Povremeno "gasenje" androida prilikom primanja poziva

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
raso1
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 17:43
:: Optimus 2x, Nexus 4

Povremeno "gasenje" androida prilikom primanja poziva

Post od raso1 »

Od pre par mjeseci koristim LG 2x android 2.3.4. Od pre par dana mi se povremeno desava da prilikom prijema poziva isti ne mogu preuzeti. Pise sledece The process com.android. phone has stopped unexpecrtedly Please try again Nakon toga izgubim signal mreze, koji se vrati za par trenutaka. Kada ja pokusam da pozovem nekoga taj problem se ne pojavljuje. Telefon nije rootovan, i u njemu se nalazi softver LG-P999-V21y (mislim da je to fabricki softver).Da li se neko susretao sa slicnim i sta ciniti. Pozz

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Povremeno "gasenje" androida prilikom primanja poziva

Post od janka_88 »

raso1, to se meni dogodilo jednom prilikom na mom S3 nakon što sam uradio update. Takođe nije bio root tada odrađen nit išta, sve bilo oficijelno. Potpuno isti simptomi kao kod tebe, i uz to ja nisam mogao nikoga ni pozvati, tj. pozovem ali prekine razgovor a drugoj strani samo na kratko zazvoni telefon. Dok nisam hard reset odradio nisam riješio problem. :(

Odgovori