iPhone 3G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
axi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sre, 15. Avg 2007. 20:16

iPhone 3G

Post od axi »

Veceras je u 19h po nasem vremenu na WWDC predstavljen Iphone 3G.
I dalje ostaje 2mpx kaamera isti kapaciteti 8 i 16 Gb....
Sada pored 3G opcije (nema drugu kameru) ima GPS....
i upola manju cenu...

http://www.apple.com/iphone/specs.html

Videcemo,kada dodje u nase ruke..ali ja sam vise ocekivao

:uhuh:
Galaxy S4,iPhone 4 16 gb 5.1.1 & iPad retina

Pix
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 08. Maj 2007. 17:51
Kontakt:

Post od Pix »

I ja sam puno vise ocekivao... GPS je beskoristan, samo Google Maps za sada, kamera i dalje shit i nema video recording, da ne pricamo o copy/paste, bluetooth i nekim OSNOVNIM funkcijama. Povrh svega je jos VECI nego stari koji je vec bio by far preveliki za mob. 3G je jedino pravo unapredjenje... Ne znam samo da li je HSDPA, pise tako na GSM areni, ali niko nije spominjao, kazu ovi sta su testirali da su dobijali 215kbps, sta je u stvari obican 3G u normalnim uslovima.
Jedina dobra stvar je cena, 125€ !!!???, ali to je sa secikesa paketima od operatera sa po 50€ mesecno, sim-free ce biti verovatno iznad 300€.
Sve u svemu, dobro za amere, za nas iole naprednije korisnike i dalje beskorisno.
You hear the one about the fella who died? Went to the Pearly Gates and St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument and says, "Who's that?" St. Peter says, "Oooohhh, that's God. Thinks he's Denny Crane."

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Kakav idiotizam... Strasno... I to je sve? Toliko o tom CUVENOM Ipod-u koji ima mnogo manje gluposti od proslog? Shit... :P Denny Crane,crazy for coco puffs! ! ! :D What's my name? Denny Crane. What's his name? Donny Crane. I rest my case your honor :D Sorry za off al morao sam :P
Nokia E71... Elegant, but deadly

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

Kazu da ce od 22 jula krenuti u nove 62 zemlje prodaja.
Valjda ce i u Srbiji preko nekog operatera.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Zato idiotizam,pazi kako n evidis glavnu stvar,za iphone,em je sada bolji bla bla bla od starog,a kupis ga po DUPLO manjoj ceni svega 200$. Sta treba ocekivati od telefona koji kosta 140evra! E sad ce neko da kaze,pa dobro to kod nas ima da kosta 1000 e,pusti te to,jel znas koliko kosta n95 8gbu amarici,oko 860$,a za te pare tamo mozes da kupis jel znas kakav lap top,koji ovde ne postoji ili kosta 1500e,mislim da se to mora uzeti u obzir!

i ne bih ja sad tu ovo je bolje ono je,ko nije imao iphone taj ne zna sta je to,ogradjujem se za multi mediu-slike,filmovi i surfofanje po netu uz pomoc wifi,tu nema sta da se prica!

Pazi nova baterija omogucava slusanje muzike 24h-1 dan,pa koji to mob moze!

ali cenim da su na jedno mislili kad su stavili toliku cenu--bice mnogo tesko za otkljucavanje 100 posto!


benens-prodaja pocinje 11 jula :D
:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ako stvarno ispune cenu od 140 eura,ok. Ako ne... SHIT je :D Tu nema šta dačke da se priča. Tačka.
Nokia E71... Elegant, but deadly

axi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sre, 15. Avg 2007. 20:16

Post od axi »

Ja mislim da nece biti problem otkljucavanje, vec sama kupovina (za nas) jer kako se prica nece biti moguca kupovina bez potpisivanja ugovora na licu mesta, nece biti kao do sada da kupis aparat pa ga onda on-line aktiviras.
Al opet videcemo, mozda ce smisliti nesto...
Galaxy S4,iPhone 4 16 gb 5.1.1 & iPad retina

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Sta se zanosite ?? :dry: 140e :D To ce biti tamo u USA, naravno sa obaveznom pretplatom kod nas ce biti oko 500e kao sto je bio i iphone1
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

prvo krece 11-tog samo za neke zemlje a ostali 22.7.

