virus na androidu,pomoc?

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
reaper7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 10. Maj 2014. 16:52
:: LGE440

virus na androidu,pomoc?

Post od reaper7 »

Pozdrav,

Imam LG E440 sa Androidom i ujedno i problem.U lijevom donjem cosku displeja stoji rijec "surprised',od sinoc,ne radi mi viber,facebook,ne mogu pokrenuti nijedan antivirus,kad kliknem na kaspersky ili aviru samo stoji ikona na displeju i ne radi apsolutno nista.pretpostav;ljam da je rijec o nekoj viruscini pa ako neko ima neki savjet cijenio bih,hvala.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: virus na androidu,pomoc?

Post od Behemoth »

Ne znam sto uopste stavljas antiviruse na telefon,samo ga bezveze baguju,zderu ram i bateriju.
Tresni mu hard reset
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

reaper7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 10. Maj 2014. 16:52
:: LGE440

Re: virus na androidu,pomoc?

Post od reaper7 »

sta dobijam sa hard resetom?hocu izgubiti podatke sa telefona?ima li neka bezbolnija metoda?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: virus na androidu,pomoc?

Post od toda81 »

Sve aplikacije i sve sto je na memoriji telefona gubis. Zasto ne probas da obrises te glupe antiviruse koje si instalirao pa da onda samo restartujes telefon, tj. da ga ugasis i upalis pa da vidis da li ce to nestati
Note IV N9100 dual

Odgovori