iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Apolo »

Mogli su... Ali nije fora, već da te oderu za skuplji uredjaj :)

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

Svejedno, sva tri modela će se odlično prodati, a posebno 11 jer je najjeftiniji.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od znemanja »

djole1989 napisao:Dere iPhone androide redovno u svemu, uvek mu je ibika dobra baterija samo je sad VR'h


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
Nećemo da iznosimo dezinformacije na forumu, a nije i 1. april da zbijamo šale.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Apolo »

Evindzer napisao:Svejedno, sva tri modela će se odlično prodati, a posebno 11 jer je najjeftiniji.
Kao i iPhone X sto se dobro prodavao:)

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

znemanja napisao: Nećemo da iznosimo dezinformacije na forumu, a nije i 1. april da zbijamo šale.
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Vrhunski.
Apolo napisao: Kao i iPhone X sto se dobro prodavao:)
Iskreno, za X sam zaboravio da li je blistao ili podbacio, ali sam mislio na prodaju Xr-a, i računam da će 11 imati nešto bolju prodaju od njega.

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od djole1989 »

znemanja napisao:Nećemo da iznosimo dezinformacije na forumu, a nije i 1. april da zbijamo šale.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Nemanja ajde te fore idi prosipaj po vrticu. Više nisu ni smešne...svi znamo kolko traje baterija na s8/9/10 da je to smesno ne mogu da izvuku 3 sata sot....

Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

djole1989 napisao:Dere iPhone androide redovno u svemu, uvek mu je ibika dobra baterija samo je sad VR'h
Ovo treba u temu "Malo sale". Ceka se sad "neshvaceni genije" da i on potvrdi izreceno, pa da svi kolektivno popadamo od smeha.

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od djole1989 »

Od ovih strucnjaka sto ga nikad nisu imali su najbolji komentari.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Green »

Pa ne moram ga imati. Fala bogu, u svom okruzenju ih ima toliko, da se veoma jasna slika moze formirati.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od znemanja »

djole1989 napisao:[Nemanja ajde te fore idi prosipaj po vrticu. Više nisu ni smešne...svi znamo kolko traje baterija na s8/9/10 da je to smesno ne mogu da izvuku 3 sata sot....

Sent from my iPhone XS using Tapatalk
U tvoje izjave ni deca u vrtiću ne bi poverovala. Vrlo dobro znam koliko traje baterija i na s8/S8 Plus, S9/S9 Plus kao i na iPhone-u, imao sam te modele. Takođe vrlo dobro znam šta nudi iPhone, a sta ekvivalentan Androdi za isti ili manji novac. Stoga ti i kažem da ne širiš dezinformacije, jer to što si napisao nema veze sa realnošću.



Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od miodrage »

Genije ce samo da kaze da i dalje svi vi pojma nemate i naklapate u prazno. Windows je bio neprikosnoven, a odmah za njim iOS.
Evi, kakve kokice volis? :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Evindzer »

^ Sa senfom! [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]Slika

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od djole1989 »

znemanja napisao: U tvoje izjave ni deca u vrtiću ne bi poverovala. Vrlo dobro znam koliko traje baterija i na s8/S8 Plus, S9/S9 Plus kao i na iPhone-u, imao sam te modele. Takođe vrlo dobro znam šta nudi iPhone, a sta ekvivalentan Androdi za isti ili manji novac. Stoga ti i kažem da ne širiš dezinformacije, jer to što si napisao nema veze sa realnošću.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Očigledno je da si imao samo samsunge posto ne znas o cemu pricas, probao sam s8/9 i note 9 jedini je note 9 imao kolko tolko pristojnu bateriju u odnosu na iP....mozda mogu da mu pridju ako drze osvetljenje ekrana na pola ili nize.....mada ne vredi raspravljati sa tobom jer ti nisi covek realan....i ne vredi raspravljati sa tobom....

Green napisao:Pa ne moram ga imati. Fala bogu, u svom okruzenju ih ima toliko, da se veoma jasna slika moze formirati.
Sirotinjo i bogu si teska....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od Apolo »

djole1989, kao i znemanja spadam u one koji su koristili i Android i iOS, i tvrdim da je daleko od istine da iOS dere Android. iOS sam batalio posle 3 meseca jer telefon manje nudi od Androida u odnosu na cenu za koju se prodaje.
Festina lente.

