LG S5200

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
veljkons
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 06. Okt 2006. 00:32

LG S5200

Post od veljkons »

Molim sve ljude koji znaju bilo sta o ovom telefonu, neke programe i razne korisne stvarcice da me obaveste gde mogu da skinem to na netu. Hvala unapred... moj mail: easysufer@yahoo.com
bez mobilnog sam mrtav covek...

Kia
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 29. Sep 2006. 11:41

Post od Kia »

veljkons,

Vidim da imas LG s5200, planiram ovih dana da kupim novi telefon pa razmisljam i o ovom modelu.Jel mozes da mi kazes svoja iskustva sa njim?Dopada mi se kako izgleda,ali sam uvek do sada imala Nokiu i nikada nisam koristila LG,pa ne znam nista o funkcionalnosti,bateriji,...Vazno mi je da mi baterija bude ok,da ima mp3,neku ok kameru,da nije prevelik i tezak...a i da ne kosta puno,posto vec imam jedan telefon,a ovak mi treba za drugi broj...Pozz

zigi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 19. Jun 2006. 19:07

Post od zigi »

Veljkons ja mislim da ces tesko nesto naci za taj mobitel,mozda neke java igrice ili neki programicic,sretno 8) 8)

ferrum
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 13. Okt 2006. 21:06

Post od ferrum »

Mene zanima da li je istina da li pri aktiviranju klizne tastature stice utisak kao da ce da se tastatura odvoji od ostatka telefona tj da li je ta klizna tastatura toliko losa ? Takodje me zanima da li je telefon zahvalan za koriscene (meni,baterija,reprodukcija mp3)
hvala unapred

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Klizna tastatura je odlicno odradjena,baterija je trebalo da bude jaca(zavisno od koriscenja izdrzi 1-4 dana,neki prosek 2 dana),ekran,oprema,povezivanje,kamera,meni,brzina,izgled,cena odlicni,mp3 je malo tisi,solidnog kvaliteta.Sve u svemu,solidan odnos cena kvalitet
LG G2 Black,16GB

Odgovori