe. tako sam ja sebi bio nesto zajebo i posle nisam znao da vratim. :cry:
jel sapunjate macora?

Truman
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Sre, 25. Okt 2006. 20:09
Lokacija: Bg

Post od Truman »

Jedan drug ima i kaze da ga sjajno sluzi. Jedino mislim da nije zadovoljan blicom. Telefon sa sobom ima i onu stvarcicu uz pomoc koje mozete da ga brisete. U svakom slucaju Lg-ovi modeli su mi sve interesantniji.

anete
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 30. Jan 2007. 00:44

Post od anete »

Ne ide mi bas povezivanje sa comp., tacnije ne mogu prebacivati fajlove ni preko programa koji je dosao uz mob. Za povezivanje koristim USB kabal. Da li je neko imao slicnih problema ili sam ja samo nespretna? Ako je ovo drugo, molim upucene da mi pojasne sta da radim!

neca80
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 22:32

Post od neca80 »

tel mi malo brljavi to jest sam ulazi u funkcije kao da mu pritiskam donji tach taster. zna li neko kako moze ovo da se popravi. da li je softver ili su otisli tasteri.

Jure
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2005. 20:27

Post od Jure »

prvo i prvo, lg telefoni polako preuzimaju primat od ostalih jer rade extra telefone po extra ceni. naravno, niko nije savrsen
(pa ni nokia).
drgugo i drugo,
Green napisao:LG jos nije izbacio telefon sa odlicnom kamerom... :uhuh:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1009/LG/KG920
pa pogledajte

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Jure, postoji tema o njemu vec... ovde

Jure
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2005. 20:27

Post od Jure »

nije poenta u tome sto vec postoji tema nego da pokazem da i lg zna da napravi telefon sa odlicnom kamerom...

westorbit
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 30. Jul 2007. 20:22
Kontakt:

Post od westorbit »

-Pozdrav-
da ne okolisem ! Zanima me kako se generalno pokazao ovaj telefon ? Ima li nekih fabrickih propusta sa ovim modelom , i da li ima nekih boljki ? Video sam da je sada na akciji u telenoru za 6000 dinara uz tarifni paket prenesi 125 pa mi se svidela ponuda . Medjutim nemam iskustva sa LG-ovim modelima i iskreno sam skeptik prema svemu sto nije nokia, ali bi rado promenio misljenje da me neko kompatentniji posavetuje. Hvala
Aj` cao ! :roll:

Kaca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 21:41

Post od Kaca »

Da li na ovom telefonu mozesh da stavljash neke teme koje ti je neko prebecio sa npr nokie ili sony ericssona ili samo one koje si dobio u telefonu?

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Kaca, nema sanse. Nema uopste podrsku za teme, fabricki u podesavanjima biras izmedju crne i bele varijante menija, ali se i jedna i druga lepo slazu uz sam telefon.
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

chester
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:38

Post od chester »

Zna li neko sigurnosni kod za LG KG800, koliko traje baterija, i slično???Izgleda odlicno ali me ineteresuje kakav je po funkcijama? pozz_

Odgovori