Apple iPhone X (10)

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Batak »

Naravno da ce biti rasprodato sve odmah. Ima ovcica i dalje na pretek.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Evindzer »

dachakragujevac80 napisao:Ko bre da propadne!?
Pa, ne može da traje večno. Jednom će svakako propasti. :D
Kažu da će do kraja godine biti u prodaji do 12 miliona, i naravno da će svi odmah otići.
Ali, to ne znači da će im cvetati ruže i da će nastaviti da rastu u budućnosti.
Poslednja izmena od Evindzer u Sub, 28. Okt 2017. 09:40, izmenjeno 2 puta ukupno.

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Apple iPhone X (10)

Post od iamivan »

miodrage napisao:Lak se zaključak da izvući, naravno za nekoga ko želi realno da pogleda situaciju.
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
A taj neko si sigurno ti, najrealniji i najobjektivniji član foruma. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Green »

miodrage napisao:Samo kad oni koji kupuju zelenu kantu nisu ovce. Upravo je suprotno.
Apple-ovo prodavanje magle i pomama za istom je presedaan u svetu mobilne tehnologije. Nijedan proizvodjac u tolikoj meri ne izigrava bolesnog majmuna kao Apple i jos mu to izigravanje odlicno prolazi kod mase. Ej bre, kampuju ljudi danima ispred radnji, covece bozji... :roll:
Ceo svet je to davno skontao, a jedino je tebi upravo suprotno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Apple iPhone X (10)

Post od znemanja »

@Green, već duže vreme korisnike Apple proizvoda, a prevashodno korisnike iPhona nazivaš "ovcama", "čoporom ovaca", "stadom ovaca" i sl. Meni je jasno da ti se Apple filozofija poslovanja ne sviđa, ali ovako prozivanje nije ni adekvatno niti je korektno. Svako ima pravo da kupi za svoj novac šta želi. Ako neko želi iPhone i ima novca da plati 1000, 2000, 5000€ on to ima pravo da uradi i nije dužan da trpi bilo kakve prozivke zato što je kupio uređaj koji je po tvom mišljenju precenjen. Takođe, ne vidim razlog da neko bude prozivan zbog cifre koju izdvaja za telefon, to je lična stvar svakog pojedinca.
Stoga, ovim postom te javno opominjem da povedeš računa o načinu pisanja u pogledu gore navedenog inače će nastupiti adekvatne sankcije.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Batak »

A kako nazvati coveka koji da 1000e za nesto sto laguje, zeza, nema najbolju kameru, nema najbolji ekran a kod konkurencije imas sve to?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Apple iPhone X (10)

Post od dachakragujevac80 »

Ko laguje i zeza!? Iphone!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Apple iPhone X (10)

Post od iamivan »

Da, iPhone. Ali ne moraš da nastavljaš priču, znam da ćeš reći da kod tebe radi sve super, kao podmazano.

Nemanja, možeš i našem omiljenom prozordžiji da pošalješ javnu čestitku kad si već krenuo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Apple iPhone X (10)

Post od miodrage »

Green, presedan ili ne, situacija je takva. Apple je trenutno najjaca kompanija u svetu mobilne telefonije. Jeste da Samsung ima poziciju broj 1 po broju ukupno prodatih komada, ali svih njihovih uredjaja zajedno. Presedan koji traje 10 godina, hm, interesantan presedan.
Taj presedan je rasprodao 3 miliona jedinica unutar nekoliko minuta. Znas kad ce bilo koji Android to da postigne? NIKAD! Verovatno ni tad.
Iako presedana ima jedva 15% to je opet ogroman broj, jer je to jedan proizvodjac sa svega nekoliko modela, naspram mora drugih Androida. Evo, smem da se kladim sa svakim ovde u kilu leba i litru krvi, da niko bez pomoci Interneta, ne bi znao da nabroji samo sve proizvodjace koji imaju Android telefone, a gde su jos da se pridodaju modeli tih proizvodjaca.
Eto, toliko o presedanu
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Apple iPhone X (10)

Post od fannY »

Sta mene briga dal ce ljudi da kupuju smece ili ne ako je to stvarno smece?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Apple iPhone X (10)

Post od dachakragujevac80 »

iamivan napisao:Da, iPhone. Ali ne moraš da nastavljaš priču, znam da ćeš reći da kod tebe radi sve super, kao podmazano.

Nemanja, možeš i našem omiljenom prozordžiji da pošalješ javnu čestitku kad si već krenuo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Necu je nastaviti jer smo vec duboko zabrazdili u off,ali da mlatite,mlatite! Imao sam i Nokie i Samsunge i Ajfonove,i mogu samo da kazem koliko para,toliko muzike! I Samsung (bar njihovi flagship-ovi) i Ajfon su vrhunske masine!
Admine brisi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Azimuth »

Neće se ništa što je već napisano brisati, ali vodite računa da se ovde piše o konkretnom modelu, njegovim pozitivnim i negativnim stranama, ali samo o njemu bez komparacije sa drugim brendovima i/ili modelima.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Apple iPhone X (10)

Post od vla-do »

Batak, da nećeš možda ti da odrediš šta ljudi da rade sa svojih 1000€? Ako hoće da kupe telefon, svejedno koji je ako su namenili da daju ovu sumu.