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od djole1989 »

Kad prestanete da pricate o ceni moze da procamo ionako novi huawei kosta vise od ip a android je.....
A posebna stvar je sta nesto nudi....meni ip nudi vise od androida...takodje verujem da ima obrnutih slicajeva...ali oci sto kake da ne upotrebim neki drugi ozraz da ke ip lose, govore samo o sebi kolko su ograniceni

3 godine za redom najbolji display
http://www.displaymate.com/iPhone_11Pro_ShootOut_1P.htm

A i kamera je sad bolja(ako ne i najbolja) sto se tiče slika a o video mogu samo da mastaju da stignu iP.
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od somi92 »

Ja mogu slobodno da kazem da bih na keca uzeo ovaj pro 11 da cena nije ta koja je. Generalno mi je suludo dati 700,800, 1000e na telefon. Ono sto jos pogorsava situaciju su nasi operateri derikoze i male plate. Da imam platu 2000e verovatno ne bih razmisljao o tome. Ovako, hvala, mozda za koju god

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od znemanja »

@djole1989, a reci mi ko pravi taj ekran za iP, da nije možda Apple ili je to možda Samsung. I vrapci na grani znaju da boljeg ekrana od Samsungovog nema. Što se tiče kamere, tek sada na iP11 Pro imamo kameru dostojnu konkurencije. Kinezi su jos pre par godina pobedili iP po pitanju kvaliteta kamere, Hiawei, iako ga ne volim, ima odličnu kameru i već par iteracija bolju od iP, isto i sa baterijom. iOS je jedino što izdvaja iPhone od konkurencije i to samo onome kome ta zatvorenost odgovara, u svemu ostalom, ali bukvalno svemu ostalom Android uređaji su bolji.
Što se tiče cene, tu se slažem sa tobom, nema više argumenata da je iPhone skup kada i Samsung već odavno traži preko 1000€ za svoje flagship telefone, a to isto radi i Huawei.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od dachakragujevac80 »

Boga mi,ja sam uvek bio na strani Samsunga,ali je Iphone sa baterijom i kamerom oduvao konkurenciju (bar za sada). Ja sam mislio da je opet propaganda ona prica o trajanju baterije na predstavljanju,ali testovi na youtubu pokazuju stvarno neverovatne rezultate. Doduse dok ga licno ne budem (ako budem [emoji16]) testirao jos uvek drzim sa rezervom. Kamera je stvarno brutalna,a video snimak klasa iznad. E sad taj ios,nekome se svidja,nekome ne,stvar ukusa. Ja licno mogu da ga svarim,ionako ni na androidu ne volim druge launcere,samo cist stock odnosno UI brenda koji nosim. Ne vredi se ovde raspravljati,uvek ce biti dve strane. Opustite se ljudi,to su samo masine. [emoji39][emoji16]

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od гари »

Ma za prosečnog korisnika iPhone i Android nude apsolutno isto. Još ako neće da razmišlja o sitnicama, ograničeni sistem mu je i bolji, manje ima da šteluje, ali zato manje ima i da misli o telefonu. Sve ima svoje, svako bira spram svojih potreba.

I ne treba neko da bude bogat da bi koristio iPhone, to smo već rekli.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

Post od djole1989 »

znemanja napisao:@djole1989, a reci mi ko pravi taj ekran za iP, da nije možda Apple ili je to možda Samsung. I vrapci na grani znaju da boljeg ekrana od Samsungovog nema. Što se tiče kamere, tek sada na iP11 Pro imamo kameru dostojnu konkurencije. Kinezi su jos pre par godina pobedili iP po pitanju kvaliteta kamere, Hiawei, iako ga ne volim, ima odličnu kameru i već par iteracija bolju od iP, isto i sa baterijom. iOS je jedino što izdvaja iPhone od konkurencije i to samo onome kome ta zatvorenost odgovara, u svemu ostalom, ali bukvalno svemu ostalom Android uređaji su bolji.
Što se tiče cene, tu se slažem sa tobom, nema više argumenata da je iPhone skup kada i Samsung već odavno traži preko 1000€ za svoje flagship telefone, a to isto radi i Huawei.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Pravi ga samsung ali izgleda ne ume da ga kalibrise ilinu svoje telefone ne stavlja najj od najj da bi ustedeo....a sto se tice OS-a broj ljudi kojima treba ta otvorenost sistema je smesan skoro pa zanemarljiva brojka sto rece gari 98% ljudi koristi stock skin ili laucher tako da ni te price ne piju vodu....to je opet sta se kome vise svidja ili odgovara....s'tim sto su ios aplikacije 3 put bolje odradjene nego za android....to moze da potvrdi svako ko ke koristio oba os-a...


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Odgovori