LG KG 800 Chocolate

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

ne bih znao koji je sigurnosni kod, a baterija traje u proseku tri dana, uz koriscenje svih funkcija, telefon je standardan i pouzdan kada se naviknes na touch tastere, a veruj mi taj proces traje veoma kratko. Funkcije su standardne, bluetooth, kamera 1.3 mpx - prosecna, gprs i mms rade najnormalnije, multimedija...
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

chester
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 22:38

Post od chester »

Ibrahim Gueye, brate jel ti imas taj telefon....Ja sam ga uzeo pre neki dan baterija mu traje maximalno 1 dan, bez preteranog koriscenja.Ne mogu da verujem jer telefon uopste nije mnogo star... pozzz

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

ja imam telefon, original u originalnoj kutiji sa svom pratecom opremom i originalnom LG garancijom, i za 4 meseca koriscenja nijedan problem nisam imao!!!
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Kako da installiram igre i applikacije na ovom modelu telefona???Prebacim ih bluetoothom,on ih stavi u others i to je to,ne da mi mogucnost da je pokrenem.O cemu se radi?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jel zna neko koje teme su kompatibilne za ovim modelom? Mozda one sa Nokie s40 320x240? Nisam uspeo da nadjem nigde na netu :( Ili gde se mogu naci... ako moze na PP... Hvala!

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Azimuth, opste je poznato da LG mobilni telefoni nemaju podrsku za teme... Kod ovog modela biras izmedju crne i bele postavke menija...
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ibrahim Gueye, aj dobro, fala... Mada kontam da bi se to moglo odraditi al nema veze.. Ako uspem javljam pa da vam se rugam :lol: Salim se...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Azimuth i ja mislim da je nemoguce menjati teme za LG modele. osim onih fabrickih, al pokusaj, ja sam na zedge nasao u podrzanim modelima LG KE800, al sve teme za taj model su za sony ericsson modele, mozes da pokusas, nista te ne kosta. :wink:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

kljun, ma sve se moze kad se hoce, za nesto se treba malo a za nesto malo vise potruditi. Nema razloga da ne moze da se to odradi, ili barem ja nisam nasao neki valjan razlog za to. U svakom slucaju cim malo ugrabim vremena pokusacu da to odradim pa javljam sta sam naradio

solle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 07. Feb 2008. 19:20

Post od solle »

Gde može da se nađe ovakav rozi? Do sad nisam imala sreće nigde po gradu, inače sam iz NSa, i ima samo u crnoj boji .....

ivan_l
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 06. Avg 2007. 20:13

Post od ivan_l »

zna li neko gde ima da se kupi handsfree za ovaj model u BG, po mogustvu da bude original LG, ili za neki drugi LG model ali da je kompatibilan sa ovim... tj da ima 2.5mm prikljucak... Meni treba za BlackBerry Pearl... pocitao sam na netu da ovaj LG set odlicno radi sa BB-om???

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Da ne otvaram novu temu ... Treba mi original baterija za Kg 800, gdje god sam trazio samo su mi nudili neku deblju ...
HTC M8Q HTC 10

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Hektor,та дебља је кинеска или тако нешта,али је јача...
Узми то и трајаће ти дуже,шта ти фали :wink:
Сем ако се грозиш тога :D
Nokia 6220 Classic

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Ma brat nece tu debelu , on se grozim a ja ne :D :D :D Vjerujem da je ta debela jaca ... :) :) :)
HTC M8Q HTC 10

regina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 01:09

Post od regina »

i ja sam bezuspesno tragao za tom tankom originalnom baterijom, posto je moj telefon u beloj boji koja je bas bas retka kod nas, ali sam ih nasao u crnoj i roze na kalenicevoj pijaci u jednoj prodavnici baterija.
Da li neko moze da mi pomogne.....trazim zabicu tj. ono dugmence sa zadnje strane koje drzi bateriju da ne ispadne za lg kg800 ako neko zna neki servis gde bi mi to popravili ali da mi ne menjaju celu masku vec samo to dugmence ili ako neko ima staru masku za ovaj fon da mu ne treba. Zvezdan

Odgovori