iPhone 6s

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: iPhone 6s

Post od vla-do »

Po tvome, ispadne da mp3 melodija ne može biti duža od 30s, dok m4r može?
Ako se setiš kako i preko čega si ubacio celu pesmu, napiši.

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: iPhone 6s

Post od marko 0401 »

iLuka napisao::wink: nece niko udarati po tebi, samo ne siri pricu ovde ne vezano za ovu temu ili jednostavno promenis temu u kojoj pises shodno svojim interesovanjima i to je to :wink:
Ja sam citirao TVOJ post i nadovezao se na temu o kojoj se vec pricalo (postavljanje tona za zvono), tako da ne znam sta će ti ovakvi komentari.


OT
na androidu izabereš koju god pjesmu imas u telefonu za ring tone. [emoji10] [emoji3]

stipac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Sre, 16. Apr 2014. 20:58
:: IP6
:: TAB S2 T810

Re: iPhone 6s

Post od stipac »

Preko Itools-a sam odradio sve sto mi je bilo potrebno (mnogo jednostavnije nego iTunes) :)

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Au ,izgleda da je moda nositi iphone,a u stvari mnogo je odricanja sa njim..pa tako se pitam da li je moguce da telefon koji toliko kosta
-Nema USB :o
-Ne mozes da jednostavno sam postavis melodiju zvona,bez da koristis sporedni uredjaj
-Ne mozes da obrises KEs memoriju :ohmy:
- (Sitnica koja meni isto znaci) Ne mozes od jesnom da zatvoris sve programe,nego mora jedan po jedan
-Celokupna ta zatvorenost iosa...
Pa zasto onda toliko kosta ?i sta dobijas sa njim ,a ne sa.nekim androidom u tom rangu,tipa Galaxy s6/7,Note 5..

goran_mias
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Ned, 28. Jun 2015. 17:30

iPhone 6s

Post od goran_mias »

- sta ce ti USB? Ne dobijas kabl u prodajnom pakovanju? Jos malo neces ih imati ni na novim androidima?
- brzina postavljanja melodije zvona je od krucijalne vaznosti u odnosu na druge stvari?

- kes memoriju ne moras da brises kao i sve aplikacije jer telefon radi isto kao da su sve "zatvorene" i kao da imas u pozadini 100inu njih

- "zatvorenost" iosa je nastala zbog njihovog vidjenja os za mobilne telefone i onoga sto oni nude

Svaki ima svoje prednosti i mane, poenta je da iphone (ios) ne kupuju ljudi samo da bi bili vidjeni vec zato sto im odgovoara njegovo koriscenje.

Zato svako koristi ono sto zeli ili mu odgovara, cesto ljudi pljuju ios/iphone a da nisu koristili isti telefon ni 10 dana. Takodje znam mnoge ljude koji su pljuvali iphone da su isti kupili zvanicnim dolaskom na nase trziste (jer su im postali dostupniji).

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6s

Post od miodrage »

Blackwhite: Pojma nemaš šta pričaš. Upravo iz tog razloga ti i opraštam, ali se edukuj malo, pa onda da razgovaramo.
Goran_mias objasnio
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

i posle zasto pisem neke stvari... kao da jedva cekate da pisete nesto sto vas muci u privatnom zivotu a nema veze sa temom a cesto ni sa forumom...

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

miodrage ,priznajem,ne poznajem iOS ,Zelim da kupim iphone,i zelim da saznam sto vise o njemu ...

Ako nemam pojam ,ti mi odgovori samo sa da ili ne na ova moja pitanja
1 Da li Iphone ima USB?
2 Da li mogu da postavim neku melodiju za zvono a da ne koristim itunes ,komp ?
3 Da li mogu da obrisem kes memeoriju?
4 Da li mogu da zatvorim sve aplikacije u pozadini jednim klikom?

NAPOMINJEM da nisam pristrasan ni jednom operativnom sistemu,i da PLANIRAM da uzmem Iphone,zato mi i treba to vise informacija

Takodje vidim da vi ovde pojedini bolujete od onog brenda koji nosite ,i prostrasni ste njemu pa makar bio i najgori...(Hvala bogu velika vecina nije)