Meni se ovaj telefon ne svidja i ne bih dao ni 500€ za njega, ali mi to ne daje pravo da vredjam one kojima se svidja, sa svim njegovim manama. [emoji6]

Manite se diktatorstva i osudjivanja drugih šta rade sa svojim parama. Siguran sam da vi u svojim kućama imate samo pametne stvari kupljene... [emoji14]

Azimuth, nemoguće je pisati o nekom telefonu, a ne napraviti neku vrstu poredjenje sa drugim telefonom. Mislim da bi se (odredjena) pravila trebala malo menjati. I vi (modovi) kad kupite novi model telefona, kada pišete utiske ipak vučete neke paralele sa prethodnim, što isto spada u neko kršenje pravila, ali vas mi (članovi) ipak ne opominjemo zbog toga. [emoji16]

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Apple iPhone X (10)

Post od novak »

Haters gonna hate [emoji3]

U BiH na oglasim X 1200€ najniza cijena. S obzirom na cijenu u USA i nije toliko strasno


Sent from my iPhone using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Apple iPhone X (10)

Post od sugarcoated_ass »

Ne znam... I mene baš briga šta ljudi rade sa svojim parama, ali da, mislim da ipak trebaš biti ovca kad npr. neki uređaji od 300€ dolaze sa quick chargerom u kutiji, a iPhone od 1000€ dolazi sa običnim punjačem, pa ti treba da kupiš brzi punjač, ali opet i to nije dovoljno nego treba da kupiš još dodatno i poseban kabl koji će ti dozvoliti to brzo punjenje. O njihovim "revolucijama" koje konkurencija ima minimum 3 godine pre njih i to na skoro upola jeftinijim uređajima je samo dodatak.
Ako ništa bar su inovativni u prodaji magle i tu polakp kreću za njima i ostali proizvođači. E tu dolazimo do toga zašto mi smeta takav stav Applea prema korisnicima. Drugi vide da ovima to prolazi pa tako kreću i oni.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Apple iPhone X (10)

Post od acamatic »

Njima su tih 1k i kusur dolara kao nama ovde 200€. Molim lepo ko želi kupi ko ne želi ne kupuje. Ali je u 90% slučajeva pristupno.....

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Batak »

dachakragujevac80 napisao:Ko laguje i zeza!? Iphone!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da.
vla-do napisao:Batak, da nećeš možda ti da odrediš šta ljudi da rade sa svojih 1000€? Ako hoće da kupe telefon, svejedno koji je ako su namenili da daju ovu sumu.

Meni se ovaj telefon ne svidja i ne bih dao ni 500€ za njega, ali mi to ne daje pravo da vredjam one kojima se svidja, sa svim njegovim manama. [emoji6]

Manite se diktatorstva i osudjivanja drugih šta rade sa svojim parama. Siguran sam da vi u svojim kućama imate samo pametne stvari kupljene... [emoji14]

Azimuth, nemoguće je pisati o nekom telefonu, a ne napraviti neku vrstu poredjenje sa drugim telefonom. Mislim da bi se (odredjena) pravila trebala malo menjati. I vi (modovi) kad kupite novi model telefona, kada pišete utiske ipak vučete neke paralele sa prethodnim, što isto spada u neko kršenje pravila, ali vas mi (članovi) ipak ne opominjemo zbog toga. [emoji16]
Necu da odredim, naravno. Ali za onakav iOS raspadajuci platiti 1k eura nije bas najbistrije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Green »

znemanja, ma pazi molim te. Sad ti je odjednom i moje pisanje postalo okidač pred sankcije, jer su ti se uzburkale tvoje poznate Samsung strasti od pre par nedelja, kad smo žustrije razmenili mišljenja. Ne treba meni ničija pretnja, pogotovo ne tvoja, da bih shvatio neke stvari. Da nisi moderator, možda bi i ti pretio nekim mma fahom i sl. :roll:
Ljydi ovde mnogo jače budalaštine pišu, ali problem je kad ja napišem ovca. Ok...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Apple iPhone X (10)

Post od Evindzer »

Green napisao:(...) nekim mma fahom i sl.
Nije ti pretio MMA fahom, nego MMA faxom, tako je napisao. Čovek je verovatno išao na fakultet za MMA. :lol:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Apple iPhone X (10)

Post od znemanja »

Green napisao:znemanja, ma pazi molim te. Sad ti je odjednom i moje pisanje postalo okidač pred sankcije, jer su ti se uzburkale tvoje poznate Samsung strasti od pre par nedelja, kad smo žustrije razmenili mišljenja. Ne treba meni ničija pretnja, pogotovo ne tvoja, da bih shvatio neke stvari. Da nisi moderator, možda bi i ti pretio nekim mma fahom i sl. :roll:
Ljydi ovde mnogo jače budalaštine pišu, ali problem je kad ja napišem ovca. Ok...
Tvoje pisanje sa prozivkama vređa korisnike Apple proizvoda, te stoga je bilo prijava na tvoje postove. Ne znam na kakvo uzburkivanje strasti misliš, jer se toga ne sećam. Poenta mog posta je bila da ti skrenem paznju da nazivanje korisnika iPhone pogrdnim nazovima nije prihvatljivo i da isto moraš da koriguješ.
Na tvoje potencijalne pretnje sa "mma fahom" ( ne znam ni sta to znači) se neću obazirati.


Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori