P7200 i bluetooth

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

P7200 i bluetooth

Post od Yuba »

Cinjenica je da Lg aparati imaju malih problema oko bluetootha tako da sva pitanja u vezu toga postavljate ovde pa ako ja znam resenje odgovoricu!
Nadam se da ce administratori imati razumevanje za ovu temu

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ja se jos dvoumim oko LG p7200 ili Motorola v3i tako da ako bi mi objasnio kakav problem ima lg sa bletoothom to bi mi pomoglo :) i tvoje misljenje uopste za lg p7200 jer ja imam trenutno lg m4410 i ponekad mi se javi problem sa bluetothom ali samo kad pokusam da posaljem sliku a nisam ukljucio bluetooth pa me on pita i tako nece ni kad da posalje :uhuh:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

hanibal
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 02. Feb 2007. 11:28

Post od hanibal »

Ja licno imam lg 7200 i nemam bas nikakvih problema sa bluetooth-om. Primecujem jedino da je malo sporiji pri razmeni podataka sa nekim modelima telefona, ali to je sve. Bluetooth mu je dobar, barem u mom slucaju.

ceki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 10:18
Lokacija: INDJIJA

Post od ceki »

takodje imam M4410, i ako zanemarimo cinjenicu da ne moze da posalje nista sa memorije kartice, problem je uvek u preuzimanju podataka, uvek trazi kod, iako imam taj aparat u `my devices`, suvise konfuzno i pri slanju :? :?, sto kaze dimi89, ako ne ukljucis BT pre nego posaljes, nece nikad ni poslati, nego moras da izadjes, pa da ugasis BT, pa da ga ponovo ukljucis, pa tek onda da saljes...
:uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

pitanje za sve one koji znaju sa sugurnoscu da mi odgovore za lg7200: da li ima zum? koliko puta? da li mogu a sve slike <tj one koje slikam i one koje ubacim u mob> razvucem preko celog displeja i a li mogu da ih zumiram? Hvala
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

sto se tice zooma,ovo nije tema za to,ali ipak ima neki zoom,no mora se smanjiti velicina slike,a bluetooth je malo sporiji ali obavlja posao,a sto se tice trazenja sigurnosnog koda trazi ga ako ne iskljucite tu opciju ato se moze odraditi lako u bluetooth meniju,tako da je u biti od 1 do 5 neka blaga 3 ocena ponasanja i rada bluetootha...po meni,nije se desilo da je ikada blokirao

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

LG p7200 je najodvratniji telefon po funkcionalnosti koji sam imao (samo je na oko lep). Jos me bole prsti od njegove tvrde tastature a živce sam pogubio pokušavajući da listam stranice na internetu. Bluetoot je radio bez problema ali neverovatno sporo - u stvari ceo telefon je brz kao mrtav konj. Posebno odusevljava kada pokušavate da sačuvate fotografiju maksimalne rezolucije (koja nema zum) i čekate, čekate, čekate..., e tad bih ga polupao! Kad sam kupio Samsung E900 oči su mi se otvorile, a razlika u ceni 30 eura!

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

pa da dosta je spor,ali jbg ipak lg je mozda jos uvek mlad igrac medju divovima kao sto su nokia i SE,tako da ocekujte sve bolje i bolje aparate od LG,a usput aparati ovog prizvodjaca koji se prodaju i rade za daleki istok su za sve ova evro americke varijante daleka buducnost,nemojmo zaboraviti da je prvi te sa kamerom od 5 mpx lg kg920....

Odgovori