Kako podici kvalitet Apple podforuma?

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od iLuka »

Ja se vise necu mesati, prihvatam sve sto su neki rekli, toliko su neverovatni da nemam nameru da se spustam na taj nivo. Pozdrav

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od bata bogdan »

Ovde vise.nije pitanje kako podici kvalitet Apple podforuma,vec kako podici kvalitet da ljudi koji su ovde od.koristi da ne beze od trolcina...
Nista ja nemam protiv ako neko pise po citav dan na corumu ali da to bude od koristi onom clanu koji je postavio temu ili pitao odredjeno pitanje i dobio adekvatan odgovor.
Sitnice koje sam bio naveo u par postova iznad mogu bas da promenu nacin postovanja u bilo kom podforumu...
Huawei

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od miodrage »

Pa kad papir, iliti u ovom slucaju ekran nazalost moraju da trpe svakakva sr*nja od kojekakvih likova. Necu nikoga posebno da apostrofiram, stavise, i sebe bih mogao da uvrstim u grupu koja ume da pretera, ali sam se trudio uvek da zadrzim neku meru.
Kvalitet jedino mogu da podignu moderatori, tako sto ce brisati postove, posle 2. faula slati upozorenje, i nakon toga ban.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od bata bogdan »

Miodrage cenim koliko si ljudima pomogao u iphone podforumu a sad isto tako i u wp podforumu...mislim da se to najvise vrednuje kod svakog ovde.na forumu...znaci koristan si ,a ima ovde dosta likova koji su korisni,ja verovatno nisam ali pokusam pomoci.
Na zalost mnogo trolova ima ovde,mozda sam i ja medju niima i evo nek ja dobijem prvi Ban upozorenja...pa idemo redom...imace posla moderatori i admini ili ko god vec ima tu mogucnost da Banuje ...
Huawei

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od miodrage »

Mucho grazias batice, ti si sasvim ok lik. Nema potrebe tebi ban... za sada :D :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od Adams »

Pisem na jednom forumu gde ima ,,plus'' opcija, iliti ,,like'' i moram priznati da je jako korisna.
Ako forumski softver ili sta vec to omogucavaju bilo bi jako dobro da se uvede.
To je sasvim legit opcija da se nekom zahvalis a da se ne gusi tema ili ako su neke sale i zezancije u pitanju.

Takodje, mislim da mi moderatori trebalo da budu ostriji po pitanju diskusija. Znaci kad se nesto zalaufamo previse u fajt da opomenu da se vratimo na temu ili da se postovi obrisu, a ne mi posle 10 strana: E tebra ok, ti mislis tako, ja tako, aj vise da se ne svadjamo jer necemo promeniti misljenja...

A sto se tice pisanja na Apple podforumu, jbg, treba da ostanu samo dva i po coveka? Postoje i srpski specijalizovani Apple forumi i tamo pisu samo vlasnici Apple proizvoda.
Ovo je mobilnisvet.com, i kao sto neko rece ima dosta entuzijasta, kao sto sam recimo ja. Iako sada trenutno koristim L1520, volim da vidim sta se desava i sa Android i iOS uredjaja, jer me te stvari zanimaju.
Diskusija na Apple podforumu bi bila sasvim korektna samo kad bi se malo poostrila ova gornja pravila, znaci da se na vreme opominju ljudi da ne krecu u krstaske ratove.... :D
Nokia Lumia 1520

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od fannY »

Ne moze da se podgine kvalitet Apple podforuma dok god se ne poveca broj korisnika iphone-a.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Kako podici kvalitet Apple podforuma?

Post od Drakenzen »

Koliko sam ja razumeo iz ove diskusije ideja je bila da isključivo u Apple podforumu pišu ljudi koji imaju iPhone. Mislim da ovako nešto nema smisla zato što bi se diskusija vodila između dva tri čoveka što nikome ne treba. Moja ideja je da je smisao foruma da određena grupa ljudi daje ARGUMENTOVANE odgovore i pitanja koja se trenutno postavljaju a ne da pišu ono što su čuli od drugara Milutinove svastike. Smatram da ne moraš da imaš neki uređaj da bi o njemu imao mišljenje. Na primer moja supruga poseduje iPhone 5, a zet iPhone 6 i ja koju često imam kontakt sa njihovim telefonima normalno je da imam mišljenje o njemu, a mislim da je cilj foruma da se na osnovu različitih mišljenja pomogne ljudima koji su u nedoumici sa određeni model.

Odgovori