Ne znam u cemu je probelm,sto ovakvim pitanjima vredjam Apple?ili je sramota u danasnje vreme da se ima usb na telefonu i obrise kes memorija..nije moderno,sta?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Usb u smislu da ima micro usb port? Ne, kao sto si video i sam, iP ima lightning port.
Ja melodije ne menjam, jednom postavim i cao. Ali imas Zedge i preko toga postavljas kao i na androidu. Druga opcija je preko kompa da ubacic.
Zasto bi brisao kes ili izbacivao aplikacije iz rama? Ios ima potpuno drugu filozofiju, sistem sve sam odradi a na tebi je da uzivas i ne razmisljas o tome, ali ako bas insistiras iz nekog razloga na tome da brises kes onda imas kao ovo sa slike ispod. Inace, dvoklik na home taster i mozes da izbacujes iz rama po 3 aplikacije istovremeno, mada ne znam zasto bi to uopste i radio jer kazem, sam OS drugacije radi i zato iP sa 1/2gb rama radi tako kako radi.
Slika

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6s

Post od Baraba »

Ako ti je problem menjanje melodija i USB C port onda ovo nije za tebe (ako te razumem sa tim USB, poenta USB C jeste da bodeš i ne gledaš kako bodeš punjač, to je kod iphone odavno, nema veze koju stranu kabla bodeš, nećeš promašiti ulaz). Razumem da je nekom mana displej, kamera, nema određene app za neku platformu, slaba baterija... ali ovo ne kapiram. Totalno nebitno. Kažem to kao korisnik andorida.

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Ok hvala..poenta je da zelim da saznam sto vise o iphoneu,jer ne kosta on 600 dinara,nego 600 evra,pa zato moram da pitam sve sto me zanima..hvala razumnim ljudima ..

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6s

Post od Baraba »

To što si pitao nisu nikakve novosti. Jeste, ograničen je i dosadan, ali radi bez greške to što nudi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6s

Post od miodrage »

Sve je odgovoreno. Ali da i ja obnovim odgovore:
Usb ima, ali na samom uređaju je lightning port, za koji dobiješ kabl, a ima i gomila dodataja da se kupi.
Melodija može lako da se stavi preko zedge ili audiko app.
Kes memoriju nema potrebe da brises a aplikacije,po jailbreaku uređaja ubaciš tweak kojim to radiš na 1 klik.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

goran_mias
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Ned, 28. Jun 2015. 17:30

iPhone 6s

Post od goran_mias »

blackwhite, u prvom postu nisu bila pitanja vec izjave cudjenja sta sve nema i zbog cega toliko kosta, i zbog cega bi neko kupio ipone a ne s6, note5 itd ;) (u sledecem postu si se vadio i postavljao pitanja).. :)

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iPhone 6s

Post od novak »

Kod tog dzeka za punjenjr iP jedini problem moze biti sto prima samo punjac za iP dok kod ostalih mozes gurnuti bilo koji punjac.
Postavljanje mp3 za zvono jeste malo komplikovanije radi skracivanja, ali uz duzno postovanje onima koji to mijenjaju na dnevnoj bazi meni je to skroz nebitno. Stock izbor zvukova mi je sascvim dovoljan.
Za cache su ti odgovorili vec.
Cijenu diktira odlicna garancija, vrhunska podrska (svima update u isto vrijeme i u trajanju 4-5 god), radi perfektno bez da ugasi ovo, ugasi ono, najkvalitetnije uradjene aplikacije, i jedna doza ekskluzive. Od prvog modela je iP i telefon i stilska figura.

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Hvala..i verovatno cu uzeti iphone...da probam i njega,nikad se ne zna,mozda mi legne... 8)

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

iPhone 6s

Post od vla-do »

Probao Audiko i Zedge (mada se ne zove tako na app store) i obe traže konektovanje na komp i iTunes! Obe su mi nudile da mi smanje pesme koje imam u telefonu na 30s, a ne da skinem, a kamoli postavim bez kompijutera. Možda jedini način da ove 2 aplikacije postave melodiju bez kompijutera je da postavite smanjenu melodiju na iCloud, pa da odatle skinete direktno na telefon. Pišem možda, jer nisam probao.
No, kako ove 2 aplikacije smanjuju muziku koja je već na telefonu, a koju ste prethodno morali ubaciti povezivanjem telefona na kompijuter, odmah odradim i smanjivanje potencijalnih pesama za zvono i ubacim i njih.
I dalje čekam rešenje za postavljanje cele dužine pesme (ili makar duže od 30s). [emoji6]

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: iPhone 6s

Post od bachika »

Da li je neko od vas uzimao telefon u VIP-u I da li je zakljucan Na mrezu?
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: iPhone 6s

Post od drom »

Ajfoni sa VIP-a su simfree.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Jesu i uz ekvivalentni paket iz mts-a - skuplji i po 23-24000... Takodje, jako losa podrska u smislu nerazumevanja korisnika i zalbi...

Odgovori