Inace cene ce biti svugde iste ali medju zemljama koje ce ga imati legalno.Kod nas ga nece bitii znaci i druga cena.Imace ga npr. Hrvatska,Madjarska,Grcka,.....ima spisak,nas nema.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Tacno je da ko nije imao iPhone da nema pojma sta je to i da dzabe prica ovako... On je daleko zanimljiviji i prakticniji od svih telefona, a jos se i ljudo daleko vise oduseve kada ga vide nego n95 8gb... Jos sa onakvim ekranom... Smesno je porediti sas bilo kojim drugim...

Mislim, ja sam ga stalno napadao, ali sada kada sam ga probao povlacim sve sto sam ikada rekao, jer je zaist drugaciji od svih ostalih telefona...
iPhone + CX300

Pix
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 08. Maj 2007. 17:51
Kontakt:

Post od Pix »

Spyker, ja sam imao iPhone na par dana i zakljucak je : njesra. Sve su mu opcije divne i sve to, ali telefon nula, poruke nula, bilo kakve ozbiljnije opcije, nula (E ljudi telefon NEMA BLUETOOTH!!, doduse ima, ali kaooo)... iPhone je PMP/internet tablet sa telefonom tu ubacenim radi reda. Zato imam iPod touch koji je stvarno bomba za surfovanje/filmove/youtube i N95... Ali vidim da cu oboje da zamenim sa HTC Diamondom koji je zaista telefon+internet+video+...
You hear the one about the fella who died? Went to the Pearly Gates and St. Peter let him in. Sees a guy in a suit making a closing argument and says, "Who's that?" St. Peter says, "Oooohhh, that's God. Thinks he's Denny Crane."

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

200$ dolara uz dve godine pretplate po 70$ mesechno...hmmm jeftino, nema veze shto nema bluetooth :lol: i nabavljanje tje sada itji mnogo tezhe jer tje se telefon aktivirati u radnji odmah posle kupovine tako da ako i neshto stigne cena tje biti 7000000000 evra. onoliki hype
zbog nichega, najvetji upgrade je shto sad ima i u beloh boji. baterija nema shanse da drzhi 24h muzike.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pix, a sto je telefon nula, sto su poruke nula, bluetooth je tacno da je problem, ali to je jedini problem... I sta, kao iPhone nije telefon? A i ja ne vidim neku prednost na n95 osim blututa... Sta, kao kameru koristis? GPS takodje? A da ne pricam koliko su programi i igre za iPhone napredniji od ovih za simbijan...
iPhone + CX300

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Dobro Spyker, tu se slazemo,sto se igara tice i slicnih zavrzlama. Ali moras priznati, da koliko god te stvari bile dobre, neko ko zeli BILO KOJU napredniju funkciju nece uzeti Iphone.
Nokia E71... Elegant, but deadly

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

Ko reche da nema bluetooth?? ima..... :)
A i sta se bunite??? Bice niza cena sigurno bar za 1/3, a i ima bolje karakteristike..
5800 XM

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

nema bt, samo za headset. chak je neupotrebljiv za muziku zbog nedostatka a2dp profila .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

sharlo_03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 19:49

Post od sharlo_03 »

Bunimo se zato sto nece moci da se kupi bez ugovora kao stari, pa ce za te 2 godine obaveznog ugovora da te izadje 1000$ a ne 199$. :) Mislim da ces se sloziti samnom. :smutny:

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

kod nas ga ni netje zvanichno biti pa tje poshtenjachine da daju sebi odreshane ruke kod formiranja cene .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

prvo mislim da ce moci da se kupi,ne bas prvih mesec dana,ali kasnije da,pa ljudi hoce da imaju nov iphone,a vec su vezani za neki drugi ugovor,pa naravno da im je u interesu da ga puste samo sto ce mozda biti skuplji,jer je njima cilj da postignu max prodaju.

drugo,pa i da ne puste,pa sta ako je na ugovor,ti za tu pretplatu dobijas free internet i sta kao to ne racunas,vidim ovi ostali su smanjili cene,mislim pogledajte malo to sa druge strane!

trece,ja zivim kako zivim i nije mi potreban smart fon,imam za to lap,a za multimediju i internet od ovog nem BOLJE,i ko napise suprotno,sa njim nesto nije u redu!,jedino taj bt,al i sa njim ce da se rese stvari,mislim hack!
:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Srakća, ništa više nego li još jedan krš u istoriji mobilnih telefona !!! XD :D :lol: :D :lol: :D
Nokia Lumia 630

Odgovori