Vip Android izazov

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Ja iskreno mislim da bi trebali da naprave izazov za izradu softwera za telefone sa android platformom a ne aplikacija jer totalno smo onemoguceni sa ovim trenutnim softwerima.Najveca glupost od svega je das silne pare sa neki od ovih htc android telefona iz ponude i nemas bluetoth a to imaju telefoni koji kostaju 40 evra mislim da je to bar malo deprimirajuce smesno jel da? :lol:
nadam se da ovaj forum prati neko iz vipa i da ce preneti nezadovoljstvo korisnika,ja mislim da nisam jedini
Iphone 4s white clear install

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Bas me zanima cime si to "software onemugucen"... Bluetooth app ima, sto bi neko izmisljao "toplu vodu". A i ovo je tema za "domace" to jest "lokalne" app, Android, ne samo za Tattoo...
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Pa neznam jeste li primetili drasticnu razliku izmedju 2.1 i 1.6 sistema na telefonima dva razlicita sveta?
Iphone 4s white clear install

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

xerosoft, a odakle ti ideja da Vip može da napravi 2.1 za Tattoo? To može da odradi samo HTC, a oni će to odraditi kad im se ćefne.....

Meni lično BT služi samo za sluške pa ni ne zudim za tom opcijom.

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Ja u mom drustvu sam trenutno najpametniji sto se tice tehnologije? i sad je za mene najveci blam da mi kaze drug: citiram "nama pricas nesto o telefonima a ta tvoja kanta ni bluetoth nema" ista da radim nego da se nerviram
Iphone 4s white clear install

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

xerosoft, ima bluetooth, samo što je ograniče, kao i na svim telefonima koji teraju američke OS, jer je tamo pitanje zaštite autorskih prava debelo bitno.

Kao što rekoh, meni BT treba samo za sluške, ni za šta drugo.....ali udaljili smo se mnooogo od teme :wink:

Odgovori